Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 2
Ja teraz
#kawatime
#kawatime

@psposki: dżizas co za szit xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@JudzinStouner: Palec...
- 3
@kapuczina_corki_somsiada dzisiaj nowoczesność. Design, stał i szkło (jeszcze guma i plastik ale to też nowoczesność tylko nie brzmi tak dobrze).
źródło: comment_RLEfB1ORduHefiadcS8xgF4nUvIDLxrP.jpg
Pobierz. . Ň̠̥̘̰̬͆̄̆̆̉̀͟͠o̻͓͇̯̰̝̳̘̊͗́͒͜͞ ë̞̘̰̳͚͉̬̈́̆̔͑͡͞͝ͅl̸̞͇̱̜̱͚̎̎͂̏̈́̓͢͜o͕̠̘̤̬͑̑͒̂́͜ . .
Wróciłem ze sztumu #banujo i od razu pozdrawiam z Kotka z #finlandia #smiesznekotki
#dziendobry #kawa #kawatime
Wróciłem ze sztumu #banujo i od razu pozdrawiam z Kotka z #finlandia #smiesznekotki
#dziendobry #kawa #kawatime
źródło: comment_NKu42BJsYnjzJ2pQTrfhRqHjaVm6VQWp.jpg
Pobierz@kapuczina_corki_somsiada: Wesołych, kapuczin :3
@kapuczina_corki_somsiada na słodkie jest osobna szufladka :-)
@WujekGraczyk @kapuczina_corki_somsiada a ja się nie mogę wstrzelić ostatnio.
Ale wrzucę fotkę archiwalną z ciepłych krajów, z kawą oczywiście.
Ale wrzucę fotkę archiwalną z ciepłych krajów, z kawą oczywiście.
źródło: comment_twe6ze9pmI4jtEZ9Zr9ChjcbB6OVzWpV.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TymRazemNieBedeBordo: No ale jest napisane i zaznaczone kolorem.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@kapuczina_corki_somsiada: niby trepy ubrane a śniegu nie ma
- 2
Pytanie do smakoszy kawy: jaką w miarę dobą kawę mogę kupić w zwykłym sklepie? Chcę dokupić babci do prezentu, a jako że ja nie piję w ogóle, to się nie znam, a wiem, że cena to nie wszystko. Ona też nie jest jakimś tam znawcą, po prostu ja nie chcę kupić byle czego. Co jest przyzwoite i łatwo dostępne?
#kawatime #kawa #pytaniedoeksperta
#kawatime #kawa #pytaniedoeksperta
@BarkaMleczna: dla normika kawowego z przyzwoitych to lavazza i davidoff
@BarkaMleczna polecam segafredo intermezzo w ziarnie
@kapuczina_corki_somsiada: Długie wieczory wcale nie są złe. Zmuszają nas nieco, żebyśmy nieco zwolnili i choć na chwilę pogrążyli się we własnych myślach.
- 1
Siema miraski nie ma ktoś do sprzedania jakiegoś młynka do kawy żarnowego? #kawa #kawatime #gotujzwykopem
@kapuczina_corki_somsiada: Co Ty mówisz! Piękny dzień dziś! W sam raz, żeby napić się teraz kawy. :>
@Agaress zgadzam się! Pogoda jest przepiękna dziś. Nawet kawa w plenerze nie jest wykluczona przy takim słońcu <3
pytanie do eksperta - @kapuczina_corki_somsiada, czy to dobry moment na kawusię? #kawatime
@efebofil: odpalaj czajnik
- 1
@kapuczina_corki_somsiada: włączony, pozostałości odkamieniacza podkreślą aromat kawy
- 0
Który z tych ekspresów będzie idealny do moich potrzeb czyli:
- ~3 kawy czarne jaki mleczne dziennie.
- łatwe czyszczenie / konserwacja
- bezawaryjność
- zastosowanie w domu.
Moje
- ~3 kawy czarne jaki mleczne dziennie.
- łatwe czyszczenie / konserwacja
- bezawaryjność
- zastosowanie w domu.
Moje
- 2
@jempierozki: Tamten zona mi zabrala do swojej firmy i kupilem drugi... niestety model wyzszy Cafeo Ci Touch. Szczerze to troche zaluje bo tamten byl mimo ze brzydszy to prostszy. Nawigacja gorsza, s to pokretlo to porazka - zero precyzji. Do Receips trzeba sie przeklikac przez zaprogramowane przepisy. Do tego ten panel dotykowy tez slaby.
Ok, mozna robic na raz 2 kawy mleczne i sa 2 wrzutnie na kawe, ale ten
Ok, mozna robic na raz 2 kawy mleczne i sa 2 wrzutnie na kawe, ale ten
źródło: comment_TtmKp6Ha0QFlpsyeXlLcWmm7OzCqVuTP.jpg
Pobierz- 1
@Blask: Czyszczenie rurki jest mega proste i skuteczne. Po kawie klikasz tylko zeby poszla para i wrzatek i juz.
@Blask: nic nie ma o smarowaniu
@jempierozki: Tylko moi pracownicy juz sobie zaklepali te indywidualne a mi zostalo przklikiwanie sie do przepisow xD
Moze przesadzam. Ten nowy ma miejsce na wiecej wody i kawy co jest duza zaleta i wyglada tez nieco lepiej co w biurze na
@Blask: nic nie ma o smarowaniu
@jempierozki: Tylko moi pracownicy juz sobie zaklepali te indywidualne a mi zostalo przklikiwanie sie do przepisow xD
Moze przesadzam. Ten nowy ma miejsce na wiecej wody i kawy co jest duza zaleta i wyglada tez nieco lepiej co w biurze na
- 0
@czz17: żadna.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@MK-Ultra: pomyśl, że za parę godzin już #dwudzionek
@kapuczina_corki_somsiada: jestem team #zapiatek. ʕ•ᴥ•ʔ iiiiii cieszy mnie to, choć jednocześnie coraz bliżej końca roku i jakaś gorycz się wkrada, ech, te podsumowania końcoworoczne. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No nic, wracam do kawy, miłego piątku, kapuczino. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
No nic, wracam do kawy, miłego piątku, kapuczino. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




















wanna ride? ( ͡º ͜
źródło: comment_lCW1LpNlPr8xNT41v315ae9wB9WYMl4Z.jpg
Pobierz