#j--------e ręce nie mają gdzie opadać (,) 3 tygodnie będę czekał na odbiór Pawa Jazdy. Albo i więcej! Dowiedzialem się, że drukarnia prawko produkuje jeden/dwa dni, reszte czasu pochłania przesyłanie dokumentow z wydziału komunikacji do starostwa/drukarni później chyba znowu do starostwa, następnie wydział komunikacji. Teraz zostało tylko przejść proces umowienienia się na odbiór, czyli telefon do Starostwa i uzyskanie KODU do wejścia do Wydziału Komunikacji (inaczej tam nie
robert5502 - #j--------e ręce nie mają gdzie opadać (╯︵╰,) 3 tygodnie będę czekał na ...

źródło: comment_1614249230FpB49kototamcUzaZ4wnTI.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Postanowiłam zrobić dzisiaj/wczoraj obiad. Najpierw wylałam na siebie 1/4 butelki oleju, potem spaliłam olej na patelni, a na koniec zauważyłam, że pokroilam paprykę, której druga część zaczęła lekko pleśnieć. Coś mnie podkusilo, żeby spróbować to co pokroilam i smakowało okropnie.

Tak właśnie wyglądał mój obiad. Nie istniał.

#gorzkiezale #j--------e #logikarozowychpaskow #gotujzwykopem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Znacie to uczucie, jak wpadacie na zajebisty pomysł i już składacie całe backstory i ogólny wygląd postaci macie w głowie i wtedy się okazuje, że Marvel, DC albo Dark Horses zrobili to już 7 razy 20 lat temu i to 10 razy lepiej od ciebie ()? #tworczoscwlasna #sztuka #komiks #j--------e
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xrm-music: Tak mi się też zdarzyło nie raz. Pamiętam jak po obejrzeniu Mindhuntera wymyśliłem sobie taką fabułę, że jest koleś z FBI którego ojciec jest seryjnym mordercą i on się z nim konsultuje i nagle pyk, wychodzi Prodigal Son, z identycznym pomysłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą polecam, rola Michaela Sheena niezła.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zwykle piękny korek przez całe Serby bo każdy dzban musi zwolnic i popatrzeć co się w marinie dzieje #j--------e #glogow
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaczypawlak: No, 100k osób około zeszło w trzy miesiące z powodu covida (na podstawie różnic w zgonach na przestrzeni lat). Mniej więcej tyle, ile umierało Niemców na froncie wschodnim poza wielkimi ofensywami.

Oczywiście w ten sposób zwalnia się miejsce progresywnym młodym i jasno czarno na białym pokazuje, że Polska to zdegenerowana cywilizacja śmierci, której rząd balansuje na granicy ludobójstwa własnego narodu, ale jednak osobie wrażliwej nie przystoi tak myśleć.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: Nadciśnienie czy inne choroby układu krążenia są tylko kwestią czasu nawet jeżeli żyjesz aktywnie i zdrowo, a uważanie że Ciebie to choroby będą omijać tylko myślenie życzeniowe. ¯\_(ツ)_/¯


Jednak bierzesz pod uwagę wszystkie zgony jakie były w tym kraju czy te, gdzie to faktycznie był covid?


@Kaczypawlak: Sugeruję porównać czas kiedy pojawiały się nadmiarowe zgony z liczbą osób hospitalizowanych z powodu covid (lub liczbą przypadków COVID)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć wszystkim,

prosiłbym o wykop efekt. Sytuacja wygląda następująco:

Jakiś czas temu zrealizowałem zlecenie na całkiem sporą kwotę. Pech chciał, że klient nie zapłacił całości faktury na czas. W zawiązku z tym postanowiłem oddać sprawę do windykacji. Znalazłem w googlach firmę "Kancelaria Ultimatum" świadczącą takie usługi z bardzo dobrymi opiniami. Koło 500 opinii, ocena 4,8/5. Umowa standardowa. Firma windykacyjna pobiera 7% od odzyskanych należności. Klient po pewnym czasie spłacił całość. W umowie widniał zapis,
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karta_z_debetem: To nie partacze. To oszuści zwykli. Nie chodzi tylko o mnie, tylko o masę osób. Nigdy nic nie robią, ani nie robili. Firma krzak na słupa. Wykupione setki komentarzy. Na pierwszy rzut oka nie widać, że jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
@Trebeliant: na kompie na Chrome też się bez problemu odpala wszystko jak leci. Problem mam tylko w aplikacji na komórce, ale to wtedy wrzucam wideo w przeglądarkę. Tylko zmieniam sposób wyświetlania strony www na "desktop"
  • Odpowiedz