via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
Przed chwilą osiedle dalej zgarnęli typa, który najpierw r------ł doszczętnie windę u mnie w bloku a potem wesoło hasał sobie pomiędzy piętrami z siekierką.

Policja zareagowała błyskawicznie, przyjechali jak jeszcze był u nas w bloku.

Dlaczego więc zgarnęli go kilkaset metrów dalej?

Bo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaxVerstapen: wyśmiewanie mediów społecznościowych. Nie miał kasy więc nagrał głupkowate wideo do internetu, ludzie lajkowali, może dawali tipy, a to się dla niego przełożyło na prawdziwe pieniądze.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aż mnie telepie, u mnie w miasteczku, w przedszkolu dzieciaki pochorowały się na koronkę, dyrektorka zamiotła to pod dywan i kazała o tym nie rozpowiadać, bo by zamknęli przedszkole i rodzicie nie mieliby gdzie dzieci zostawić i tępi rodzice na to przystali. Już pomijam tępych ludzi do kwadratu, którzy wiedzą, że są chorzy, ale nigdzie z tym nie idą, bo byliby w kwarantannie, a co za tym idzie musieliby wziąć wolne w
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TomdeX: tak dokładnie przez to. Przez to, że ludzie chcą żyć cała gospodarka cierpli. Ale spokojnie, jeszcze dwa tygodnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 140
@ali3en: I wyskakują takie rzeczy na tablicy na fejsie. Zablokuje jedną stronę to w jej miejsce pojawiają się dwie nowe
  • Odpowiedz