Wpis z mikrobloga

Jeżeli myślisz, że lewicowcem niezadowolonym z koalicji PiS-Lewica to masz rację:

Tylko tak myślisz, bo tak naprawdę jesteś libkiem libku i wypad do PO xD

Ta trulewica ma naprawdę coś z głową i chyba tak naprawdę gorsze od samego faktu podpisania tego całego porozumienia dot. KPO jest atak na nieprawomyslnych xD. Nie lubię takich tekstów, ale trochę to już przypomina procesy moskiewskie, a nie da się nie zauważyć, że nadal wielu działaczy zwłaszcza SLD takich jak Joanna Senyszyn milczy co do całej sprawy

#bekazrazem ##!$%@? #neuropa #4konserwy ##!$%@? #bekazlewactwa
Kjedne - Jeżeli myślisz, że lewicowcem niezadowolonym z koalicji PiS-Lewica to masz r...

źródło: comment_1619703642FF4eTObW1tMWIL7utOURaN.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@KalashnikovMirasnikov: Światopoglądowi jak najbardziej. Gospodarczo są dużo bardziej prosocjalni od libków.

No ale generalnie mireczek @Kjedne ma rację. Lewaki w obliczu blamażu, zamiast uderzyć sie w pierś, zaczęli okopywać się w oblężonej twierdzy, gdzie każdy kto nie wspiera pomysłu pójścia ramię w ramię z PiSem to "libek".

Coś jak skrajna prawica, która wszędzie widzi lewactwo, tak obecnie kuce lewicy każdego kto nie zgadza się z jedyna właściwą linią partii™, ten jest
  • Odpowiedz
@Kjedne: Generalnie to ja mam w dupie to czy poszli na ugodę z PiSem do póki dystrybucja tarczy i jej zawartość mają sens i pomogą ludziom.

Nie znoszę PiSu, ale nie jest na tyle anty-pisowski, żeby pozwolić gospodarce #!$%@?ąć i ludziom stracić biznesy i dorobek życia tylko by #!$%@?ć PiSowi. To jest chore myślenie.

Jeżeli tarcza ma sens i naprawdę pomoże ludziom i gospodarce podnieść się po chińskiej grypie to nie
  • Odpowiedz
Nie znoszę PiSu, ale nie jest na tyle anty-pisowski, żeby pozwolić gospodarce #!$%@?ąć i ludziom stracić biznesy i dorobek życia tylko by #!$%@?ć PiSowi. To jest chore myślenie.


@RzutKamieniem: Ktoś te pożyczki będzie musiał spłacić. Jak myślisz z czego?

Jeżeli tarcza ma sens i naprawdę pomoże ludziom i gospodarce podnieść się po chińskiej grypie to nie mam absolutnie żadnych pretensji do Lewicy o to, że zagłosowała za nią.


Bo oczywiście pis
  • Odpowiedz