@ActiveekHere: Tak, zamknięta superliga najbogatszych grająca o puchar prezesa na pewno będzie przyznawała finał rozgrywek kierując się kwestią praw człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ta SuperLiga na tle UEFA i FIFA jest jak PiS na tle PO - każda istniejąca patologia zostanie pomnożona razy 100, a do tego dojdzie tysiąc nowych.
  • Odpowiedz
Solidarity payments will grow in line with league revenues and are expected to be in excess of €10 billion during the course of the initial commitment period of the founders. These solidarity payments will follow a new model with full transparency and regular public reporting.


@ActiveekHere: I kupujesz te głodne kawałki? xDDD

To jest prywatna liga 15 klubów, z czego 5 z nich jest akcjonariuszami lepszej kategorii (gwarantowane wypłaty na poziomie 300
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: No tak nikt go nie znał, ta narracja Wam się nie uda. Bo każdy go znał już pare lat, a po premierze serialowej wersji ślepnąc od świateł to stał się jednym z bardziej rozpoznawalnych pisarzy w Polsce. Ale przecież książki i czytanie jest lewackie.
  • Odpowiedz
Ponad 4000 użytkowników zaaprobowało wpis @ZnienawidziszMnie o pójściu na rozmowę rekrutacyjną tylko po to żeby zmarnować czas właściciela firmy.
Mam tylko nadzieję, że to zarzutka.
Narzekacie na warunki pracy w kraju i że Janusze wystawiają co chwilę do wiatru, a jak gość uczciwie pisze w jakich warunkach jest praca i przy czym to bawicie się w takie akcje.
Każdy wie co plusował, przemyślcie swoje zachowanie, bo jest podłe.


#mirko
Wyrewolwerowanyrewolwer - Ponad 4000 użytkowników zaaprobowało wpis @ZnienawidziszMni...

źródło: comment_1618566489TGPwl6an2n8ftmZGC1qgdb.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wyrewolwerowanyrewolwer No sam plusowałem, bo jestem ciekaw, jak się to rozwinie, ale masz rację. Koleś wie, że idzie na rozmowę na jakiś produkcyjny/czytaminnyniewymagającywykształcenia Januszex w systemie zmianowym za 2800 i oczekuje czego? Ten wpis jest o śmianiu się z ludzi słabiej wykształconych, dla których teog typu praca jest jedną z niewielu możliwości na jakiekolwiek etat, czy chodzi o śmianie się z Janusza, do którego idzie OP wielkie panisko, bo zarabia więcej
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
#pocztapolska #tarnow #j--------e #c-------y #zalesie

Jezu jaka ta poczta polska jest żałosna to ja j---e. Miałem do załatwienia dwie sprawy urzędowe, gdzie musiałem wysłać dokumenty pocztą bo taki był wymóg, że papiery mają trafić za pośrednictwem poczty. Okej.
Obydwie instytucje w których chce coś załatwić są w tym samym mieście co poczta czyli w Tarnowie.
Zanoszę listy na pocztę i baba się mnie pyta czy priorytetowy?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam taką sytuację, kiedy jako 16 latka byłam w sekcie i w służbie w parę osób, że jakaś "siostra" zwróciła mi uwagę, że kupiłam żebraczce jedzenie, zamiast głosić jej o tym, że wkrótce Jehowa sprawi, iż nie będzie głodu ( _) i że skoro już jej musiałam kupiłam jadło, to chociaż mogłam wykorzystać sytuację do głoszenia. To jest ta ich miłość do bliźnich ( ͡º ͜ʖ͡
Sandrinia - Pamiętam taką sytuację, kiedy jako 16 latka byłam w sekcie i w służbie w ...

źródło: comment_16184770529jtqPHfH4UNYXPqhzRnauP.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Sandrinia: a wiesz że dokarmiając żebraków wcale im nie pomagasz? Gdyby serio byli głodni to zgłosiliby się do jadłodajni czy innego Caritasu.
"Daj człowiekowi rybę..." etc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Ostatnio to robią się naprawdę bezczelni - nie żebrzą nawet pod sklepami czy piekarniami tylko pod lokalami z kebabem albo makiem
  • Odpowiedz