#4konserwy #wiara #chrzescijanstwo #islam #buddyzm #reinkarnacja #wierzenia #lewica #prawica #ateizm #polska
W sumie ciakawi mnie jaki jest procent wierzących i nie na wykopie

W co wierzysz?

  • Chrześcijaństwo 30.5% (32)
  • Ateizm 33.3% (35)
  • Buddyzm 7.6% (8)
  • Judaizm 1.0% (1)
  • Islam 4.8% (5)
  • Reinkaracja 9.5% (10)
  • Hinduizm 0% (0)
  • Inne [napisz w komentarzu] 13.3% (14)

Oddanych głosów: 105

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Headcrab_B może jeszcze muzułmanie w swoich krajach mieliby traktować chrześcijan jak chrześcijanie muzułmanów xd

Życie jest takie że wygrywa silniejszy i agresywniejszy, dlatego masz antysemityzm, islamofobie ale nie ma antychrześcijaństwa, chrześcijanizm po prostu jest najbardziej humanitarny i humanistyczny więc najbardziej obrywa.

Tam gdzie się tępi niewiernych i ateistów, tam jest najmniej krytyki religi
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vegas8: ktoś kto lata temu zapoczątkował religie wiedział, że wizja nieskończonego cierpienia jest dobrym straszakiem na ludzi. Nawet jeśli nie powstrzyma złego zachowania w 100% to może chociaż spowoduje, że ktoś dwa razy się zastanowi przed popełnieniem grzechu. Obecnie kościół katolicki chyba zmienia powoli narrację, że piekło jest bardziej konceptem niż miejscem dla dusz. Papież Franciszek coś takiego sugeruje.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aokx: muzułmanie całkiem dobrze odnajdują się w konserwatywnych partiach, dla przykładu Syed Kamall był przewodniczącym europarlamentarnej frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, w CDU aktywnie działa Serap Guler itd.
  • Odpowiedz
@Variv: No i dobrze. Dziewczyna walczy o swoją sprawę, jak miliardy ludzi na tych świecie, zwłaszcza polskich prawaków. A memy typu "Deus veult" to już zabawne, co nie mati? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Diamond-kun: no tak to już jest podobnie z jakimiś rewolucjami komunistycznymi gdzie ludzie się cieszą bardzo krótko a później bardzo długo płaczą gdy już jest za późno i nie da się tak łatwo tego zmienić.
  • Odpowiedz
Oglądałem o więzieniach dla kobiet w Pakistanie i osadzone tam kobiety mówią, że paradoksalnie w więzieniu mają więcej wolności niż na zewnątrz gdzie wszystko było kontrolowane przez rodzinę/męża a w pierdlu nawet nie muszą burki nosić i na ile pozwalaja warunki więzienne, nie muszą się nikogo słuchać.

Wyroki są miodzio... mąż #!$%@? kijem, kobieta uciekła do matki... 13 lat więzienia dla kobiety xD
Co ciekawe jedyny wykształcony(chyba kierownik wiezienia) mówi otwarcie ze
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach