Wpis z mikrobloga

Libertarianski prezydent Javier Milei z rigczem podczas wizyty w Izraelu.

Patrząc na mroczne obrazy Holokaustu, zastanawiam się, gdzie był wtedy wolny świat. A dziś zadaję sobie dokładnie to samo pytanie, gdzie jest głos wolnego świata domagający się uwolnienia zakładników. Wybór życia jest żądaniem uwolnienia porwanych. Nie możemy milczeć w obliczu współczesnego nazizmu, dziś przebranego za terrorystyczną grupę Hamas. Wybór życia to walka z terroryzmem.


#izrael #palestyna #islam #terroryzm #swiat #bliskiwschod #argentyna #libertarianizm
LazyInitializationException - Libertarianski prezydent Javier Milei z rigczem podczas...

źródło: GFuuSndWEAAaJ61

Pobierz
  • 16
@Przypadkowy:

gdzie tu Rigcz, bo nie widzę


No chociażby nawołuje do uwolnienia zakładników, których palestyńscy terroryści porwali 7 października kiedy napadli na Izrael i jeżdżąc od wioski do wioski w bestialski sposób zamordowali ponad 1000 osób, często ich wcześniej torturując przed śmiercią.

Izrael odpowiada zabiciem 26 tysięcy


Co tak mało. 5 mln od razu z czego 2 mln to lekarze a 3 mln dziennikarze xD Powtarzasz, dane pochodzące od organizacji terrorystycznej.
Poza tym Gazańczycy mogą w każdej chwili wydać wszystkich terrorystów z hamasu. Wtedy nie będzie konieczności kontynuowania walki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LazyInitializationException: ciekawe, w jaki sposób cywile mają wydać uzbrojone bojówki. xDDD

Co tak mało.


@LazyInitializationException: powtarzam to po - o ile pamiętam - drze Szewko z YT. Wątpię, by kilkumiesięczna walka regularnego wojska obejmująca ostrzał artyleryjski osiedli mieszkaniowych, odcięcie prądu i wody tym osiedlom,
ciekawe, w jaki sposób cywile mają wydać uzbrojone bojówki. xDDD


@Przypadkowy:

A tak samo jak chociażby Ukraińscy cywile pomagają wojsku - poprzez informowanie. Czyli przekazywanie informacji o pozycjach hamasu, o tym kto ma broń w domu, kto wspiera hamas, czy ktoś widział wejścia do tuneli, słyszał jakieś plany itd. Nikt od tych ludzi przecież nie wymaga by z nimi walczyli.

powtarzam to po - o ile pamiętam - drze Szewko z
A tak samo jak chociażby Ukraińscy cywile pomagają wojsku - poprzez informowanie.


@LazyInitializationException: Ukraińscy cywile pomagają swojemu własnemu wojsku, które walczy w ich obronie. Chyba dostrzegasz różnicę między taką więzią, a sytuacją w Palestynie, gdzie wojsko jest wrogiem Palestyńczyków? xD Nie mówiąc już o tym, że pomoc polegająca na informowaniu nie jest wydawaniem, czego oczekiwałeś po cywilach palestyńskich. Zmieniasz swoje pomysły, w miarę gdy wykazuję ich bezsens, zamiast się przyznać od
@Przypadkowy:

Nie mówiąc już o tym, że pomoc polegająca na informowaniu nie jest wydawaniem


Zachęcam byś zajrzał do słownika języka polskiego

nie wydaje mi się, by dr Szewko był kłamcą, ale nie znam go tak dokładnie


Rozumiem. Ale to co ci się wydaje nie ma znaczenia w starciu z faktami. Dr Szewko po prostu kłamie.

Wiem jednak, że Izrael jest potępiany przez niezależne organizacje międzynarodowe


Te same organizacje które mówiły że
Nic nie uzasadniłeś, bo twój argument jest nieprawidłowy, założyłeś sobie arbitralnie że rigcz nie może być wtedy kiedy stwierdza się coś oczywistego.


@LazyInitializationException: to prawda, tak założyłem i jest to argument prawidłowy.

Odnośnie nie instytucji międzynarodowych, to nie wiem po pierwsze czy one były te same. A po drugie, jest różnica między podawaniem liczby ofiar, a ideologicznym potraktowaniem konfliktu na granicy polsko- białoruskiej. Poza tym – i to jest najważniejsze –
Zachęcam byś zajrzał do słownika języka polskiego


@LazyInitializationException: ja za to zachęcam, byś zastanowił się, czego właściwie oczekiwałeś od ludności cywilnej palestyńskiej pisząc że może wydać bojowników hałasu. Chętnie się dowiem. Bo chyba nie to tego, by przekazywało informację wrogowi, na temat uzbrojonych grup.

Założenie nie jest argumentem. Ty postawiłeś tezę. Tezę trzeba jeszcze udowodnić, tego właśnie nie zrobiłeś


@LazyInitializationException: odpowiadałem na twój komentarz o założeniu i argumencie. Potwierdziłem tylko,
@Przypadkowy:

Nie wiem jak ci poważnie można odpowiedzieć skoro ty rozpowiadasz jakieś bzdury o walce z cywilami i wspierasz terrorystów z hamasu poprzez głoszenie ich propagandy xD

To są bzdury rodem tego co rozpowiadają ruSSkie onuce że niby denazyfikują Ukrainę xD
Zapytasz się takiego o dowody to się powoła na informacje z kremla (ty powołujesz się na dowody od organizacji terrorystycznej)
Pokażesz takiej onucy dowody że jest inaczej to będzie się
Nie wiem jak ci poważnie można odpowiedzieć skoro ty rozpowiadasz jakieś bzdury o walce z cywilami i


@LazyInitializationException: rozumiem, że dla ciebie bombardowanie palestyńskich osiedli to są bzdury. xDDD Masz rację, tam palestyńskim kobietom, starcom i dzieciom żyje się spokojnie i szczęśliwie, to ja tutaj sieję jakieś kłamstwa o artylerii ostrzeliwującej cywilów i odcinaniu prądu oraz wody.


Z powyższego wnioskuję, że , że nie pojmujesz terminu Rigcz i dla ciebie może
@Przypadkowy:

rozumiem, że dla ciebie bombardowanie palestyńskich osiedli to są bzdury.


Faktem jest bombardowanie infrastruktury używanej przez terrorystów. I faktem jest, że to jest zgodne z prawem międzynarodowym.

Masz rację, tam palestyńskim kobietom, starcom i dzieciom żyje się spokojnie i szczęśliwie


Na pewno żyło im się szczęśliwiej przez 7 października zanim Hamas zaatakował Izrael

Z powyższego wnioskuję, że , że nie pojmujesz terminu Rigcz


Powiedział ziomek, który ma 2 źródła wiedzy:
któremu nie przeszkadza wyrzynanie ludności cywilnej


Przeszkadza. To co hamas zróbił 7 października i jak wyrżnął ludność cywilną Izraela to było straszne


@LazyInitializationException: pisałem, że ci nie przeszkadza wyrzynanie palestyńskich cywilów, na co ty uchyliłeś się od odpowiedzi i zmieniłeś temat na ludność izraelską. Czy moralne jest takie oszukiwanie w dyskusji? Co na to Kant? xD

I nie, jak już co najmniej dwa razy napisałem źródłem moich informacji nie jest tylko
@Przypadkowy:

pisałem, że ci nie przeszkadza wyrzynanie palestyńskich cywilów


Ale nic takiego nie ma miejsca. Czemu posługujesz się kłamstwem?

Czy moralne jest takie oszukiwanie w dyskusji? Co na to Kant? xD


No według Kanta na pewno moralnie naganne jest stosowanie takich kłamstw jakie ty stosujesz xDD

I nie, jak już co najmniej dwa razy napisałem źródłem moich informacji nie jest tylko dr szefko i na pewno nie Hamas, a międzynarodowe instytucje,
@LazyInitializationException: napisałeś tyle tekstu na różne tematy w ciągu kilkunastu godzin, ale nadal nie napisałeś prostej i narzucającej się samej rzeczy, czy przeszkadza ci wyrzynanie palestyńskich cywilów. Czy moralne jest takie oszukiwanie w dyskusji poprzez unikanie odpowiedzi? (już drugi raz zadaję to pytanie) Co na to Kant? xD

Moim źródłem wiadomości - o czym piszę już po raz chyba trzeci - a co ty w sposób oszukańczy, czyli niemoralny, świadomie pomijasz
czy przeszkadza ci wyrzynanie palestyńskich cywilów


@Przypadkowy:

Jak możesz mi przeszkadzać coś co nie ma miejsca? Twoje pytania są bez sensu. To tak jakbym cie zapytał czy przeszkadza ci że twój dziadek był w wermachcie i mordował Polaków xD

Moim źródłem wiadomości - o czym piszę


No i o to chodzi. Jedynie piszesz a nie podajesz żadnych linków i dowodów. Twoim źródłem informacji są urojenia xD

Sprawdź w słowniku znaczenie słowa