#ai #elonmusk #google #inwigilacja
Dziękuje Pan Elon za darmowe deepresearch, nwm jak ich serwery to wytrzymują
Wiecie jaką Grok ma dla mnie osobiście przewage?
Jak używam Gemini to Google mnie może sprofilować z moimi mailami, gdzie robią zakupy, mam maile urzędowe, setki innych usług przypisanych do maila
Jak używam Copilota od MS to podobnie MIcrosoft może mnie sprofilować z kontem które mam do kompa przypisane, Outlookiem, Teamsem
grand_khavatari - #ai #elonmusk #google #inwigilacja
Dziękuje Pan Elon za darmowe dee...

źródło: image_2025-04-26_192751612

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
zaradny-marszand-73: brzydko kombinują, jak to wejdzie to tylko kwestia czasu kiedy reszta usług też z ID.

A spamu e-mail/tel uregulować to nie! Zgoda powinna być wyłącznie po potwierdzeniu przez użytkownika z jego adresu. Teraz wystarczy ściągnąć lewą bazę i twierdzić, że się ktoś zarejestrował, bez najmniejszego dowodu, że to zrobił.

No ale wiadomo, firemkom robić pod górkę nie wolno. Szaraczki za to dojadą równo.
  • Odpowiedz
Kiedys slyszalem teorie tak zwana spiskowa, ze telefony nas podsluchuja. Uwazalem to za bzdure do niedawna. Siedzialem z kumplem w samochodzie i gadalismy o biezacych tematach no i beke zaczelismy walic bo nasz kumpel zazyczyl sobie do nowego mieszkania zeby sklepac sie i mu kupic odkurzacz pioracy 3w1. Temat byl dosyc zawily i bardzo dlugo wymienialismy rozne odmiany slow "odkurzacz pioracy". Nigdy zadnymi odkurzaczami sie nie interesowalem i nigdy nie wpisywalem tego
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil-tika: bardzo często podczas rozmów o jakichś produktach później mam ich reklamy, no tak to działa. A niby skąd google wie, kiedy powiesz ok google ?
Słucha cały czas
  • Odpowiedz
Ostatnio zdarzyła mi się taka rzecz. Chcę wyszukać jakąś stronę, wpisuje w wyszukiwaniu nazwę, zatwierdzam i pojawia mi się okno: że mam zadbać o zdrowie psychiczne i coś tam podobnego.
Dalej nie mogę przejść.
Można powiedzieć, że dostałem bana, być może poprzednio zgłaszałem jakąś treść tej strony.

Wchodzę na fb z innego laptopa, gdzie jestem zalogowany na inne konto. Wpisuję tam tą frazę i znowu jestem blokowany...
O co chodzi? Fejsbuk rozpoznał mnie, zlokalizował moją lokalizację
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach