#inpost
To jest jakaś żenada.Dlaczego inpost robi ludziom pod górkę?
1.Kiedyś można było nadać paczkę bezpośrednio w paczkomacie i zapłacić w nim kartą.Bez etykiet i aplikacji-zablokowali to.
2.Mozna
To jest jakaś żenada.Dlaczego inpost robi ludziom pod górkę?
1.Kiedyś można było nadać paczkę bezpośrednio w paczkomacie i zapłacić w nim kartą.Bez etykiet i aplikacji-zablokowali to.
2.Mozna




























Jest szansa ze bedzie jutro w trojmiescie?
(Trasa to ok 7h, 650km). Kupiona na olx za pomoca przesylki olx (Inpost)
#olx #inpost #paczkomaty