Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 192
źródło: GXH6Jh8WsAEAsh-
Pobierz- 3
To jeszcze paczkomat czy paczkolokal....?
#inpost #paczkomatyboners #paczkomat #paczkomaty #pocztapolska #brzoska
#inpost #paczkomatyboners #paczkomat #paczkomaty #pocztapolska #brzoska
źródło: temp_file4024151643008828674
Pobierz- 6
źródło: Bez tytułu
Pobierz31
Paczkomaty już nie dla każdego, zniknie ważny element maszyn

Brak możliwości korzystania z ekranów w nowych paczkomatach oznacza, że osoby, które posiadają starsze telefony komórkowe lub nie chcą instalować aplikacji mobilnej, mogą zostać wykluczone z dostępu do tego rodzaju urządzeń.
z- 26
- #
- #
- #
- #
- #
#inpost #kurier
Czy mogę nadać przesyłkę kurierską bez etykiety?
Tzn potrzebuje nadać kurierem dużą paczkę, która nie zmieści się do paczkomatu. W miejscu, gdzie znajduje się paczka nie ma drukarki i możliwości wydrukowania etykiety gdziekolwiek (rodzice - starsi ludzie, nie ogarną).
InPost teoretycznie oferuje przesyłki bez etykiety, ale jeśli dobrze rozumiem - wyłącznie w opcji paczkomat - dom lub paczkomat - paczkomat.
Ewentualnie
Czy mogę nadać przesyłkę kurierską bez etykiety?
Tzn potrzebuje nadać kurierem dużą paczkę, która nie zmieści się do paczkomatu. W miejscu, gdzie znajduje się paczka nie ma drukarki i możliwości wydrukowania etykiety gdziekolwiek (rodzice - starsi ludzie, nie ogarną).
InPost teoretycznie oferuje przesyłki bez etykiety, ale jeśli dobrze rozumiem - wyłącznie w opcji paczkomat - dom lub paczkomat - paczkomat.
Ewentualnie
@Ramone
Niektóre firmy oferują podjazd z wydrukowanym listem przewozowym. Zobacz na kurierem.pl, jest tam nawet taki filtr do wyboru.
A na poczcie nadasz bez etykiety, ale tylko w placówce lub punkcie partnerskim (przy generowaniu etykiety na stronie trzeba wybrać). Natomiast jak ma podjechać kurier po odbiór, to musi być etykieta (inaczej będzie nadawanie na etykiecie wypisywanej ręcznie, a to jest droższe).
Niektóre firmy oferują podjazd z wydrukowanym listem przewozowym. Zobacz na kurierem.pl, jest tam nawet taki filtr do wyboru.
A na poczcie nadasz bez etykiety, ale tylko w placówce lub punkcie partnerskim (przy generowaniu etykiety na stronie trzeba wybrać). Natomiast jak ma podjechać kurier po odbiór, to musi być etykieta (inaczej będzie nadawanie na etykiecie wypisywanej ręcznie, a to jest droższe).
- 3
Przed weekendem pokazały się wyniki #inpost które mocno pozytywnie zaskoczyły
Teraz dowiadujemy się kolejnych pozytywów, które mogą dać spore oszczednosci
https://enerad.pl/aktualnosci/autonomiczne-i-samowystarczalne-inpost-testuje-paczkomaty-wyposazone-w-fotowoltaike-i-magazyny-energii/
Jeszcze niech dadzą możliwość szybkiego naładowania np. telefonu a w przyszłości może i samochodu :)
#gielda
Teraz dowiadujemy się kolejnych pozytywów, które mogą dać spore oszczednosci
https://enerad.pl/aktualnosci/autonomiczne-i-samowystarczalne-inpost-testuje-paczkomaty-wyposazone-w-fotowoltaike-i-magazyny-energii/
Jeszcze niech dadzą możliwość szybkiego naładowania np. telefonu a w przyszłości może i samochodu :)
#gielda
@widmo82: na imprezach plenerowych/masowych są takie urządzenia paczkomaty do ładowania. Natomiast ładownie telefonu w paczkomacie brzmi ciekawie tylko czy to jest bezpieczne dla paczkomatu? Wkładasz telefon/urządzenie i za 1h płacisz np. 5 zł za czas w paczkomacie.
- 0
@acpiorundc: godzine?
nie musisz naładować na maxa, nowe telefony w kilkanascie minut potrafią upchać z 20-40% baterii
wystarczyłby kabelek lub ładowanie zbliżeniowe
nie musisz naładować na maxa, nowe telefony w kilkanascie minut potrafią upchać z 20-40% baterii
wystarczyłby kabelek lub ładowanie zbliżeniowe
- 2
- 0
#inpost #paczkomaty #kurier to dzisiaj przyjdzie? Pierwszy raz widze zeby inpost przewozil cos moedzy oddzialami w niedziele
źródło: 1000000304
Pobierz@Redoooo: widzę co pisze natomiast nie widzę informacji że to są inne oddziały. Jedyne co wiesz to to że zostało zdjęte z półki i włożone na półkę.
@Redoooo
Przesyłki transportowane są pomiędzy oddziałami przez 7 dni w tygodniu. Zaś w kwestii doręczenia nic nie nie zmieniło.
Przesyłki transportowane są pomiędzy oddziałami przez 7 dni w tygodniu. Zaś w kwestii doręczenia nic nie nie zmieniło.
- 1
#inpost jak to jest z tym kodem nadania przy wysyłaniu bez etykiety, trzeba go wpisywać na paczce czy nie? Bo w jednym miejscu piszą tak a w drugim nie
źródło: 8f63a720-350b-489d-b797-55bc13636cc5
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@pietrek16: ja mam naklejki specjalne na których piszę kod nadania i numer paczki. Wysłałem ich kilkadziesiąt i raz to się przydało bo kurier słabo przykleił etykietę.
- 2
- 0
źródło: temp_file8031288044761137301
Pobierz5
Paczkomat InPost "zakładnikiem". Sprawca odłączył prąd i wywiesił żądania

Zaskakujące zdarzenie miało miejsce w Świętochłowicach na Śląsku, gdzie dwa Paczkomaty InPost stały się zakładnikami.
z- 3
- #
- #
- 2
#gielda
#inpost szaleje: +6,66%
Po zaskakująco dobrych szacunkach. Rekomendacja 20€
https://nl.marketscreener.com/koers/aandeel/INPOST-S-A-118138583/nieuws/Volumegroei-Inpost-trekt-iets-aan-47816443/
#inpost szaleje: +6,66%
Po zaskakująco dobrych szacunkach. Rekomendacja 20€
https://nl.marketscreener.com/koers/aandeel/INPOST-S-A-118138583/nieuws/Volumegroei-Inpost-trekt-iets-aan-47816443/
- 1
Da się wysłać paczkę InPost nadając z poziomu przeglądarki ale bez etykiety? Z tego co widzę to żeby nadać bez etykiety to musi być aplikacja InPost a problem taki że mam telefon z innego kraju i blokuje regionalizacja a też nie mam na miejscu możliwości wydrukować.
Chodzi o wysyłkę krajową po Polsce
#inpost #kurier #paczkomaty #pytanie #pytaniedoeksperta #allegro
Chodzi o wysyłkę krajową po Polsce
#inpost #kurier #paczkomaty #pytanie #pytaniedoeksperta #allegro
@FeyNiX: z konta na www musi być etykieta w inpoście
Witaj
Informuję że z bezpośredniej strony internetowe nie ma takiej możliwości.
Jeżeli nie możesz zainstalować aplikacji InPost Mobile, to możesz skorzystać z współpracującymi
z firmą InPost pośrednikami: Furgonetka, Epaka
Czy
Informuję że z bezpośredniej strony internetowe nie ma takiej możliwości.
Jeżeli nie możesz zainstalować aplikacji InPost Mobile, to możesz skorzystać z współpracującymi
z firmą InPost pośrednikami: Furgonetka, Epaka
Czy
#inpost Paka paczkomatem nadana wczoraj koło południa, Odebrana przez kuriera koło 16 do teraz jeszcze nie zmieniła statusu na inny :/ już dwa razy powinna zdążyć wyjść do oddziału
- 0
#inpost #paczkomaty #diy
Jakie macie pro tipy jeżeli chodzi o wykorzystywanie materiału do pakowania paczek do wysyłki. Nie mam dostępu do dużych kartonów lub często zakup kartonu jest nieopłacalny bo koszt sprzedanej rzeczy jest niski. Pakujecie w reklamówki, worki, owijacie taśmą warstwa po warstwie?
Jakie macie pro tipy jeżeli chodzi o wykorzystywanie materiału do pakowania paczek do wysyłki. Nie mam dostępu do dużych kartonów lub często zakup kartonu jest nieopłacalny bo koszt sprzedanej rzeczy jest niski. Pakujecie w reklamówki, worki, owijacie taśmą warstwa po warstwie?
konto usunięte via Wykop
- 4
@Kaolin28: połaź po biedrach/ lidlach mają całe stosy kartonów
@Kaolin28: Pakuj mniej. Nic mnie tak nie wkur-ia jak wtedy kiedy np przychodzi coś co ma swój karton, ale jest jeszcze zapakowane w dodatkowy karton, nawrzucane jeszcze do środka jakiegoś szajsu i owinięte streczem.
Jak już musisz to kupę kartonów jest w altanie śmietnikowej w kontenerze na makulaturę w sobotę albo niedzielę wieczór.
Jak już musisz to kupę kartonów jest w altanie śmietnikowej w kontenerze na makulaturę w sobotę albo niedzielę wieczór.
Za każdym razem kiedy zamawiam coś z neta i dostaję to w mniej niż 24h to mi się mordka cieszy xD Piękne to są czasy.
I dziękuję za to wszystkim, zarówno sprzedawcom, którzy szybką wysyłają paczkę jak i pracownikom magazynów i kurierom.
#inpost #kurier #zakupyonline #oswiadczenie
I dziękuję za to wszystkim, zarówno sprzedawcom, którzy szybką wysyłają paczkę jak i pracownikom magazynów i kurierom.
#inpost #kurier #zakupyonline #oswiadczenie
konto usunięte via Wykop
- 7
@Murasame: a pakowaczom?! wiesz ile my poświęcamy czasu i folii bąbelkowej aby szklana świeczka czy płyn dotarły całe?
























https://nl.marketscreener.com/koers/aandeel/INPOST-S-A-118138583/nieuws/Grootaandeelhouder-InPost-verkoopt-flinke-pluk-aandelen-47845731/
#gielda