#inpost #kurier
Czy mogę nadać przesyłkę kurierską bez etykiety?

Tzn potrzebuje nadać kurierem dużą paczkę, która nie zmieści się do paczkomatu. W miejscu, gdzie znajduje się paczka nie ma drukarki i możliwości wydrukowania etykiety gdziekolwiek (rodzice - starsi ludzie, nie ogarną).
InPost teoretycznie oferuje przesyłki bez etykiety, ale jeśli dobrze rozumiem - wyłącznie w opcji paczkomat - dom lub paczkomat - paczkomat.

Ewentualnie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Ramone
Niektóre firmy oferują podjazd z wydrukowanym listem przewozowym. Zobacz na kurierem.pl, jest tam nawet taki filtr do wyboru.

A na poczcie nadasz bez etykiety, ale tylko w placówce lub punkcie partnerskim (przy generowaniu etykiety na stronie trzeba wybrać). Natomiast jak ma podjechać kurier po odbiór, to musi być etykieta (inaczej będzie nadawanie na etykiecie wypisywanej ręcznie, a to jest droższe).
  • Odpowiedz
Przed weekendem pokazały się wyniki #inpost które mocno pozytywnie zaskoczyły
Teraz dowiadujemy się kolejnych pozytywów, które mogą dać spore oszczednosci
https://enerad.pl/aktualnosci/autonomiczne-i-samowystarczalne-inpost-testuje-paczkomaty-wyposazone-w-fotowoltaike-i-magazyny-energii/
Jeszcze niech dadzą możliwość szybkiego naładowania np. telefonu a w przyszłości może i samochodu :)
#gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@widmo82: na imprezach plenerowych/masowych są takie urządzenia paczkomaty do ładowania. Natomiast ładownie telefonu w paczkomacie brzmi ciekawie tylko czy to jest bezpieczne dla paczkomatu? Wkładasz telefon/urządzenie i za 1h płacisz np. 5 zł za czas w paczkomacie.
  • Odpowiedz
  • 0
@acpiorundc: godzine?
nie musisz naładować na maxa, nowe telefony w kilkanascie minut potrafią upchać z 20-40% baterii
wystarczyłby kabelek lub ładowanie zbliżeniowe
  • Odpowiedz
@Redoooo: widzę co pisze natomiast nie widzę informacji że to są inne oddziały. Jedyne co wiesz to to że zostało zdjęte z półki i włożone na półkę.
  • Odpowiedz
Da się wysłać paczkę InPost nadając z poziomu przeglądarki ale bez etykiety? Z tego co widzę to żeby nadać bez etykiety to musi być aplikacja InPost a problem taki że mam telefon z innego kraju i blokuje regionalizacja a też nie mam na miejscu możliwości wydrukować.

Chodzi o wysyłkę krajową po Polsce
#inpost #kurier #paczkomaty #pytanie #pytaniedoeksperta #allegro
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witaj

Informuję że z bezpośredniej strony internetowe nie ma takiej możliwości.
Jeżeli nie możesz zainstalować aplikacji InPost Mobile, to możesz skorzystać z współpracującymi
z firmą InPost pośrednikami: Furgonetka, Epaka

Czy
  • Odpowiedz
#inpost #paczkomaty #diy
Jakie macie pro tipy jeżeli chodzi o wykorzystywanie materiału do pakowania paczek do wysyłki. Nie mam dostępu do dużych kartonów lub często zakup kartonu jest nieopłacalny bo koszt sprzedanej rzeczy jest niski. Pakujecie w reklamówki, worki, owijacie taśmą warstwa po warstwie?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaolin28: Pakuj mniej. Nic mnie tak nie wkur-ia jak wtedy kiedy np przychodzi coś co ma swój karton, ale jest jeszcze zapakowane w dodatkowy karton, nawrzucane jeszcze do środka jakiegoś szajsu i owinięte streczem.

Jak już musisz to kupę kartonów jest w altanie śmietnikowej w kontenerze na makulaturę w sobotę albo niedzielę wieczór.
  • Odpowiedz
Za każdym razem kiedy zamawiam coś z neta i dostaję to w mniej niż 24h to mi się mordka cieszy xD Piękne to są czasy.

I dziękuję za to wszystkim, zarówno sprzedawcom, którzy szybką wysyłają paczkę jak i pracownikom magazynów i kurierom.

#inpost #kurier #zakupyonline #oswiadczenie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach