Wszystko
Najnowsze
Archiwum
6
Allegro znowu wprowadza w błąd kupujących z terminem dostaw - po nowym roku

Allegro widzę, że nie uczy się na błędach i po wpadkach z terminami dostaw przed świętami teraz wprowadza w błąd z dostawami po nowym roku. Kupującym wyświetlają, że jak zrobią zakupy dziś to paczkę dostaną 02.01. Problemów jednak jest kilka: - Allegro One - nie prowadzi odbiorów w dniu dzisiejszym
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 0
źródło: temp_file5692714209248779684
Pobierz- 0
- 3
https://wykop.pl/link/7858899/inpost-buy-paczkomatowy-gigant-odslania-karty
#gielda #inpost
- 0
Często widzę, że przy paczkomatach (tych zamkniętych - w lokalach), ludzie zostawiają kartony po zamówieniach, tzn. otwierają na miejscu - czy inpost płaci Wam za sprzątnięcie tego / kto to ogarnia? Zawsze mnie to zastanawiało. Sam pracuję na B2B i jak głupio by to nie brzmiało to w jakiś pokrętny sposób widzę tutaj pole do manewru do wypracowywania "łatwych"
A ludzie rozpakowuja na miejscu bo są debilami. Nie rozumiem tego. Zresztą niech by sobie rozpakowywali, ale śmieci zabierali ze sobą.
851
InPost Buy - paczkomatowy gigant odsłania karty

Od dawna krążyły pogłoski o konkurencji dla Allegro od InPostu, dziś staje się to rzeczywistością. Znamy nazwę, pojawił się integrator dla sprzedawców, start prawdopodobnie na początku przyszłego roku.
z- 371
- #
- #
- #
- #
- #
- #
463
Brak możliwości przedłużenia terminu odbioru paczki z Allegro One Box

Allegro pcha gdzie się da paczki do swoich automatów allegro one. Efekt? Nie działa przedłużanie terminu odbioru paczki z poziomu aplikacji, także ludzie muszą pisać na forum aby moderatorzy przedłużyli czas odbioru paczki.
z- 152
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Ja z tego pepperka zawsze korzystam: https://www.pepper.pl/promocje/grudzien-2025-zestawienie-kodow-rabatowych-na-przesylki-kurierskie-dpd-dhl-orlenpaczka-ups-fedex-pocztex-meestpost-1176029
- 0
- 1
czemu ta firma istnieje.
@spyypl: przesyłki są tanie bo kurierzy robią na śmieciówkach
A skoro robią na śmieciówkach, to mają wywalone w twoje paczki
A firma istnieje bo z niej korzystacie, a korzystacie bo jest tania i ma sieć paczkomatów, a czemu jest tania wróć do początku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
To wygląda na problemy z lokalnym kurierem który nie ogarnia
źródło: w2
Pobierz- 0
- 2
co lepsze
- przymusowy bezplatny urlop na b2b 44.2% (34)
- praca w wigilie jak kurierzy na b2b ale z wyplata 55.8% (43)
- 0
Gość nie odebrał paczki
Paczka wróciłam i poczta (podwykonawca) żąda aby paczkę przyjąć z powrotem (wydać dla mnie) żąda 65zł x 2 - łącznie 130zł
Była raz awizowana, zapewne przy tej wadze kurier nawet pod adres z poczty jej nie brał ze sobą (takie moje domysły)
Czy
źródło: zwrot
PobierzScreen z cennika
źródło: 1000030296
Pobierzhttps://cennik.poczta-polska.pl/plik,1/cennik_oplat_za_swiadczenie_uslugi_pocztex_w_obrocie_krajowym_dla_klienta_indywidualnego_24022025.pdf Ostatnia strona.
A co powiatowego rzecznika konsumentów, to niestety nie. Usługi pocztowe podlegają pod Urząd Komunikacji Elektronicznej i jest tam Centrum Informacji Konsumenckiej (CIK UKE). Oni się zajmują pomocą w kwestii usług pocztowych i telekomunikacyjnych. Oczywiście najpierw należy zgłosić reklamację lub skargę do danej firmy.
Natomiast paczka nie pójdzie do zniszczenia, tylko do magazynu przesyłek niedoręczalnych w Koluszkach, gdzie będzie przechowywana przez co najmniej 6 miesięcy. Dopiero po
























-ukrywanie najtańszych ofert
-ukrywanie przesyłek
-zepsucie wyszukiwarki
niech już ten #inpost wejdzie na rynek i utrze nosa monopoliście
- opłaty z podjazdy DPD z pupy (dla sprzedających)