Mirki wiem ze takich wpisów pewnie pojawia się milion, ale serio - rozowe, róbcie cytologię z określeniem HPV, a niebiescy - wyganiajcie bliskie rozowe żeby takie badanie sobie zrobiły.
Zrobiłam je pierwszy raz i pac, wyszło ze mam HPV w tym jeden szczep wysokoonkogenny (o wysokim potencjale onkogennym) plus już pierwsze zmiany komórkowe. Na szczęście wyszło to w miarę wcześnie i wszystkie zmienione komórki udało się wyeliminować, jest



















@Kuba04: xd. Skończ już