Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wyszło mi, że mam #hpv ale boje sie z tym pójść do lekarza, moge to jakkolwiek leczyc w domu czy musze sie meczyc?
Na konsultacji na chacie z lekarzem i objawach, nie mam oficjalnego wyniku.
Nie pojde do lekarza stacjonalnie, nie ma opcji.

Sprawdziłem i teoretycznie są leki które mogą pomóc #aldara #zyclara #condyline #warticon i po 2 latach powinno przejść jak dobrze pójdzie
Dostane gdzieś online na #receptomat #erecepta albo cokolwiek recepte na #klykciny bez historii choroby i dzwonienia?
Ewentualnie przejdzie dodanie zdjęcia z internetu?

#seks #zdrowie #badania #choroby #chorobyweneryczne



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim nie bierz sam żadnych leków, powaliło cię? Dlaczego nie chcesz iść do lekarza? Wiesz że lekarz codziennie spotyka przeróżne przypadki, twój na nikim nie zrobi wrażenia
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chcesz dodawać nieswoje zdjęcie i faszerować się kilka lat lekami być może niepotrzebnie?
Jak wstyd iść normalnie, to wybrać się prywatnie do dermatologa/wenerologa, jak strach przed kobieta, to wybrać faceta, chociaż będzie bardziej pewne jakie to zmiany.
Dla lekarza to coś normalnego i pacjent jak pacjent.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): nawet jak będzie przez jakieś e recepty to w historii będzie to widoczne. To choroba jak choroba, lekarzowi jak utkwi w pamięci to co najwyżej zachowanie pacjenta. Jak normalny lekarza to jakiś znajomy i stąd obawa, to zawsze można iść do dermatologa prywatnie. Jak zmiany na penisie to nic nie zmienia, bo dermatologia też to obejmuje, jeszcze po rzuceniu wprawnym okiem okaże się że to coś innego. Może
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Idź do dermatologa / wenerologa z laserem, tylko i wyłącznie. Bawiłem się z problemem kilka lat (condyline, verumal etc., o aldarze też słyszałem, ale drogie gówno) - samemu nie wytłuczesz tego gówna do cna, będzie wracać. Tak to wydawało mi się, że już jest okej, miałem ranki, ale finalnie gdzieś wracało po jakimś czasie. Oczywiście, szedłem z moim interesem do 2-3 lekarzy dermatologów, to dostawałem te preparaty. No
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Tym bardziej zachęcam do wspomnianej wcześniej wizyty u dermatologa / wenerologa z laserem i zabiegu. Właśnie niedawno miałem usuwaną zmianę z gardła - najprawdopodobniej brodawczak. Bardzo możliwe że gdybym wcześniej pozbył się w pełni tego ze skóry, wirus by zniknął, a to w gardle by w ogóle nie powstało. Przypominam, tym idzie się zarazić glupim pocałunkiem, mnóstwo osób jest tym zarażonych, a sam fakt zarażenia nie stygmatyzuje czy
  • Odpowiedz