Panowie mam etui samsunga które kosztowało 2 stówy więc szkoda tylu pieniędzy. Gwarancja z tego co czytałem na stronie samsunga to śmieszne 3 miesiące... Etui padło po 6... Czy jeśli etui było kupowane w saturnie to mogę próbować coś zadziałać z gwarancją albo dać do nich na rękojmie?
#telefony #samsung #akcesoria #gsm
#telefony #samsung #akcesoria #gsm





























#xiaomi #gsm #telefony #android