• 1
Panowie mam etui samsunga które kosztowało 2 stówy więc szkoda tylu pieniędzy. Gwarancja z tego co czytałem na stronie samsunga to śmieszne 3 miesiące... Etui padło po 6... Czy jeśli etui było kupowane w saturnie to mogę próbować coś zadziałać z gwarancją albo dać do nich na rękojmie?
#telefony #samsung #akcesoria #gsm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pytanie.

Dzwonie teraz z polskiego numeru na numer holenderski. Czy bede ponosil jakies dodatkowe koszty jesli mam abonament no limit?

#kiciochpyta #gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki czy ktoś z was prowadzi może serwis GSM lub w takowym pracuje? W weekend w moim Sony Xperia Z3 zepsuło się podświetlenie LCD, obraz jest widoczny tylko pod danym kątem i dotyk działa poprawnie. Cała usterka wystąpiła nagle, telefon nie upadł mi ani się nie zamoczył. Wysłałem zapytanie do serwisu i odpisali mi, że skoro nie działa to podświetlenie to do wymiany jest cały wyświetlacz i koszt usługi to 350PLN.

Tu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adrian77: Odpowiedź nie była z autoryzowanego serwisu tylko takiego w galerii handlowej. Poza tym z tego, co Pan_Slon pisze to usterka występuje na płycie głównej, więc po co mi nowy wyświetlacz skoro tylko skasują 350, a telefon nadal nie będzie działał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
siema murki, od tygodnia nie znalazłem rozwiązania problemu więc może ktoś spojrzy na to jakoś inaczej.
poszukuję najlepszej oferty dla 3 numerów i ew internet do domu (raczej z tych lte niż kablowe - teraz jest 100gb za 80zł)
pierwsza karta: wszystko nielimitowane, internet też
druga: 90% to połączenia, średnio 20 sms/mies, internet nie jest potrzebny, więc te 1gb już wystarczy
trzecia: połączenia zagraniczne (i tak chyba roaming wyłączają w tym roku), smsy i internet
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kpong: szczerze, to nie zrozumialem do konca. jesli chcesz, to wyslij mi ktorys z tych numerów telefonow na priv, to zerkne jakie masz taryfy i co mozna Ci zaproponowac.
  • Odpowiedz
Jako że poszukuję teraz jakieś stałej (pierwszej) pracy pomyślałem że na początek może by spróbować w serwisach #gsm jako że wiedzę z tego zakresu mam ponad przeciętną. Słyszeliście może o jakiś większym serwisie specjalizującym się w tym zakresie? W grę wchodzą wszystkie większe miasta w pasie od #krakow do #wroclaw.

#telefony #android
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gsm #telefony #operatorzykomorkowi #tmobile #abonament
Poradzcie proszę
Razem z żoną chcemy pożegnać #plusgsm i przenieść numery (abonament) do innych operatorów komórkowych. Padło na tmobile bo w miejscu mojej pracy ma najlepszy zasięg (rezygnacja z plus GSM ma związek właśnie z brakiem zasięgu)
Nie chcemy telefonów, zależy nam na internecie (mi 5GB wystarcza na mc, ale dla mojej lubej to za
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niedługo jadę do norwegii i potrzebuję jakiś dobry i w miarę tani pakiet internetu, jaką sieć polecacie i jakie są mniej wiecej ceny (najlepiej w przeliczeniu PLN)? z góry dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#norwegia #gsm
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach