cześć mirki i mirabelki! ja z zapytaniem, więc- Chcę kupić tel na Andrioidzie, jaki model polecacie ze względu na moc i trwałość? Xiaomi, Meizu czy Lenovo? chodzi mi o funkcjonalny z dużą pojemnością baterii, tak co nie będę żałowała przez przynajmniej 3 lata ^^ #gsm #telefony #pytanie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

niepoprawna007
- 1

Logan00
- 0
@niepoprawna007: galaxy s6

fi9o
via Android- 0
@niepoprawna007 mi5 tylko power bank dokup a będziesz zadowolona.
3
Play - zasięg 4 sieci to już historia? Absolutnie NIE

Pamiętacie te reklamy polskich skoczków narciarskich, które informowały o tym, że klienci Play mają możliwość korzystania z zasięgu czterech sieci. Teraz fioletowy operator, po obniżeniu prędkość internetu, dla osób którzy korzystają z roamingu krajowego, poszedł o krok dalej i robi...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
@betonkomorkowy: A skąd mamy wiedzieć co ma u ciebie dobry zasięg?
Sprawdź na mapach zasięgowych - jeśli dana sieć ma dobry, to sprawdź to kupując jej starter.
Mapy zasięgowe mogą być niedokładne, ale jeśli np. pokazane będzie, że Orange nie ma zasięgu, to nie ma sensu kupować startera, bo nawet jeśli zasięg będzie to słaby.
Nie ma sieci, które ma dobry zasięg w każdym miejscu w Polsce.
Sprawdź na mapach zasięgowych - jeśli dana sieć ma dobry, to sprawdź to kupując jej starter.
Mapy zasięgowe mogą być niedokładne, ale jeśli np. pokazane będzie, że Orange nie ma zasięgu, to nie ma sensu kupować startera, bo nawet jeśli zasięg będzie to słaby.
Nie ma sieci, które ma dobry zasięg w każdym miejscu w Polsce.
- 0
@betonkomorkowy: Włączasz konto ważne rok - ładujesz za 200 zł, bonus 1410 GB dostajesz za samo doładowanie - jest ważny rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A 230 zł masz na koncie głównym na inne usługi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A 230 zł masz na koncie głównym na inne usługi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy słaby (2-3 kreski) sygnał może spowodować szybszy ubytek ładunku baterii? Mam wrażenie że od kiedy #play wyłączył mi dostęp do nadajników T-Mobile i mam tylko Plusa (spadek zasięgu z 4-5 na właśnie 2-3) to bateria zdecydowanie szybciej się rozładowuje gdy nic nie robię na telefonie. Czy różnica w spadku poziomu baterii może być aż tak duża?
#gsm #telefony
#gsm #telefony
- 2
@wysuszony: pracuję na budowach w różnych miejscach i czas pracy spada nawet o połowę jak jest słaby zasięg a używam telefonu tylko do dzwonienia
@wysuszony: tak, szczególnie jak masz włączony internet (nawet jak go nie używasz), ewentualnie telefon może mieć dostęp do dwóch BTS-ów z porównywalną siłą sygnału i często się między nimi przełączać, co powoduje że znacznie częściej "gada" on z siecią, co powoduje szybsze wyczerpywanie baterii.
Jest możliwość odzyskania kontaktów ze starej zdechłej Nokii 100? Brak jakiegokolwiek systemu, najprostsza konstrukcja.
#telefony #nokia #gsm #pytaniedoeksperta
#telefony #nokia #gsm #pytaniedoeksperta
@KotyczCzis: byl do nich jakis soft pod windowsa (nokia pc suite? albo podobnie) - tam sie dalo zrobic backup kontaktow do pliku .csv
konto usunięte via iOS
- 1
@Grzesiek_astronaut: no właśnie nie mam zasięgu macierzystej Play. Do tej pory miałem w Play zasięg dzięki T-Mobile, a teraz przełącza mnie na Plusa którego zasięg mam raczej słaby.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Badon: i phone 5s, samsung s5
@Badon: Na Amazon DE czasami pojawiają się Moto Z Play z Warehouse poniżej 1k (tylko, że wtedy masz 90 dni gwarancji Amazonu IIRC zamiast pełnej dwuletniej). Nówka kosztuje tam 250 eur.
Wg internetów ma świetną baterię i do tego można dokupić moduł powerbanku, żeby jeszcze polepszyć czas pracy. Aparat jest nie najgorszy, ale do flagowców oczywiście brakuje. Procek to "tylko" Snap 625, ale system nie ma żadnej ciężkiej nakładki i
Wg internetów ma świetną baterię i do tego można dokupić moduł powerbanku, żeby jeszcze polepszyć czas pracy. Aparat jest nie najgorszy, ale do flagowców oczywiście brakuje. Procek to "tylko" Snap 625, ale system nie ma żadnej ciężkiej nakładki i
- 1
Mirki i wegierki help! Mam numer w plusie i wydzwanie do mnie Liberty Poland ktore mediuje ze mna nowa umowe w imieniu #plus . Warunki przedstawili dobre ale nic nie wiem o tej firmie. Ktos sie wypowie?
#telefony #gsm #kichiochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
#telefony #gsm #kichiochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
@dzazzio: Witaj! Liberty Poland jest oficjalnym partnerem obsługowo-sprzedażowym sieci Plus. Możesz śmiało zaufać konsultantom dzwoniącym z tej firmy.
- 1
@kmds: z nowo wybranym wszystko jeśli masz na kartę.
- 0
@kmds: Wszystko załatwiasz u nowego operatora. Jedyna uwaga: jeśli masz umowę na abonament lub mix to przy przeniesieniu musisz wybrać czy przechodzisz do nowego operatora od razu i płacisz karę poprzedniemu operatorowi lub deklarujesz, że przenosisz numer wraz z zakończeniem aktualnie trwającego kontraktu.
- 1
@The_Linkos: od października jeszcze mi się nie wygial
- 0
@Generau-armii-progresywnej najlepiej kupić karty prepaid wszystkich operatorów i przetestować ten Internet. Ważniejszym od kresek zasięgu jest obciążenie nadajników - i może się zdarzyć że pomimo lepszych parametrów połączenia LTE (bo same kreski niewiele mówią) to inna sieć daje szybszy Internet ponieważ ich nadajnik jest mniej obciążony.
- 0
@EmPfLiX: Używam lte z playa (rbm) od 3 lat i jestem zadowolony.
LTE w play działa tylko na macierzystej sieci.
@Generau-armii-progresywnej: Jedyny sprawdzony i właściwy sposób to kupić karty i sprawdzać.
Routery LTE mają trochę lepszy zasięg niż telefony.
LTE w play działa tylko na macierzystej sieci.
@Generau-armii-progresywnej: Jedyny sprawdzony i właściwy sposób to kupić karty i sprawdzać.
Routery LTE mają trochę lepszy zasięg niż telefony.
@MarcinAK12: za dychę miesięcznie myślę, że warto, masz dostęp do wszystkich trzech kanałów na żywo, wszystkie materiał obecnie puszczane na kanale masz na wyciągnięcie ręki kiedy zechcesz, a często wpadają tam dość ciekawe premiery
- 1
@upflixpl: dzieki
- 1
Czy jest jakas internetowa platna bramka SMS z ktorej mozna wysylac SMSy premium na nry typu 72XXX?
#gsm #telekomunikacja #sms #smspremium #sms
#gsm #telekomunikacja #sms #smspremium #sms
- 1
Mirki mam problem z czytaniem kontaktów z telefonu. Telefon znajomego doznał nie małego urazu. Jakimś cudem udalo mi się go podłączyć do komputera i skopiować całą pamięć. W folderze backup znalazłem plik "contacts" i jest on opisany jako "data base file". Jest jakiś sposób, żeby go odczytać i spisać te kontakty? Jak go otwieram notatnikiem to są jakieś chińskie znaczki. Ten telefon to jest Huawei ascend g510. Na moim telefonie nie ma
- 3
@fiszifiszi: włącz i wyłącz jak nie pomoże to wyjeb ten złom
Uwaga klienci Play oraz banków Alior i Nest. Wasze dane osobowe, adresy, billingi -- a w przypadku banków także zestawienie nagrań rozmów (!!!) mogły wyciec. Opisujemy szereg niepokojących incydentów bezpieczeństwa, których powodów Play nie chce ujawnić.
https://niebezpiecznik.pl/post/wyciek-listy-nagran-rozmow-z-bankami-alior-i-nest-dane-abonentow-i-billingi-oraz-niechciane-doladowania-play-chyba-ma-problemy/
#play #gsm #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #security #aliorbank #nestbank
https://niebezpiecznik.pl/post/wyciek-listy-nagran-rozmow-z-bankami-alior-i-nest-dane-abonentow-i-billingi-oraz-niechciane-doladowania-play-chyba-ma-problemy/
#play #gsm #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #security #aliorbank #nestbank
@Jaro070: cały czas zaglądają, w końcu wykop to jest jedno ze źródeł ich odwiedzin
@niebezpiecznik-pl: swoją drogą dajcie wykres ile odwiedzin macie z domeny wykopu
@niebezpiecznik-pl: swoją drogą dajcie wykres ile odwiedzin macie z domeny wykopu
@niebezpiecznik-pl: to chyba wina leży po stronie playa a nie banków, czy czegoś nie rozumiem?
4
»Play i poważny problem z wyciekiem danych klientów.
Jeśli jesteś klientem Play to ktoś obcy może mieć podgląd w Twoje dane i billingi. Jeśli dzwoniłeś ostatnio do banku to pewien klient Play może o tym wiedzieć. Poza tym Play ma problemy z niechcianymi doładowaniami, choć trudno ocenić skalę tego problemu.
z- 0
- #
- #
- #
- #
@Generau-armii-progresywnej
Bierzesz dwa smartfony i patrzysz na którym będzie więcej kresek.
Bierzesz dwa smartfony i patrzysz na którym będzie więcej kresek.






















