Jak to jest w #njumobile #siecikomorkowe #gsm mam max 29 złotych niby, więcej nie zapłacę i dostaje od nich 10 GB (oferta z rachunkiem). Raczej nie będę używał połączeń, tylko internetu. Opłata będzie pobierana za MB i umieszczona na rachunku i tyle ile MB wykorzystam za tyle zapłacę?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
@dedronek: 19gr za MB czyli 29zl dobijesz po wykorzystaniu 150Mb... są lepsze taryfy na sam net - 10gb za 10zl to w playu jest a w a2mobile za 9,90zl masz 15gb
#gsm #telefony #internet #internetmobilny #android Mirki i Mirabelki chciał ym udostępnić internet że swojej komórki dla innych osób ale mam limit przekazywania tylko na 2 GB jest jakaś apka na android żeby to oszukać
Do jakiej sieci obecnie najkorzystniej uderzyć po
umowę 24m z telefonem i dychą internetu?
#gsm #telefony #smartfon #mobilevikings #orange #play #siecikomorkowe #nju #pytanie
umowę 24m z telefonem i dychą internetu?
#gsm #telefony #smartfon #mobilevikings #orange #play #siecikomorkowe #nju #pytanie
- 1
Miał ktoś z #virginmobile tak, że zablokowali wam połączenia wychodzące? żadnych sms, połączeń ani internetu nie mozna wlączyć. Na internecie widziałem, że nie tylko ja mam taki problem. Napisałem do nich maila i czekam na odpowiedz.
#gsm #telefony #smartfon #siecikomorkowe
#gsm #telefony #smartfon #siecikomorkowe
Cześć mirki!
Zastanawiam się nad zakupem Xiaomi Redmi 4X. Czy znacie może jakieś lepsze alternatywy, czy może niższy model niewiele różniące się? Dodam, że będzie to raczej telefon na lata dla osoby niegrającej w gry i nieinstalującej aplikacji.
Zastanawia mnie też dlaczego jedne mają 3 "dziurki" u góry (aparat, głośnik i czujnik światła?) a niektóre 2 (Pikczery relatywne
( ͡° ͜ʖ ͡°))??? Co mi ta dziurka
Zastanawiam się nad zakupem Xiaomi Redmi 4X. Czy znacie może jakieś lepsze alternatywy, czy może niższy model niewiele różniące się? Dodam, że będzie to raczej telefon na lata dla osoby niegrającej w gry i nieinstalującej aplikacji.
Zastanawia mnie też dlaczego jedne mają 3 "dziurki" u góry (aparat, głośnik i czujnik światła?) a niektóre 2 (Pikczery relatywne
( ͡° ͜ʖ ͡°))??? Co mi ta dziurka
@HateAccount: skoro ta osoba nie będzie grać w gry i nie będzie instalować aplikacji, to może lepiej wziąć Redmi 4A za 549 zł w Proline? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@HateAccount: są telefony bez czujnika światła, selfie ma każdy smartfon (no, może poza wyjątkiem Lumii 630). Np. Samsungi z serii J 2016 nie mają czujnika światła, bo był za drogi by go tam umieścić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hahehihujaja Ja korzystam prywatnie od 10 miesięcy i jestem zadowolony, a porównanie mam spore.
@leworwel: Jeśli latanie bugów w wiecznie dziurawym sofcie można nazwać wsparciem to masz rację. Jednak powiedzmy sobie szczerze że większość ich telefonów zmieni cyferke na wyższą tylko przy nazwie miui a nie przy wersji androida.
Mirczaki, jak sprawdzić czy moja wioska jest objęta pasmem 800 mHz LTE, jest jakaś mapka? Mam #virginmobile więc czasem wpadam w roaming. #gsm #lte #android #telefony
- 1
@zafrasowany: pasmo 800MHz nie będzie wykorzystywane w roamingu
konto usunięte via Android
- 1
Moj #rozowypasek chce kupic nowego smartfona na androidzie. Jest cos lepszego w cenie do 600pln niz redmi4a?
#gsm #xiaomi #android
#gsm #xiaomi #android
@pijecolezbiedronki: > redmi4a
@pijecolezbiedronki: p8 lite p9 lite
Lub uzywany p8 za 700 mozna kupic a sprzet zajebisty
@pijecolezbiedronki: p8 lite p9 lite
Lub uzywany p8 za 700 mozna kupic a sprzet zajebisty
- 0
@pijecolezbiedronki: https://www.amazon.de/gp/product/B01N20N4B1/
144EUR (koniecznie sprzedawca amazon, cena na 19:20)
bialy od reki, czarny trzeba czekac:
https://i.gyazo.com/07b1eed7dbd65942b13a8d55e383fc5f.png
144EUR (koniecznie sprzedawca amazon, cena na 19:20)
bialy od reki, czarny trzeba czekac:
https://i.gyazo.com/07b1eed7dbd65942b13a8d55e383fc5f.png
Mirki i Mirabelki, poszukuję telefonu który dobrze nadawałby się na bycie "drugim" telefonem, bądź telefonem zapasowym.
Wymagania:
- wytrzymały
- im mocniejsza bateria tym lepiej
Wymagania:
- wytrzymały
- im mocniejsza bateria tym lepiej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@bourgeois: Doklej sobie kartę bankomatową xD
@bourgeois: a może używany xiaomi mi5 ? będzie nfc będzie lepiej jak na redmi note 3 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.olx.pl/oferta/xiaomi-mi5-64gb-gwarancja-CID99-IDlqpyQ.html#d22a144267 np.
https://www.olx.pl/oferta/xiaomi-mi5-pro-3-64gb-miui-8-global-ota-nowy-gratisy-wys-pl-CID99-IDjE455.html#d22a144267 np.2 ? pomyśl na tym
https://www.olx.pl/oferta/xiaomi-mi5-64gb-gwarancja-CID99-IDlqpyQ.html#d22a144267 np.
https://www.olx.pl/oferta/xiaomi-mi5-pro-3-64gb-miui-8-global-ota-nowy-gratisy-wys-pl-CID99-IDjE455.html#d22a144267 np.2 ? pomyśl na tym
- 24
Trochę czasu nie było wpisu. W końcu znalazłem jednak trochę czasu, więc czas na zestawienie ofert internetu mobilnego na abonament.
Dla oferty na kartę, takiego zestawienia nie warto robić bo liczą się IMHO 3 oferty:
-> najtaniej: a2mobile - 9,90 zł - 5 GB z pełną prędkością, kolejne 5 GB do 3 Mb/s, potem 5 GB do 1 Mb/s, a potem bez ograniczeń do 512 kb/s. 5 zł za reset naliczania.
-> najwięcej: Play
Dla oferty na kartę, takiego zestawienia nie warto robić bo liczą się IMHO 3 oferty:
-> najtaniej: a2mobile - 9,90 zł - 5 GB z pełną prędkością, kolejne 5 GB do 3 Mb/s, potem 5 GB do 1 Mb/s, a potem bez ograniczeń do 512 kb/s. 5 zł za reset naliczania.
-> najwięcej: Play
źródło: comment_1qDYDvPMhl3GVD7WPwUP0uRM2JctdBgD.jpg
Pobierz- 2
@pawel-niczyporek gdyż 1410 GB jest promocja okresowa. Dodatkowo, po wykorzystaniu 100 GB, Play MOŻE założyć lejek. Lejek do 1 Mb/s - co umożliwia dalsze korzystanie z internetu. W praktyce ograniczenie nie jest zakładane bezpośrednio po przekroczeniu 100 GB, a często nawet 200 czy 300.
Ponadto przy prędkości 1 Mb/s przez miesiąc można ponad 300 GB.
Po wykorzystaniu 1410 GB w Orange , nie ma żadnego lejka.
Ponadto przy prędkości 1 Mb/s przez miesiąc można ponad 300 GB.
Po wykorzystaniu 1410 GB w Orange , nie ma żadnego lejka.
- 1
@Clear: Dziwna sprawa ja płacę 45zł/m i lejek jest 2mbps :>
12
Nawet 1410 GB transferu za doładowanie w Orange

Najnowsza oferta dla korzystających z Orange Free na kartę wygląda naprawdę doskonale.
z- 24
- #
- #
- #
- #
- 1
@maciej__: Nie mogę bo nie był na androidzie. Zgubiłem Blackberry.
- 1
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: może Prime Plus http://www.sklep.myphone.pl/myphone-prime-plus-czarny ?
- 1
- 1
- 2
- 1

































#gsm #smartfony #android #telefony #smartfon