Jak to jest w #njumobile #siecikomorkowe #gsm mam max 29 złotych niby, więcej nie zapłacę i dostaje od nich 10 GB (oferta z rachunkiem). Raczej nie będę używał połączeń, tylko internetu. Opłata będzie pobierana za MB i umieszczona na rachunku i tyle ile MB wykorzystam za tyle zapłacę?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@NH35 Internet z komórki mam bez limitu ale przekazać mogę tylko 2 GB które mój syn wysłał na tablecie w 2 godziny i zastanawiam się jak to oszukać
  • Odpowiedz
Cześć mirki!
Zastanawiam się nad zakupem Xiaomi Redmi 4X. Czy znacie może jakieś lepsze alternatywy, czy może niższy model niewiele różniące się? Dodam, że będzie to raczej telefon na lata dla osoby niegrającej w gry i nieinstalującej aplikacji.
Zastanawia mnie też dlaczego jedne mają 3 "dziurki" u góry (aparat, głośnik i czujnik światła?) a niektóre 2 (Pikczery relatywne
( ͡° ͜ʖ ͡°))??? Co mi ta dziurka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HateAccount: są telefony bez czujnika światła, selfie ma każdy smartfon (no, może poza wyjątkiem Lumii 630). Np. Samsungi z serii J 2016 nie mają czujnika światła, bo był za drogi by go tam umieścić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@leworwel: Jeśli latanie bugów w wiecznie dziurawym sofcie można nazwać wsparciem to masz rację. Jednak powiedzmy sobie szczerze że większość ich telefonów zmieni cyferke na wyższą tylko przy nazwie miui a nie przy wersji androida.
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki, poszukuję telefonu który dobrze nadawałby się na bycie "drugim" telefonem, bądź telefonem zapasowym.

Wymagania:

- wytrzymały
- im mocniejsza bateria tym lepiej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trochę czasu nie było wpisu. W końcu znalazłem jednak trochę czasu, więc czas na zestawienie ofert internetu mobilnego na abonament.
Dla oferty na kartę, takiego zestawienia nie warto robić bo liczą się IMHO 3 oferty:
-> najtaniej: a2mobile - 9,90 zł - 5 GB z pełną prędkością, kolejne 5 GB do 3 Mb/s, potem 5 GB do 1 Mb/s, a potem bez ograniczeń do 512 kb/s. 5 zł za reset naliczania.
-> najwięcej: Play
Clear - Trochę czasu nie było wpisu. W końcu znalazłem jednak trochę czasu, więc czas...

źródło: comment_1qDYDvPMhl3GVD7WPwUP0uRM2JctdBgD.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@pawel-niczyporek gdyż 1410 GB jest promocja okresowa. Dodatkowo, po wykorzystaniu 100 GB, Play MOŻE założyć lejek. Lejek do 1 Mb/s - co umożliwia dalsze korzystanie z internetu. W praktyce ograniczenie nie jest zakładane bezpośrednio po przekroczeniu 100 GB, a często nawet 200 czy 300.
Ponadto przy prędkości 1 Mb/s przez miesiąc można ponad 300 GB.
Po wykorzystaniu 1410 GB w Orange , nie ma żadnego lejka.
  • Odpowiedz
Mircy, chcialbym wymienic baterie w swoim iPhonie 5s, czy zna ktos jakis sprawdzony serwis we Wrocku, ktory nie uzywa jakis ujowych zamiennikow, a kasuje jak za oryginaly?

#iphone #apple #gsm #wroclaw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach