Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#telefony #android #gsm
Wkrótce pora zamienić mojego wysłużonego galaxy s3 coś mocniejszego. Telefon ma mieć usb typu c. Nie interesują mnie chińskie gówna typu #xiaomi . Telefon ma być normalnie z Polski. Budżet to ok. 1500zł. Na razie najbardziej podoba mi się chyba #htc 10. Co byście mogli zaproponować w podobnej cenie?
Wkrótce pora zamienić mojego wysłużonego galaxy s3 coś mocniejszego. Telefon ma mieć usb typu c. Nie interesują mnie chińskie gówna typu #xiaomi . Telefon ma być normalnie z Polski. Budżet to ok. 1500zł. Na razie najbardziej podoba mi się chyba #htc 10. Co byście mogli zaproponować w podobnej cenie?
@ziemniag nie chcesz chińskiego gówna a chcesz HTC. Zdecyduj się
konto usunięte via Android
- 3
@ziemniag
Ta... Samsung już umywa ręce i nie chce im się wymieniać wadliwych S8 w ramach gwarancji... Znaczek znanego i lubianego producenta ma się nijak do gwarancji. Nowe flagowce są tak dopracowane, że wielu właścicieli ma różowa biel w wyświetlaczu. :) Aha, Xiaomi jest dostępne w
ale jednak firmy typu samsung, htc, lg mają jakąś renomę i na pewno ich produkty są bardziej dopracowane i nie ma problemu z ewentualną reklamacją
Ta... Samsung już umywa ręce i nie chce im się wymieniać wadliwych S8 w ramach gwarancji... Znaczek znanego i lubianego producenta ma się nijak do gwarancji. Nowe flagowce są tak dopracowane, że wielu właścicieli ma różowa biel w wyświetlaczu. :) Aha, Xiaomi jest dostępne w
Nienawidzę tego. Muszę mieć 100% baterii telefonu żeby móc ze spokojem korzystać z telefonu.
Jak nie ma.
Telefon wpięty cały czas.
I nie jestem w swojej strefie komfortu.
Nieważne że jeszcze 70% baterii mam
Uzależnienie?
#android #gsm #oswiadczenie
Jak nie ma.
Telefon wpięty cały czas.
I nie jestem w swojej strefie komfortu.
Nieważne że jeszcze 70% baterii mam
Uzależnienie?
#android #gsm #oswiadczenie
- 3
- 1
@MichaelT128: Wiem że można go odblokować dzwoniąc do BOK. Ale dziwi mnie to że sam został zamieniony na roaming Orange, kiedy przez cały czas to Orange był zablokowany.
@NERP: Mówi się, że to T-M zmusił Play do obniżenia prędkości w roamingu ;)
- 1
@centrumhtc: Jaki jest koszt takiej usługi?
- 1
Backlight ic w duuuzym powiększeniu :-)
Nowe kuleczki BGA( układ jeszcze nie oczyszczony )
ogólnie telefon wrócił do żywych:)
Nowe kuleczki BGA( układ jeszcze nie oczyszczony )
ogólnie telefon wrócił do żywych:)
źródło: comment_8XUUZyfZTYrwP2arKK2UFNMHlsjvgE5L.jpg
PobierzCzy prędkość internetu #lte w #njumobile jest również jakoś ograniczona jak u niektórych innych operatorów? #pytanie #operatorzykomorkowi #siecikomorkowe #internetmobilny #gsm
@art212: nie, jest taka sama jak w orange. No i to zalezy od lokalizacji i pory dnia, kup starter i przetestuj w domu i pracy
@art212: Umowę możesz wypowiedzieć w każdej chwili, z zachowaniem okresu wypowiedzenia, przypadającym na koniec pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego następującego po złożeniu rezygnacji.
- 1
Czy ja dobrze rozumiem, że po przeniesieniu numeru do T-Mobile za 25zł mam przez 4 miesiące no-limit i 10GB neta miesięcznie? Pierw doładowuję 25zł, przez 3 miesiące mam za darmo, a czwarty miesiąc z tych 25zł które doładowałem na początku. Niezła oferta.
http://www.90dnizadarmo.pl/
#tmobile #gsm #telekomunikacja
http://www.90dnizadarmo.pl/
#tmobile #gsm #telekomunikacja
@Lockersky: zaden.
Zaplac 25zl za unlimited na karte za te same warunki co w abo.
A to pierwsze xiaomi kupisz na raty za 550zl. na zero wyjdziesz po 8 miesiacach.
550 - 230 = 320zl
Roznica miedzy abo a karta to 30zl/miesiac
Po 8 miesiacach za telefon w play zaplacisz sumarycznie 230 + 8x30 = 570zl
Zaplac 25zl za unlimited na karte za te same warunki co w abo.
A to pierwsze xiaomi kupisz na raty za 550zl. na zero wyjdziesz po 8 miesiacach.
550 - 230 = 320zl
Roznica miedzy abo a karta to 30zl/miesiac
Po 8 miesiacach za telefon w play zaplacisz sumarycznie 230 + 8x30 = 570zl
@Lockersky:
Xiaomi 500zł - http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-redmi-4a-32gb-zloty.bhtml + http://www.euro.com.pl/cms/visa-checkout.bhtml?link=rotator
Lenovo - 450-500 https://allegro.pl/kategoria/lenovo-motorola-k5-256045?order=p&buyNew=1
Huawei - 600 http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/huawei-p8-lite-bialy.bhtml + http://www.euro.com.pl/cms/visa-checkout.bhtml?link=rotator
Twoje
Xiaomi 500zł - http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-redmi-4a-32gb-zloty.bhtml + http://www.euro.com.pl/cms/visa-checkout.bhtml?link=rotator
Lenovo - 450-500 https://allegro.pl/kategoria/lenovo-motorola-k5-256045?order=p&buyNew=1
Huawei - 600 http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/huawei-p8-lite-bialy.bhtml + http://www.euro.com.pl/cms/visa-checkout.bhtml?link=rotator
Twoje
- 1
- 0
@dominik-ortyl: każdy punk Teletorium
- 0
@skiperrros: zbity ekran w Motoroli Moto X Style, juz raz wymieniałem w zeszłym roku w borku, to było sklejone tragicznie
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy może mi ktoś pomoć z problemem z #htc model M8?
Mojej matce telefon się wyłączył po czym uruchomił się i wszedł z nieskończony tryb logo ONE
PWR + VOL UP - Resetuje się telefon ponownie pojawia się Logo ONE od HTC
PWR + VOL DWN - Nie ma reakcji
PWR + VOL UP + DOWN - Resetuje się telefon ponownie do Loga ONE od HTC
na
Mojej matce telefon się wyłączył po czym uruchomił się i wszedł z nieskończony tryb logo ONE
PWR + VOL UP - Resetuje się telefon ponownie pojawia się Logo ONE od HTC
PWR + VOL DWN - Nie ma reakcji
PWR + VOL UP + DOWN - Resetuje się telefon ponownie do Loga ONE od HTC
na
źródło: comment_Zy0snyYv3ElBS1ZL51mZjdiWUwXrkNwA.jpg
Pobierz- 2
@AmonGoeth: szukaj tutoriala na xda - fajne ludziki, nie to co cwelektroda. Wygoogluj "xda [modeltelefonu] logo loop" lub coś podobnego
- 3
@skinnydog: pokaż to mojej matce, już n------a z suszarkami i sprzętem do podważania delikatnych elementów. Czekaj tylko odstawi zupe na drugi palnik pasywny od solgazu.
- 1
#telefony #tmobile #gsm
Mam problem z połączeniami telefonicznymi. Tzn gdy mam ustawione LTE/WCDMA/GSM internet chodzi w lte ale nikt nie może sie do mnie dodzwonić (przychodzi po chwili sms że ktoś próbował) natomiast gdy ja dzwonię do kogoś to dopiero po ok 30 sekundach następuje przekierowanie(zmienia się zasięg z 4G na E) i jest sygnał. Gdy ustawię tylko na GSM mogę wykonywać normalnie połączenia i inni
Mam problem z połączeniami telefonicznymi. Tzn gdy mam ustawione LTE/WCDMA/GSM internet chodzi w lte ale nikt nie może sie do mnie dodzwonić (przychodzi po chwili sms że ktoś próbował) natomiast gdy ja dzwonię do kogoś to dopiero po ok 30 sekundach następuje przekierowanie(zmienia się zasięg z 4G na E) i jest sygnał. Gdy ustawię tylko na GSM mogę wykonywać normalnie połączenia i inni
- 0
@Bjorn_Skurvensen: A racja, nie obsługuje, jutro sprawdzę z telefonem obsługującym lte.
@Azu sprobuj, jesli bedzie dzialac prawidlowo to cos z Lenovo jednak nie do konca bedzie ok, jesli bedzie kicha to wina lezy po stronie TM ;)
- 1
#gsm #play #mobilevikings #orange #tmobile #plus #virginmobile #njumobile
No elo,
gdzie znajdę najtańszą ofertę na kartę z możliwością przeniesienia numeru, w której można dzwonić bez limitu do wszystkich za 19-20 zł miesięcznie? SMSy bez limitu też byłyby spoko
No elo,
gdzie znajdę najtańszą ofertę na kartę z możliwością przeniesienia numeru, w której można dzwonić bez limitu do wszystkich za 19-20 zł miesięcznie? SMSy bez limitu też byłyby spoko
@n_____S: https://www.wykop.pl/wpis/24473695/rzecznik-sieci-play-marcin-gruszka-potwierdzil-na-/
a w a2mobile to jest tak:
12. A2mobile pakiet "niewyczerpalny" za 19,90zł/30dni.
- nolimit rozmowy (komórkowe i stacjonarne)
- nolimit SMS
a w a2mobile to jest tak:
12. A2mobile pakiet "niewyczerpalny" za 19,90zł/30dni.
- nolimit rozmowy (komórkowe i stacjonarne)
- nolimit SMS
@ehh_te_wykopki na www.a2mobile.pl możesz przenieść. Ale możesz też na próbę zamówić pierwsze starter za 10zl i 10zl będziesz miał do wykorzystania na jakiś pakiet albo możesz doładować więcej i kupić full za 19.90. Ja kupiłem starter i testowałem internet, a potem dopiero przeniosłem numer z mobilevikings
- 2
@lronman: Tak, wymiana simki trwa moment.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 1
@globalgsmtm raczej 586 MB ci zostało. ABS kojarzy mi się z antybillszokiem czyli mechanizmem zabezpieczenia przed nadmiernymi kosztami w roamingu.
Z aplikacji, wybierz słuchawkę na dole i czat z Doradcą. Tam ci odpowiedzą z większą Dokładnością.
Z aplikacji, wybierz słuchawkę na dole i czat z Doradcą. Tam ci odpowiedzą z większą Dokładnością.
@globalgsmtm wyloguj się zatem i wejdź jeszcze raz. :) będziesz musiał tylko przejść weryfikację.
- 1
Potrzebuje pilnie ładowarki do LG KG376 takiego starego. Tutaj przykładowe zdjęcie. http://www.ambira.eu/photo/product_info/2/b/1/1_2b1cb998feeb.jpg Namiary na aukcje albo ktoś może ma sprzedać/oddać. #gsm #telefony #kiciochpyta


































Jaki uchwyt samochodowy do telefonu polecacie? Taki na nawiew (nie wypadnie to przy wybojach na drodze?), taki przyklejany do szyby (ciezko sie to pozniej odkleja? nie zostawia sladow? nie urwie sie to przy wybojach na drodze?) czy moze jeszcze jakis inny?
Dacie jakies linki, nazwy modeli? Chodzi mi o taki uchwyt na telefon ktory
źródło: comment_RXIu5nee6tuQ9ZSaWiYiJWiIl6o5RCID.jpg
Pobierzźródło: comment_AffeIGX47rIPhwV3RvaTbk8VLtxGsKb2.jpg
Pobierz