Czesc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaki uchwyt samochodowy do telefonu polecacie? Taki na nawiew (nie wypadnie to przy wybojach na drodze?), taki przyklejany do szyby (ciezko sie to pozniej odkleja? nie zostawia sladow? nie urwie sie to przy wybojach na drodze?) czy moze jeszcze jakis inny?

Dacie jakies linki, nazwy modeli? Chodzi mi o taki uchwyt na telefon ktory
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rukh: Co z tego, że 80% robi soft xD
Czyli Mi6 robi zdjęcia lepsze niż S8? Przetrzyj oczy, może xiam xiomg jest dobre, ale softu do apararu nie umieją tworzyć.
  • Odpowiedz
#telefony #android #gsm
Wkrótce pora zamienić mojego wysłużonego galaxy s3 coś mocniejszego. Telefon ma mieć usb typu c. Nie interesują mnie chińskie gówna typu #xiaomi . Telefon ma być normalnie z Polski. Budżet to ok. 1500zł. Na razie najbardziej podoba mi się chyba #htc 10. Co byście mogli zaproponować w podobnej cenie?
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziemniag

ale jednak firmy typu samsung, htc, lg mają jakąś renomę i na pewno ich produkty są bardziej dopracowane i nie ma problemu z ewentualną reklamacją


Ta... Samsung już umywa ręce i nie chce im się wymieniać wadliwych S8 w ramach gwarancji... Znaczek znanego i lubianego producenta ma się nijak do gwarancji. Nowe flagowce są tak dopracowane, że wielu właścicieli ma różowa biel w wyświetlaczu. :) Aha, Xiaomi jest dostępne w
  • Odpowiedz
Nienawidzę tego. Muszę mieć 100% baterii telefonu żeby móc ze spokojem korzystać z telefonu.
Jak nie ma.
Telefon wpięty cały czas.
I nie jestem w swojej strefie komfortu.
Nieważne że jeszcze 70% baterii mam
Uzależnienie?
#android #gsm #oswiadczenie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichaelT128: Wiem że można go odblokować dzwoniąc do BOK. Ale dziwi mnie to że sam został zamieniony na roaming Orange, kiedy przez cały czas to Orange był zablokowany.
  • Odpowiedz
@art212: Umowę możesz wypowiedzieć w każdej chwili, z zachowaniem okresu wypowiedzenia, przypadającym na koniec pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego następującego po złożeniu rezygnacji.
  • Odpowiedz
Czy ja dobrze rozumiem, że po przeniesieniu numeru do T-Mobile za 25zł mam przez 4 miesiące no-limit i 10GB neta miesięcznie? Pierw doładowuję 25zł, przez 3 miesiące mam za darmo, a czwarty miesiąc z tych 25zł które doładowałem na początku. Niezła oferta.
http://www.90dnizadarmo.pl/
#tmobile #gsm #telekomunikacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lockersky: zaden.
Zaplac 25zl za unlimited na karte za te same warunki co w abo.
A to pierwsze xiaomi kupisz na raty za 550zl. na zero wyjdziesz po 8 miesiacach.

550 - 230 = 320zl
Roznica miedzy abo a karta to 30zl/miesiac
Po 8 miesiacach za telefon w play zaplacisz sumarycznie 230 + 8x30 = 570zl
  • Odpowiedz
#gsm #android #telefony
Nawet po zflashowaniu, telefon zapętla się na logo samsunga, by po chwili się zrestartować i tak w kółko... Czy to już jest cegła kompletna? Czy coś mogę jeszcze spróbować
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@lazer bez małego śrubokretu to może być ciężko, wymienialem ekran w N5, ale koledzy z Szanghaju przysłali komplet narzędzi z nowym ekranem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy może mi ktoś pomoć z problemem z #htc model M8?
Mojej matce telefon się wyłączył po czym uruchomił się i wszedł z nieskończony tryb logo ONE
PWR + VOL UP - Resetuje się telefon ponownie pojawia się Logo ONE od HTC
PWR + VOL DWN - Nie ma reakcji
PWR + VOL UP + DOWN - Resetuje się telefon ponownie do Loga ONE od HTC

na
A.....h - Czy może mi ktoś pomoć z problemem z #HTC model M8?
Mojej matce telefon si...

źródło: comment_Zy0snyYv3ElBS1ZL51mZjdiWUwXrkNwA.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #tmobile #gsm
Mam problem z połączeniami telefonicznymi. Tzn gdy mam ustawione LTE/WCDMA/GSM internet chodzi w lte ale nikt nie może sie do mnie dodzwonić (przychodzi po chwili sms że ktoś próbował) natomiast gdy ja dzwonię do kogoś to dopiero po ok 30 sekundach następuje przekierowanie(zmienia się zasięg z 4G na E) i jest sygnał. Gdy ustawię tylko na GSM mogę wykonywać normalnie połączenia i inni
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ehh_te_wykopki na www.a2mobile.pl możesz przenieść. Ale możesz też na próbę zamówić pierwsze starter za 10zl i 10zl będziesz miał do wykorzystania na jakiś pakiet albo możesz doładować więcej i kupić full za 19.90. Ja kupiłem starter i testowałem internet, a potem dopiero przeniosłem numer z mobilevikings
  • Odpowiedz
  • 1
@globalgsmtm raczej 586 MB ci zostało. ABS kojarzy mi się z antybillszokiem czyli mechanizmem zabezpieczenia przed nadmiernymi kosztami w roamingu.

Z aplikacji, wybierz słuchawkę na dole i czat z Doradcą. Tam ci odpowiedzą z większą Dokładnością.
  • Odpowiedz