Czy w androidzie da się zmienić kombinację do robienia screena bez zabawy z rootem itp? Zepsuł mi się przycisk od przyciszania i mam lipę. Szukałem aplikacji, ale we wszystkich jest ta sama kombinacja jak domyślnie ;/ #gsm #android #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kovaalsky: mógłbyś to samo sprawdzić na stronie operator lub wpisując w google roaming w Play - dziesiątki serwisów opisały jak to działa - nielimitowane krajowe rozmowy/sms/mms są do wykorzystania w UE, a w zależości od tego, ile miesięcznie płacisz za swój pakiet, tyle dostajesz GB - przelicza się to tak, że każde wydane 5 zł to ~0,25 GB w UE

od 1 lipca nie ma doplat

@myrmyrek: nie
  • Odpowiedz
Zastanawiam się nad telefonem. Biorę ofertę w jednej z sieci komórkowych. I optymalna cena to dla mnie telefon Samsung A5 2017, jak się nim bawię to wszystko jest okej, ale faktycznie nie ma genialnego tego aparatu, a jednak na aparacie zależy mi najbardziej. Co w podobnej cenie byście polecili (to musi być telefon z sieci, xiaomi mnie nie interesuje)??

#telefony #samsung #iphone #mobile #
erwerwerwer - Zastanawiam się nad telefonem. Biorę ofertę w jednej z sieci komórkowyc...

źródło: comment_MwwNP1wZkDkC7rSVUJ2pdm2gpavodZUd.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aparat jest taki sam jak w s6.


@Jasik123: nie jest. A5 2017 nie ma OIS. A5 2017 nie robi zdjęć 16:9 w pełnej rozdzielczości jak S6. Aparaty są takie same tylko na papieru, w praktyce wygrywa aparat z S6. A5 2017 robi w porządku foty w słoneczne dni, nic poza tym - jako miniaturki na Instagrama czy FB wystarczą. ;P
  • Odpowiedz
Mirki potrzebuje karte do samochodu. Nie chce za nic placic co miesiąc. Po prostu w play nie wydaja drugiej karty na ten sam numer, wiec potrzebuje inna i sobie bede ustawial przekierowanie polaczenia w samochodzie na ten drugi nr.

Gdzie najtaniej i bez glupich oplat, zeby tylko nr byl aktywny?

#sieci #gsm #orange #play #plus #tmobile #mobilevikings
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@globalgsmtm pierwszy raz słyszę, żeby podwójne szyby miały taki wpływ na zasięg, może coś z telefonem jest nie tak? Ściany w domu są grubsze i można złapać sygnał. Poza tym zauważ, że jadąc powyżej 100 km/h może czasem zrywać zasięg, jest to związane między innymi z zanikami w kanale radiokomunikacyjnym lub rodzajem przełączania między stacjami bazowymi, w zależności od systemu, w komórce. Ja bym raczej stawiał, że coś jest nie tak
  • Odpowiedz
Mirki potrzebuje na dzisiaj internet, bo się przeprowadziłem i niestety takowego nie mam, a na telefonie kończy mi się pakiet. A Wiec tak jak mówiłem potrzebuje internet na dzisiaj, jak najlepiej to zrobić? Pójść i kupić w kiosku z 2gb internetu ja kartę ? Jak to teraz działa, internet tez trzeba rejestrować? Czy może jakaś inna metoda na conajmniej 1gb internetu na dzisiaj
#internet #telefonia #gsm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hejo,
wybieram się do Niemiec i mam pytanie odnośnie internetu:

Jaka jest najlepsza oferta na karte w Niemczech?

Potrzebuje aby mieć w telefonie nawigację a nie mam roamingu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Meritum witam, jestem obecnie w Holandii i korzystam z Internetu play tak samo jak w Polsce. Nie pobiera mi pieniędzy z konta tylko bierze z pakietu. Nie wiem czy tak ma być czy coś im się s---------o ale działa xD
  • Odpowiedz
@wujogm: no to masz farta :)
@Vincenzo: tak zmieniły się

AKTUALIZACJA:
Ok znalazłem info, wysłałem sms w play na numer 115 o treści "R" i okazuje się że pobiera z pakietu do limitu 2.76GB
EEe
  • Odpowiedz
#tmobile #pytanie #sieci #gsm
Mój tata ma jedną z taryf Rodzina - bez telefonu. Rachunki co miesiąc przychodzą po 100zł!
Chcę zmienić taryfę na ofertę "T1" z 2GB internetu za około 30zł. Przez internetowe iBOA nie idzie to zmienić. Co muszę zrobić?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichaelT128: międzynarodowe połączenia to jednak mniejszy problem, z klientami zza granicy ma kontakt na austriacki numer - ale te pakiety internetowe działają również za granicą. Do wysyłania zdjęć i do rozmów przez Whatsapp wystarczy.
Jak do niego ktoś zadzwoni będąc np. w Czechach (na ten Whatsapp), to odbierze, bo internet wszędzie złapie. Whatsapp w Austrii jest dość popularny.
  • Odpowiedz
Czy PLAY oprocz okrojenia predkosci internetu w roamingu krajowym postanowil jeszcze przestac korzystac z nieswoich nadajnikow? Ewentualnie zrobil jakies inne dziwne rzeczy?

Zawsze jak smigalem #rower po lasach i malych wiochach to mialem te jedna kreske zasiegu w razie jakby cos sie stalo albo zeby zerknac na mape czy monitor burz. Od mniej wiecej tygodnia wystarczy, ze odjade z 5km od wiekszego miasteczka i zasieg jest zerowy. Czasem wroci na
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybka ankieta. Fajnie jak byście argumentowali swój wybór w komentarzu

#android #smartfon #smartfony #pytanie #kiciochpyta #kupujzwykopem #gsm #bojowkaandroid #huawei #chinskiecuda #lg #pytaniedoeksperta #fotografia #sony #moto #motox #lenovo #nexus #xperia

Na który telefon byście się zdecydowali?

  • Moto X Force 35.3% (6)
  • Sony Xperia X Performance 11.8% (2)
  • Sony Xperia XZ 35.3% (6)
  • Sony Xperia XZs 17.6% (3)

Oddanych głosów: 17

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@S___K: no to mieliśmy różne telefony w rękach bo ani XZ ani najnowsza XZ premium się nie nagrzewają praktycznie w ogóle przy normalnym użytkowaniu. Oczywiście jak długo robimy fotki czy wideo to w pobliżu aparatu temp obudowy będzie trochę wyższa ale to nie jest generalnie w żaden sposób uciążliwe czy bardzo odczuwalne a z uwagi na użytą wysoką jakość materiałów trudno oczekiwać 100% zimnej obudowy pod wysokim obciążeniem - metal
  • Odpowiedz
Dzień dobry Mirki !
Przyszedł czas na zmianę telefonu w tym miesiącu. Przy wyborze nowego urządzenia głównie kładę nacisk na aparat i jakość wyjściową plików foto jak i video. Żeby się zbędnie nie rozpisywać wszystkie parametry na których mi zależy wymienię poniżej. Mam nadzieję że ktoś pomoże i podrzuci jakieś ciekawe propozycje. Bardzo napaliłem się na Moto X Force ze względu na aparat, baterię, podzespoły i odporność na upadki.

Warunki zakupu:
-Kwota ok. 1600pln
-Akceptuje
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@ekumen: ladne na papierze parametry i to by było na tyle. Juz kiedys pisalem o takich cudach jak muphone overmax , kruger matz , manta i inne szpeje
  • Odpowiedz
Ostatnio spadł mi telefon wyświetlaczem na beton z wysokości ok. 1m. Myślałam, że wszystko będzie z nim okej, nie było nawet żadnej pajęczyny. Ekran jest cały, jednak wyświetlacz od razu przestał działać- było widać, że świeci na czarno i zaczęły pojawiać się na nim kreski, natomiast telefon jako sam w sobie działał (dzwonił, wibrował, blokował się etc.). Następnie go zresetowałam i od tamtej pory nie włącza się już, nie ładuje, nie reaguje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy bezpłatny pakiet wakacyjny (3GB na miesiąc) przedłuży mi gigabajty zgromadzone w Formule Unlimited jeśli nie przedłużę formuły na czas wakacji i dopiero pod koniec promocji wakacyjnej ją wznowię? Pakiet aktywowałem dzisiaj, formuła kończy mi się jutro jeśli to ma znaczenie.

#play #gsm
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wysuszony: Bez problemu przedłużysz za to kodem z napojów Coca-cola/Fanta/Sprita i lodów Big Milk. Kody są w dużej ilości do kupienia na Allegro. Zazwyczaj sobie liczą 50 gr za jeden kod - 1 GB - przedłuża o 30 dni.
  • Odpowiedz