Czy w androidzie da się zmienić kombinację do robienia screena bez zabawy z rootem itp? Zepsuł mi się przycisk od przyciszania i mam lipę. Szukałem aplikacji, ale we wszystkich jest ta sama kombinacja jak domyślnie ;/ #gsm #android #kiciochpyta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Hark
- 1
Haslo123
- 0
@Hark: bez roota raczej nic nie zdziałasz
- 0
@myrmyrek: Dzięki za info.
- 0
@kovaalsky: mógłbyś to samo sprawdzić na stronie operator lub wpisując w google roaming w Play - dziesiątki serwisów opisały jak to działa - nielimitowane krajowe rozmowy/sms/mms są do wykorzystania w UE, a w zależości od tego, ile miesięcznie płacisz za swój pakiet, tyle dostajesz GB - przelicza się to tak, że każde wydane 5 zł to ~0,25 GB w UE
@myrmyrek: nie
od 1 lipca nie ma doplat
@myrmyrek: nie
@PanzerKampfWagen zaraz poszukam, znajomy ci to za 20-40zl ogarnie :)
- 1
@WD40: MJGSM na górnej wildzie. Zrobili w sumie tego samego dnia, ale dostałem info już po zamknięciu punktu, więc można liczyć jeden dzień roboczy.
konto usunięte via Android
- 1
@niewiem1979: u mnie domyślnie mogę sobie w foldery wrzucać.
- 0
@niewiem1979: MIUI Launcher jest biedny, wręcz ubogi, spróbuj z Apex, Nova albo Arrow.
Zastanawiam się nad telefonem. Biorę ofertę w jednej z sieci komórkowych. I optymalna cena to dla mnie telefon Samsung A5 2017, jak się nim bawię to wszystko jest okej, ale faktycznie nie ma genialnego tego aparatu, a jednak na aparacie zależy mi najbardziej. Co w podobnej cenie byście polecili (to musi być telefon z sieci, xiaomi mnie nie interesuje)??
#telefony #samsung #iphone #mobile #
#telefony #samsung #iphone #mobile #
źródło: comment_MwwNP1wZkDkC7rSVUJ2pdm2gpavodZUd.jpg
Pobierzaparat jest taki sam jak w s6.
@Jasik123: nie jest. A5 2017 nie ma OIS. A5 2017 nie robi zdjęć 16:9 w pełnej rozdzielczości jak S6. Aparaty są takie same tylko na papieru, w praktyce wygrywa aparat z S6. A5 2017 robi w porządku foty w słoneczne dni, nic poza tym - jako miniaturki na Instagrama czy FB wystarczą. ;P
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@co_ja_tu_robie: https://allegro.pl/listing?string=galaxy%20s8%2023&offerTypeBuyNow=1ℴ=d&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-uni-1-5-0511
sortowanie po najniższej cenie + czytaj komentarze do profilu + czytaj czy telefon jest z europejskiej dystrybucji
Plus przeczytaj to https://www.wykop.pl/wpis/24915809/#comment-89162835
sortowanie po najniższej cenie + czytaj komentarze do profilu + czytaj czy telefon jest z europejskiej dystrybucji
Plus przeczytaj to https://www.wykop.pl/wpis/24915809/#comment-89162835
- 1
@GlebogryzarkaCaterpillar: dzieki!
konto usunięte via Android
- 1
Mirki potrzebuje karte do samochodu. Nie chce za nic placic co miesiąc. Po prostu w play nie wydaja drugiej karty na ten sam numer, wiec potrzebuje inna i sobie bede ustawial przekierowanie polaczenia w samochodzie na ten drugi nr.
Gdzie najtaniej i bez glupich oplat, zeby tylko nr byl aktywny?
#sieci #gsm #orange #play #plus #tmobile #mobilevikings
Gdzie najtaniej i bez glupich oplat, zeby tylko nr byl aktywny?
#sieci #gsm #orange #play #plus #tmobile #mobilevikings
konto usunięte via iOS
- 1
@globalgsmtm pierwszy raz słyszę, żeby podwójne szyby miały taki wpływ na zasięg, może coś z telefonem jest nie tak? Ściany w domu są grubsze i można złapać sygnał. Poza tym zauważ, że jadąc powyżej 100 km/h może czasem zrywać zasięg, jest to związane między innymi z zanikami w kanale radiokomunikacyjnym lub rodzajem przełączania między stacjami bazowymi, w zależności od systemu, w komórce. Ja bym raczej stawiał, że coś jest nie tak
- 2
@globalgsmtm: zmien telefon
Mirki potrzebuje na dzisiaj internet, bo się przeprowadziłem i niestety takowego nie mam, a na telefonie kończy mi się pakiet. A Wiec tak jak mówiłem potrzebuje internet na dzisiaj, jak najlepiej to zrobić? Pójść i kupić w kiosku z 2gb internetu ja kartę ? Jak to teraz działa, internet tez trzeba rejestrować? Czy może jakaś inna metoda na conajmniej 1gb internetu na dzisiaj
#internet #telefonia #gsm
#internet #telefonia #gsm
@albert1337: 5 PLN i do kiosku. Rejestrują od ręki przy kupnie. Dowód pokażesz. Szukaj startera co daje na start najwięcej i tyle.
- 0
@JRtI: Ok tak tez myślałem, dzięki ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kopamatakawapl: no rzeczywiście
@eragonn14: W sensie, każde działa tak samo, możesz przylutować większość standardowych złącz. A raczej SGS 3 używa tego samego co ten drugi. xD
5
Debiut giełdowy Play pod koniec lipca. Chce pozyskać 5,3 mld zł, 44 zł za akcję

W ramach pierwszej oferty publicznej właściciel operatora planuje sprzedać maksymalnie 121,6 mln swoich akcji. Cenę jednostkową akcji ustalono na 44 zł, więc wartość oferty wyniesie maksymalnie 5,3 mld zł. Inwestorzy indywidualni będą mogli zapisywać się na akcje w dniach 4-12 lipca
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Elo, pytanie zwiazane z roamingiem polska > ue
W zwiazku ze slabymi dealami w uk na "mobilny internet", czy jest mozliwe kupno sima w pl i uzyanie go w uk, w zwiazku z tym ze roaming w ue sciagniety? Glownie chodzi mi o transfer danych
#mobilevikings #roaming #telephony #gsm #cebuladeals
W zwiazku ze slabymi dealami w uk na "mobilny internet", czy jest mozliwe kupno sima w pl i uzyanie go w uk, w zwiazku z tym ze roaming w ue sciagniety? Glownie chodzi mi o transfer danych
#mobilevikings #roaming #telephony #gsm #cebuladeals
- 1
hejo,
wybieram się do Niemiec i mam pytanie odnośnie internetu:
Jaka jest najlepsza oferta na karte w Niemczech?
Potrzebuje aby mieć w telefonie nawigację a nie mam roamingu.
wybieram się do Niemiec i mam pytanie odnośnie internetu:
Jaka jest najlepsza oferta na karte w Niemczech?
Potrzebuje aby mieć w telefonie nawigację a nie mam roamingu.
@Meritum witam, jestem obecnie w Holandii i korzystam z Internetu play tak samo jak w Polsce. Nie pobiera mi pieniędzy z konta tylko bierze z pakietu. Nie wiem czy tak ma być czy coś im się s---------o ale działa xD
- 0
- 2
@rukh: PS. w taryfie T1 nie ma w cenie żadnych pakietów na połączenia międzynarodowe
- 1
@MichaelT128: międzynarodowe połączenia to jednak mniejszy problem, z klientami zza granicy ma kontakt na austriacki numer - ale te pakiety internetowe działają również za granicą. Do wysyłania zdjęć i do rozmów przez Whatsapp wystarczy.
Jak do niego ktoś zadzwoni będąc np. w Czechach (na ten Whatsapp), to odbierze, bo internet wszędzie złapie. Whatsapp w Austrii jest dość popularny.
Jak do niego ktoś zadzwoni będąc np. w Czechach (na ten Whatsapp), to odbierze, bo internet wszędzie złapie. Whatsapp w Austrii jest dość popularny.
Czy PLAY oprocz okrojenia predkosci internetu w roamingu krajowym postanowil jeszcze przestac korzystac z nieswoich nadajnikow? Ewentualnie zrobil jakies inne dziwne rzeczy?
Zawsze jak smigalem #rower po lasach i malych wiochach to mialem te jedna kreske zasiegu w razie jakby cos sie stalo albo zeby zerknac na mape czy monitor burz. Od mniej wiecej tygodnia wystarczy, ze odjade z 5km od wiekszego miasteczka i zasieg jest zerowy. Czasem wroci na
Zawsze jak smigalem #rower po lasach i malych wiochach to mialem te jedna kreske zasiegu w razie jakby cos sie stalo albo zeby zerknac na mape czy monitor burz. Od mniej wiecej tygodnia wystarczy, ze odjade z 5km od wiekszego miasteczka i zasieg jest zerowy. Czasem wroci na
- 1
@CzakNorris: Wyłączyli tm i orange ale jak się skontaktujesz z BOK to ci włączą. Mi nawet ustawi aby się łączył najpierw z orange.
- 0
@CzakNorris: Orange mi się włączyło po restarcie telefonu. Też podałem miejscowości w których nie miałem zasięgu.
- 2
Szybka ankieta. Fajnie jak byście argumentowali swój wybór w komentarzu
#android #smartfon #smartfony #pytanie #kiciochpyta #kupujzwykopem #gsm #bojowkaandroid #huawei #chinskiecuda #lg #pytaniedoeksperta #fotografia #sony #moto #motox #lenovo #nexus #xperia
#android #smartfon #smartfony #pytanie #kiciochpyta #kupujzwykopem #gsm #bojowkaandroid #huawei #chinskiecuda #lg #pytaniedoeksperta #fotografia #sony #moto #motox #lenovo #nexus #xperia
Na który telefon byście się zdecydowali?
- Moto X Force 35.3% (6)
- Sony Xperia X Performance 11.8% (2)
- Sony Xperia XZ 35.3% (6)
- Sony Xperia XZs 17.6% (3)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@S___K: no to mieliśmy różne telefony w rękach bo ani XZ ani najnowsza XZ premium się nie nagrzewają praktycznie w ogóle przy normalnym użytkowaniu. Oczywiście jak długo robimy fotki czy wideo to w pobliżu aparatu temp obudowy będzie trochę wyższa ale to nie jest generalnie w żaden sposób uciążliwe czy bardzo odczuwalne a z uwagi na użytą wysoką jakość materiałów trudno oczekiwać 100% zimnej obudowy pod wysokim obciążeniem - metal
- 2
Dzień dobry Mirki !
Przyszedł czas na zmianę telefonu w tym miesiącu. Przy wyborze nowego urządzenia głównie kładę nacisk na aparat i jakość wyjściową plików foto jak i video. Żeby się zbędnie nie rozpisywać wszystkie parametry na których mi zależy wymienię poniżej. Mam nadzieję że ktoś pomoże i podrzuci jakieś ciekawe propozycje. Bardzo napaliłem się na Moto X Force ze względu na aparat, baterię, podzespoły i odporność na upadki.
Warunki zakupu:
-Kwota ok. 1600pln
-Akceptuje
Przyszedł czas na zmianę telefonu w tym miesiącu. Przy wyborze nowego urządzenia głównie kładę nacisk na aparat i jakość wyjściową plików foto jak i video. Żeby się zbędnie nie rozpisywać wszystkie parametry na których mi zależy wymienię poniżej. Mam nadzieję że ktoś pomoże i podrzuci jakieś ciekawe propozycje. Bardzo napaliłem się na Moto X Force ze względu na aparat, baterię, podzespoły i odporność na upadki.
Warunki zakupu:
-Kwota ok. 1600pln
-Akceptuje
- 4
- 1
@ekumen: ladne na papierze parametry i to by było na tyle. Juz kiedys pisalem o takich cudach jak muphone overmax , kruger matz , manta i inne szpeje
Ostatnio spadł mi telefon wyświetlaczem na beton z wysokości ok. 1m. Myślałam, że wszystko będzie z nim okej, nie było nawet żadnej pajęczyny. Ekran jest cały, jednak wyświetlacz od razu przestał działać- było widać, że świeci na czarno i zaczęły pojawiać się na nim kreski, natomiast telefon jako sam w sobie działał (dzwonił, wibrował, blokował się etc.). Następnie go zresetowałam i od tamtej pory nie włącza się już, nie ładuje, nie reaguje
konto usunięte via iOS
- 1
@natalia7658: Zapraszamy do nas na bezpłatna diagnozę. Temat nie wyglada na skomplikowany.
- 0
@natalia7658: w Teletorium zrobią ci diagnozę, ciężko stwierdzić bez tego
- 0
- 0
@wysuszony: Bez problemu przedłużysz za to kodem z napojów Coca-cola/Fanta/Sprita i lodów Big Milk. Kody są w dużej ilości do kupienia na Allegro. Zazwyczaj sobie liczą 50 gr za jeden kod - 1 GB - przedłuża o 30 dni.



























