Jaki że mój Xiaomi Redmi 3 wyzionął ducha, szukam nowego telefonu, nie chcę za dużo wydawać, maksymalnie 900 zł. Zależy mi na w miarę dobrej baterii, dobrym aparacie (chyba najważniejsze), wyświetlacz podobnie do tego lub więcej (czyli chyba min. 5 cali). Może być znowu siaomi. Polecacie coś ciekawego w tej cenie?

#telefony #xiaomi #gsm #telefon #smartphone #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grastanislaw za małe pieniądze może w pre-order na BG dostać teraz 4x Global. 5 cali dalej. Ładny wygląd. Ale jak aparat ponad baterie to tak jak Ci piszą, mi5. Bateria słaba ale jest qc, 3k aż tak długo się nie ładuje zwłaszcza na qc, a aparat, wyświetlacz niszczą redmi. A jak coś po środku to redmi note 4x, jak będzie z aparatem Sony to robi bardzo ładne zdjęcia, takie między redmi
  • Odpowiedz
#njumobile #telefony #gsm #kiciochpyta
Czy jeśli aktywuję świeżo otrzymaną kartę SIM (z numerem tymczasowym, przeniesienie numeru w najlepszym wypadku dopiero 6 sierpnia) to będę przez ten czas płacił abonament w minimalnej wysokości 9 zł?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ dniam4: W Plush ABO za 25 zł otrzymasz ofertę na czas nieokreślony, do tego 10 GB na start (im dłuższy staż w sieci, tym więcej GB), a rozmowy, SMS-y i MMS-y oczywiście bez limitu. Korzystanie z Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa jest za free :) Dodatkowo, jeśli skorzystasz z dwóch abonamentów za 25 zł, które będą zawarte na jeden PESEL / NIP, zostanie naliczony rabat na każdy z nich. W efekcie
  • Odpowiedz
Mireczki mam do wyboru telefon z listy poniżej, proszę aby ktoś kto ma pojęcie na temat telefonów lub zwyczajnie jest na bieżąco i w temacie coś podpowiedział, wybrał najlepszy z tej listy :)

HTC Desire 825
HTC One A9s
Huawei P8 lite
Huawei Y6 II Dual SIM
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sylar bralbym a9s, j5, 4a albo k10. Każdy z nich będzie miał jakieś plusy i minusy, jeśli chodzi o podzespoły to "najlepsze" ma a9s, aparat będzie bardzo dobry* w j5, a k10 jest po prostu przyjemny.
  • Odpowiedz
@Szczebaks: H+ zawiera się w 3G, więc będzie działać bez problemu. Jak nie musi być LTE to Huawei E3131. Warto wziąć pod uwagę, że 3G w danej lokalizacji może być przeciążone i LTE będzie chodzić lepiej. Taki Huawei E3372 kosztuje 159zł w salonach Play (jedna z lepszych ofert) i będzie działał bez problemu z kartą a2mobile.
  • Odpowiedz
Słuchajcie, czy ktoś się orientuje jak aktualnie wygląda sprawa kart GSM do telefonów w USA? Może ktoś polecić jakiegoś prepaida? Lecę pozwiedzać, jakiś kontakt ze światem i internet będzie mi potrzebny.
#gsm #usa #prepaid
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Asus ZC553KL MAX Laser


@Issac: 1000zl, dziala wszystko jak powinno, mi osobiescie bateria trzyma 2 dni, a przy takim porzadnym uzytkowaniu to 1,5 dnia.
  • Odpowiedz