#tmobile #telekomunikacja #telefony #gsm
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
Miraski, czy http://90dnizadarmo.pl/ to będzie jeszcze kiedykolwiek działało?
#tmobile #telekomunikacja #telefony #gsm
#tmobile #telekomunikacja #telefony #gsm
- 1
#njumobile #telefony #gsm #kiciochpyta
Czy jeśli aktywuję świeżo otrzymaną kartę SIM (z numerem tymczasowym, przeniesienie numeru w najlepszym wypadku dopiero 6 sierpnia) to będę przez ten czas płacił abonament w minimalnej wysokości 9 zł?
Czy jeśli aktywuję świeżo otrzymaną kartę SIM (z numerem tymczasowym, przeniesienie numeru w najlepszym wypadku dopiero 6 sierpnia) to będę przez ten czas płacił abonament w minimalnej wysokości 9 zł?
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@dniam4: Zobacz sobię też ofertę Plusha, razem z nju chyba obecnie najlepiej wypadają na tle innych
@ dniam4: W Plush ABO za 25 zł otrzymasz ofertę na czas nieokreślony, do tego 10 GB na start (im dłuższy staż w sieci, tym więcej GB), a rozmowy, SMS-y i MMS-y oczywiście bez limitu. Korzystanie z Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa jest za free :) Dodatkowo, jeśli skorzystasz z dwóch abonamentów za 25 zł, które będą zawarte na jeden PESEL / NIP, zostanie naliczony rabat na każdy z nich. W efekcie
- 1
#njumobile #telekomunikacja #gsm
Szczerze muszę przyznać że od wczoraj znowu mają najlepszą cenowo ofertę.
Szczerze muszę przyznać że od wczoraj znowu mają najlepszą cenowo ofertę.
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Cześć, da się jakoś wypłacić kasę z telefonu? Mam ~25zł na karcie pre-paid. Chcę przenieść się całkowicie na drugi numer w abo (firma płaci), ale nie wiem co począć z kasą na starej karcie. Pre-paid mam w #virginmobile, ale może mirki z innych tagów coś wiedzą.
#pytanie #pytaniedoeksperta #gsm #sieci #telefony #orange #plus #play
#pytanie #pytaniedoeksperta #gsm #sieci #telefony #orange #plus #play
- 1
@Cesarz_Polski: p---------l na glupoty, wyslij na jakas fundacje, aktywuj sobie jakies konto premium czy coś
nic z tym ciekawego nie zrobisz :/
nic z tym ciekawego nie zrobisz :/
@zenkowik: Na Dotpay uruchomiłem bramkę konkursową na którą wysyłałem SMSy premium z których kasa szła na moje konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Mireczki mam do wyboru telefon z listy poniżej, proszę aby ktoś kto ma pojęcie na temat telefonów lub zwyczajnie jest na bieżąco i w temacie coś podpowiedział, wybrał najlepszy z tej listy :)
HTC Desire 825
HTC One A9s
Huawei P8 lite
Huawei Y6 II Dual SIM
HTC Desire 825
HTC One A9s
Huawei P8 lite
Huawei Y6 II Dual SIM
@Szczebaks: H+ zawiera się w 3G, więc będzie działać bez problemu. Jak nie musi być LTE to Huawei E3131. Warto wziąć pod uwagę, że 3G w danej lokalizacji może być przeciążone i LTE będzie chodzić lepiej. Taki Huawei E3372 kosztuje 159zł w salonach Play (jedna z lepszych ofert) i będzie działał bez problemu z kartą a2mobile.
@MichaelT128: @Szczebaks: Przy takich cenach to mimo, że nie potrzebujesz, to ja jednak bym sugerował router. Ja kupiłem na alledrogo używany HUAWEI E5573 za 129 zł
Pytanko, gdzie w #bielskobiala mogą mi wymienić tylną szybkę w telefonie? Huawei Honor 8, wczoraj spadł ale na tyle pechowo że pęknięcie przechodzi przez środek aparatu ;/ Oraz dodatkowo jaki może być tego koszt?
#telefony #huawei #honor #gsm
#telefony #huawei #honor #gsm
- 0
Dzięki. Ten T-Mobile dobrze wygląda.
@n13f4rt zobacz sobie jeszcze ultra mobile. Ciekawa oferta, sporo internetu i polaczenia miedzy innymi do Polski w cenie
- 2
2
Trudne relacje sieci Play z T-Mobile Polska
Operator sieci Play zawsze ją reklamował, jako dającą dostęp do zasięgu 4 sieci komórkowych. Z takim modelem biznesowym P4 wybiera się też na giełdę. W całej tej układance jednak zaczyna coś się psuć.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
- 1
Potrzebuje starteru który będzie używany jako internet mobilny na dwa dni. Będę z niego korzystał na telefonie lecz chciałbym robić streamy wideo na FB/ Instagram (takie ok. pół godzinne). Co kupić z dobrym lejkiem/ ilością GB i u jakiego operatora?
#play #telefony #pytanie #gsm #kiciochpyta #internet #lte #internetmobilny #abonament #pytaniedoeksperta
#play #telefony #pytanie #gsm #kiciochpyta #internet #lte #internetmobilny #abonament #pytaniedoeksperta
konto usunięte via iOS
- 2
5
Play przeprasza za nocne telefony promujące konkurs z „Seksmisją”

W nocy z poniedziałku na wtorek część użytkowników sieci Play odebrała połączenia i SMS-y zachęcające do udziału w konkursie promującym usługę Audiobooki. Rzecznik firmy przeprosił za tę sytuację.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
PLAY zmienił konfigurację roamingu krajowego

PLAY wprowadził zmiany do konfiguracji roamingu krajowego. Operator podjął decyzję, że klient będzie miał dostęp do jednego z trzech operatorów oferujących roaming krajowy.
z- 0
- #
- #
- #
- #
@pan_kebab: co nie zmienia faktu rzeczy, ze standardem lejka jest 1 megabit, wiec podtrzymuje - chciałbym mieć taki lejek ;)
@pan_kebab: Jak już to 16kb/s lejek, czyli praktycznie nieużywalny. Dodatkowe paczki internetu: http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/uslugi
- 1























#telefony #xiaomi #gsm #telefon #smartphone #kiciochpyta
Xiaomi Mi5 3/64GB w cenie 199,99$ z kodem MI5629 lub GBMI5H
Nawet z ewentualnym vatem zmieścisz się w 1000zl. Jak w pl to lepiej note 4 w Proline lub aledrogo.
(bez refa)