Mircy czy naliczona opłata za "roaming międzynarodowy" w granicach kraju jest poprawna? Zdarzyło mi się jechać rowerem nadbużańskim szlakiem rowerowym i przez 30-40 minut wskoczyła mi białoruska sieć.

Czy mogę reklamować te opłatę dorzucając ślad GPS?

#telefonia #gsm #roaming #mirkoproblemy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Problem z zasięgiem (,)

Od kilku miesięcy mam w telefonie taki problem, że podczas dzwonienia albo gdy ktoś do mnie dzwoni to nagle zanika mi cały zasięg. Gdy połączenie trwa to nic nie słychać, a jak dzwonię do kogoś, to nie ma sygnału wybierania i jak ktoś odbierze to jest "głucha" rozmowa.
Po rozłączeniu zasięg wraca do normy i można normalnie korzystać z telefonu (oprócz dzwonienia). To działa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#play #internet #internetmobilny #gsm #telefony #kiciochpyta
Potrzebuje potrzebuje jak najwięcej gb jak najtaniej na okres jednego miesiąca, co polecacie, tylko internet
bez allegro bo potrzebuję to od ręki

Obliczyłem że w Virgin za 40 dostane w standardzie 18gb + GIGANET 5zł +11 gb + wakacyjny wypas 9zł +10 gb Czyli w sumie 54zl = 40gb

W
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Haradrim: jakby co - to w Virgin masz:
za 29zł (pakiet #bezlimitu) 10GB
za 34zł (j.w. plus "gigagiganet" za 5zł) 17GB
za 43zł (oba wyżej plus wakacyjny wypas) 27GB
Gigagiganet i wakacyjny wypas można włączać osobno, ten wakacyjny wypas może być aktywowany raz na cykl rozliczeniowy.
Albo to, co sam policzyłeś - też legitne
  • Odpowiedz
@Haradrim Być może Twój znajomy będzie zainteresowany taryfą Ja+Internet na Kartę.

W tej ofercie można zakupić starter 5 GB na start za 15 zł. Po doładowaniu konta w ciągu 14 dni za min. 30 zł otrzyma 30 GB ważne przez rok i jeszcze 10 GB na 30 dni, gdyż w tej taryfie dostępna jest promocja Bonus za zasilenie. Za środki, które będzie miał dostępne na koncie, może aktywować pakiet 25 GB.
  • Odpowiedz
Puszukuję taniego telefonu który ma wyjście na słuchawki na jack i w którym można ustawić automatyczne odbieranie. Na razie wykorzystuje androida z programikiem "baby monitor" ale się nie sprawdza (telefon wyłącza się po kilku dniach)
Poszukuję więc czegoś prostszego, niezawodnego moze być stary złom byle by dało się podłączyć do wzmacniacza. Cel to telefon na który dzwonię, ten automatycznie odbiera no i mogę rozmawiać z osobą w domu)

#gsm #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szloch: tak, moały w przypadku podłączenia zdaje się zestawu samochodowego. Tzn wybierało sie profil samochod i samoczynne odbieranie. Tylko ze te telefony miały wyjście na taką szynę "nokia" nie da się podłaczyc jacka
  • Odpowiedz
Jutro wyjeżdżam na 2 tygodnie do Francji i kombinuję jak ogarnąć sobie internet. Mam router LTE więc mógłbym go wziąć i włożyć tam jakąś kartę, tylko nie do końca wiem jak to teraz jest z tym roamingiem. Słyszałem, że weszły jakieś zmiany i znieśli roaming. Oznacza to, że mogę wykupić pakiet internetowy i będzie mi normalnie śmigało?

#play #orange #tmobile #gsm #internet
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@quququ: będzie śmigało ale do wykorzystania za granicą jest część pakietu konkretów szukaj u poszczególnych operatorów(chyba w orange jest cały pakiet do wykorzystania)
  • Odpowiedz
@cielo: u nas, w Plush ABO za 25 zł miesięcznie również dostaniesz no-limit na połączenia, SMS/MMS + 10 GB (ten pakiet rośnie wraz ze stażem), a do tego masz umowę bez czasu oznaczonego.
Ewentualnie możesz wybrać opcję z kontraktem na 24 m-ce. Różnica jest taka, że zamiast 10 GB, które rośnie, masz 15 GB na stałe, ale za to 3 miesiące abonamentu gratis (bonus za przeniesienie numeru). Jeśli jesteś zainteresowany,
  • Odpowiedz
@OrangeEkspert: dzieki za wiadomosc, ale z tego co widze na waszej stronie strasznei slabo to wyglada chociazby w porowaniu do tego co napisal kolega wyzej (plush abo)...
  • Odpowiedz
@empe: Możesz skorzystać z oferty Plusa i kupić starter Ja+ Internet Na kartę 5 GB za 15 zł. Jeśli zasilisz konto w ciągu 14 dni kwotą 30 PLN otrzymujesz pakiet 30 GB za doładowanie oraz pakiet 10 GB. Część środków, którą masz na koncie możesz przeznaczyć na zakup dodatkowego pakietu 25 GB. Łącznie da Ci to 70 GB :)
  • Odpowiedz
Czesc Mireczki! Stoje przed zakupem telefonu, bo moj dotychczasowy juz powoli, po 7 latach, wymaga wymiany.:) mam wiec przeznaczone ok 700-800 zl na nowy telefon z Polski (potrzebuje faktury). Wymagania? 3 gb ram, dobry aparat I kamera. Rozmiar bez znaczenia. Musi byc szybki, bo czesto korzystam z nawi I jakis innych programow, ktore potrzebuja troche pamieci. Czytalem sporo, ale potrzebuje Waszej opinii, ktorymi modelami sie zainteresowac.

#gsm #xiaomi
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gsm #telefony #android
Czy miał ktoś z was taki problem w #xiaomi redmi note 3 prime, że rozmówca raz słyszy dobrze a raz praktycznie wcale. Gdyby zawsze było źle, to wiadome: zapchała się dziura albo mikrofon zdechł, ale czasami jest ok. Coś z systemem, sterownikami, czy co?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A dzindybry niby nowy a jednak stary ze mnie wypok.

Mam pytanie do #xiaomi #gsm #telefony

Który z serii Mi5 jest najlepszym wyborem do 300$? Niestety Mi6 jest poza zasiegiem portfela a Mi4 jest chyba juz za stary mimo, ze ma opcje na slot kart pamieci :)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach