Mirki, chciałbym kupić #powerbank na wyjazdy i nie wiem co kupić by było dobre, poręczne itp. Coś szczególnie polecacie? Nie chcę jakiegoś badziewia które po 3 rozładowaniach zacznie umierać. Potrzebuję coś pewnego np do 100-200zł. #gsm #telefony #xiaomi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ustawić w truecaller żeby całkowicie zablokował możliwość połączenia? Dodałem numer do blokowanych, a dalej mi ciule wydzwaniają tylko z oznaczeniem że spam :/
#telefony #gsm #windowsmobile
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@veilofdisguise: na debacie rektorskiej na UJ, wypowiadał się mężczyzna, który twierdził, że UJ uszkadza dzieci w jakimś ośrodku dla osób z niepełnosprawnością, bo pozwolił na budynku zamontować nadajnik. Z tego co czytałem nie ma żadnych dowodów na to, że takie nadajniki w jakiś sposób wpływają na rozwój nowotworów, czy na jakieś inne objawy. Chociaż słyszałem, że w rejonie Chorągwicy, pod Krakowem, podobno jest wyższa zachorowalność na raka, aczkolwiek nie wiem
  • Odpowiedz
mały #kiciochpyta odnośnie #android ;) Temat był już pewnie wałkowany milion razy na elektrodzie, ale zanim zamkniecie, może ktoś coś poradzi ;)

Mame kupiła nowy telefon (#huawei ALE L21), poprosiła Pana w sklepie, żeby wyłączył transmisję danych, bo nie za bardzo jest into internety i jednocześnie nie będąc przekonaną co do "nielimtowalności" internetu wolała poczekać na mnie, aż przyjadę i wytłumaczę co do czego i z
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Nowego telefonu szukam, obecny SGS4 po trzech latach juz mnie nie zadowala (za slabe wibracje #pdk). Coś w budżecie ~1-1,5k jest fajnego?
Wymagania to Android i LTE, bez dual sim i bez noname :d
#telefony #gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Planuję zmienić sieć, bo już mam dosyć Orange i szukam ciekawej oferty. Najbardziej spodobały mi się mobile vikings i virgin mobile. Możecie coś powiedzieć o tych sieciach? Warto tam przechodzić? Nie chcę brać telefonu a ich oferty na abonament wyglądają chyba najbardziej atrakcyjne. #gsm #virginmobile #mobilevikings
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na mój numer co jakiś czas dzwonią ludzie, którzy myślą że to kwiaciarnia. I rzeczywiście w internetach widnieje ten numer jako kwiaciarnia, wydaje mi się że to po prostu "literówka" (a raczej cyfrówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)) bo numer mam od wielu lat. Ostatnio częstotliwość telefonów robi się zwyczajnie w---------a. Da się coś z tym zrobić?

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gsm #play #roaming

Jak mam play na karte, to jak pojade do Czech to będe mieć wszystko normalnie jak w Polsce? ( ͡° ͜ʖ ͡°) tzn. net w ramach pakietu itp itd.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję telefonu, przesiadka iphone 5s -> android.
~ 1000 zł
Znośny aparat oraz jakość rozmów, pełna obsługa pasm LTE w PL, ładny design, ergonomiczny kształt.
5 - 5,2 cali ekran.
Ficzerem w postaci czytnika linii papilarnych nie pogardzę.

Wstępnie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sowinek Redmi Note 4 ze Snapdragonem 625 i B20. Z Polski maksimum jakie dostaniesz do 700 zł to Redmi 4X ze Sferisa lub Proline.

W kwestii doboru sklepu z Chin niestety nie pomogę, bo kojarzę jedynie HK Goldway. :P

Do Mi5 pewnie będzie trzeba dołożyć.
  • Odpowiedz