Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Ciuliczek
- 4

czuczer
via Android- 1
@Ciuliczek i wlasnie w swoim pytaniu zawarles odpowiedz - jak wezmiesz tel na poziomie cenowym iphona to tez sie nic nie tnie. Ale to jest tez duzy problem fragmentacji androida - za duzo firm za duzy wachlarz cen i bardzo rozne jakosci

ptasiek2
- 1
@Ciuliczek: iPhone SE jak się postarasz
- 2
Siema mirki pomożecie co wybrać ? Jutro idę po telefon i mam dylemat.
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/lenovo-k6note-vs-lg-g6-vs-samsung-galaxyxcover4-vs-lg-xpower2/
#gsm #telefony #smartfony #smartfon #pytaniedoeksperta
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/lenovo-k6note-vs-lg-g6-vs-samsung-galaxyxcover4-vs-lg-xpower2/
#gsm #telefony #smartfony #smartfon #pytaniedoeksperta
źródło: comment_FpHv5ZXvX7Nx8JSPEp3Ev8s4W7i4c10O.jpg
PobierzJaki router polecicie do mobilnego internetu? Na kartę sim? :) z tych tańszych? #internetmobilny #lte #gsm #internet
konto usunięte via Android
- 0
@b4ko najtańszy z olx
#android #gsm #olx #sprzedam #oswiadczenie #lg
A kasa zawsze się przyda.
Nie potrzebuje telefonu z 2gb ram. Zbędny bajer.
https://www.olx.pl/oferta/lg-g2-okazja-CID99-IDnny3K.html
A kasa zawsze się przyda.
Nie potrzebuje telefonu z 2gb ram. Zbędny bajer.
https://www.olx.pl/oferta/lg-g2-okazja-CID99-IDnny3K.html
Komentarz usunięty przez autora
@adam-molik: Jeśli zależy Ci na samych GB, możesz skorzystać z oferty Ja + Internet na kartę. Zasilając konto kwotą 50 zł, otrzymasz 20 GB danych do wykorzystania w kraju. Wykupując pakiet 50 GB za 50 zł, to otrzymasz pakiet roamingowy 2,6 GB (zasady przyznawania pakietu w UE http://bit.ly/2sNYqYr).
W przypadku innych pytań, zapraszamy do ponownego kontaktu.
W przypadku innych pytań, zapraszamy do ponownego kontaktu.
Murki pytanie chce ściągnąć film na s7 edge normalnie z chomika ale gdy zaczynam ściągać wszystko jest normalnie, ale gdy zostawię telefon to po czasie zacina się i trzeba od nowa ściągać. #pytanie #gsm #niebieskiepaski
- 0
Mireczki z #gsm #smartfon #telefony, potrzebuję porady. Jaki flagowiec (i dlaczego akurat ten) obecnie najbardziej warto kupić? Cena nie gra roli, liczy się głównie płynna praca, solidne wykonanie i w miarę możliwości mocna bateria. HTC 10? G6? S8? #kiciochpyta
@menstruacyjnakaszanka: w g6 jest snap 821 czyli zeszłoroczny, gorszy od nowego exynosa, lg jak to lg robi gorsze zdjęcia, o ile pamiętam ma mniej wbudowanej pamięci, s8 ma węższe ramki i wygląda dzięki temu ładniej. Jedyne czym może konkurować to cena bo jest tańszy
@menstruacyjnakaszanka: o p9 słyszałem sporo dobrego, ale z tego co wiem to p10 jest odrobinę udoskonalą p9 z o wiele wyższą ceną
- 2
@galaxybear: vifon złocisty kurczak ?
konto usunięte via iOS
- 2
@MJamesriaty: nie no serio, iPhone 5s kupisz za to;3
- 1
@PaulStone: tylko jakieś gówniane tel, aktualnie szajsunga GT-i9300
Komentarz usunięty przez autora
4
Już niedługo Facebook Messenger z reklamami

Macie dość reklam na Facebooku? Przed Wami kolejne, tym razem w aplikacji Facebook Messenger. Reklamy w aplikacji Facebook Messenger będą wyświetlane na stronie głównej programu, w miejscu gdzie wyświetlane są najnowsze wiadomości.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Mirki pytanie mam. Potrzebuję ładowarkę samochodową do mojego Huawei P9 (nie Lite)
Która z podanych poniżej jest bardziej sensowna do tego telefonu, ponieważ z tego, co wiem Huawei stosuje swój odpowiednik Quick Charge, przez co nie jestem pewien, która będzie się lepiej sprawować itp. z tym telefonem?
Raz
Dwa
#banggood #blitzwolf #huawei #gsm #kiciochpyta
Która z podanych poniżej jest bardziej sensowna do tego telefonu, ponieważ z tego, co wiem Huawei stosuje swój odpowiednik Quick Charge, przez co nie jestem pewien, która będzie się lepiej sprawować itp. z tym telefonem?
Raz
Dwa
#banggood #blitzwolf #huawei #gsm #kiciochpyta
@rivter mam tą pierwszą do oneplusa 3t. Spisuje sie świetnie, a oneplus tez ma swój odpowiednik QC , czyli Dasha. Polecam 1 bo mam i jest sprawdzone . Ale podejrzewam że jak kupisz 2 to też się nie zawiedziesz bo wg specyfikacji daje nawet więcej mocy :)
- 1
@Piotr_Rupik: skoro znieśli roaming, to nie będziesz miał zasięgu za granicą... Może po prostu kliknij w tag #roaming i przeczytaj kilka wpisów wstecz...
@Piotr_Rupik: Z jakiej dokładnie oferty korzystasz?
Witam. Potrzebuję pomocy w wyborze nowego telefonu, który będzie mi służył parę dobrych lat. Mogę na to wydać do 3000 zł. Zależy mi na tym, aby internet łączył się nawet na zadupiach i nie miał problemów z lte i zasięgiem oraz żeby posiadał całkiem niezły aparat oraz pojemną baterię. Przesiadam się z Xperi Z, którą kupiłem w dniu premiery i posiadam ją praktycznie w stanie fabrycznym do tej pory. Liczę na propozycje
@zjemciemwnocy: Fajny kanał na youtube jest mobzilla jakoś tak wejdź może znajdziesz coś dla siebie
@zjemciemwnocy: ajfon 6s albo 7
- 1
@Nerlo: Spoczi. Kitajce faktycznie z aparatami jeszcze odstają.
- 0
@Papasanbaba: Bardzo dobry telefon poza tym. Gdybym go tak nie rozjechał to bym z niego dalej korzystał.
Mirki, opłaca się wziąć na firmę telefon i abonament? Na razie mam Orange na kartę, płacę 30 zł i mam wszystko darmowe plus bardzo dużo internetu. Chciałbym kupić nowy telefon, czy w umowach na firmę jest to opłacalne, czy lepiej kupić telefon za gotówkę? #orange #play #tmobile #plus #gsm #telefony #siecikomorkowe #dzialalnoscgospodarcza #firma
konto usunięte via iOS
- 1
@K_25: musisz sam sobie policzyć. Ja mam na kartę i wydaje jakies 150zl rocznie na doładowania i nie wliczam tego nawet do działaności. Telefon na firmę jako sprzęt.
Teraz chce kupić nowy i zastanawiam czy nie lepiej leasing z wysoka wpłata i tylko kilkoma ratami gdy wartość netto większa niż 3,500zl
Teraz chce kupić nowy i zastanawiam czy nie lepiej leasing z wysoka wpłata i tylko kilkoma ratami gdy wartość netto większa niż 3,500zl
@K_25: W sprawie oferty na firmę zachęcamy do nas: specjalista_plus@plus.pl .Chętnie pomożemy Ci w dopasowaniu usług do Twoich potrzeb :)
Hej,
Mam pytanie do kogoś kto się orientuje. Czy w a2mobile można robić przekierowanie połączeń? Szukałem na stronie ale nic nie znalazłem. Do tej pory miałem w play przekierowanie na virgin, teraz zmieniłem play na a2 i chciałebym dalej mieć przekierowanie na virgin? Czy jest to możliwe i czy darmowe zakładając, że mam aktywne niewyczerpalne pakiety?
#a2mobile #telefony #gsm
Mam pytanie do kogoś kto się orientuje. Czy w a2mobile można robić przekierowanie połączeń? Szukałem na stronie ale nic nie znalazłem. Do tej pory miałem w play przekierowanie na virgin, teraz zmieniłem play na a2 i chciałebym dalej mieć przekierowanie na virgin? Czy jest to możliwe i czy darmowe zakładając, że mam aktywne niewyczerpalne pakiety?
#a2mobile #telefony #gsm
@mlodyapollo: Nie. Nie świadczą takiej usługi.
@mlodyapollo: Ma, ale płatne, nie w ramach no limitu. ZTCW tylko play i to co na nim działa ma przekierowania w pulach no limit.
- 1
Nie wiecie czy jest możliwość zamówienia telefonu w salonie PLAY którego nie ma na stronie sklepu online (w ogóle) bądź dostępnego modelu lecz w konfiguracji kolorystycznej której też nie ma na stanie?
#telefony #gsm #pytanie #siecikomorkowe #telekomunikacja #android #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #smartfon #play
#telefony #gsm #pytanie #siecikomorkowe #telekomunikacja #android #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #smartfon #play





















