@Ciuliczek i wlasnie w swoim pytaniu zawarles odpowiedz - jak wezmiesz tel na poziomie cenowym iphona to tez sie nic nie tnie. Ale to jest tez duzy problem fragmentacji androida - za duzo firm za duzy wachlarz cen i bardzo rozne jakosci
  • Odpowiedz
Cześć Mirki i Mirabelki,
Poszukuje dobrego telefonu dual-sim.
Wymagania to czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem. Topowa specyfikacja. Wejście usb typ c. Do 2000zl. Dostępny w sprzedaży stacjonarnie w Polsce.
Każda marka oprócz huwawei.
#telefony #gsm #android
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adam-molik: Jeśli zależy Ci na samych GB, możesz skorzystać z oferty Ja + Internet na kartę. Zasilając konto kwotą 50 zł, otrzymasz 20 GB danych do wykorzystania w kraju. Wykupując pakiet 50 GB za 50 zł, to otrzymasz pakiet roamingowy 2,6 GB (zasady przyznawania pakietu w UE http://bit.ly/2sNYqYr).
W przypadku innych pytań, zapraszamy do ponownego kontaktu.
  • Odpowiedz
  • 1
Murki pytanie chce ściągnąć film na s7 edge normalnie z chomika ale gdy zaczynam ściągać wszystko jest normalnie, ale gdy zostawię telefon to po czasie zacina się i trzeba od nowa ściągać. #pytanie #gsm #niebieskiepaski
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poleci mi ktoś coś tak do 5 stówek ? Coś na czym można pisać smsy i raz dziennie wejść na wykop xd Nic mi więcej nie trzeba. Bo obecnie mam jakiegoś chińczyka i bateria już tak spuchła,że aż klapkę wygina xd
#smartfony #telefony #gsm
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobra mirky z tagu #xiaomi

tak na szybko
który model tel do tysiąca zl, gdzie najlepiej zamawiać (może jakiś kupon^^?) zależy mi na czytniku linii papilarnych, dobrym aparacie i ogólnej wydajności xD najlepiej nie za duży wyświetlacz (5,00" to już całkiem spory imo)

#gsm
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki pytanie mam. Potrzebuję ładowarkę samochodową do mojego Huawei P9 (nie Lite)
Która z podanych poniżej jest bardziej sensowna do tego telefonu, ponieważ z tego, co wiem Huawei stosuje swój odpowiednik Quick Charge, przez co nie jestem pewien, która będzie się lepiej sprawować itp. z tym telefonem?
Raz
Dwa
#banggood #blitzwolf #huawei #gsm #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Potrzebuję pomocy w wyborze nowego telefonu, który będzie mi służył parę dobrych lat. Mogę na to wydać do 3000 zł. Zależy mi na tym, aby internet łączył się nawet na zadupiach i nie miał problemów z lte i zasięgiem oraz żeby posiadał całkiem niezły aparat oraz pojemną baterię. Przesiadam się z Xperi Z, którą kupiłem w dniu premiery i posiadam ją praktycznie w stanie fabrycznym do tej pory. Liczę na propozycje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K_25: musisz sam sobie policzyć. Ja mam na kartę i wydaje jakies 150zl rocznie na doładowania i nie wliczam tego nawet do działaności. Telefon na firmę jako sprzęt.
Teraz chce kupić nowy i zastanawiam czy nie lepiej leasing z wysoka wpłata i tylko kilkoma ratami gdy wartość netto większa niż 3,500zl
  • Odpowiedz
Hej,

Mam pytanie do kogoś kto się orientuje. Czy w a2mobile można robić przekierowanie połączeń? Szukałem na stronie ale nic nie znalazłem. Do tej pory miałem w play przekierowanie na virgin, teraz zmieniłem play na a2 i chciałebym dalej mieć przekierowanie na virgin? Czy jest to możliwe i czy darmowe zakładając, że mam aktywne niewyczerpalne pakiety?

#a2mobile #telefony #gsm
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach