@Szczebaks: @TheOwl: a to ciekawe. U mnie też jest bieda z zasięgiem (dookoła las) i zgłaszałem to już nieraz i na infolinii i w salonie przy podpisywaniu umowy (z nadzieją, że może jednak łaskawie postawią w pobliżu jakiś nadajnik bo miejscowość jest wcale nie taka mała) i kilka razy zarówno na infolinii jak i w salonie polecono mi abym sobie kupił takie urządzenie. Szkolenia chyba jakieś mają zanim
  • Odpowiedz
#telefony #gsm a może i trochę #motoryzacja i #samochody
Macie jakiś patent na montowanie w samochodzie telefonu w etui typu flip? Dotychczas nie korzystałem z takich wynalazków i montowanie od iottie super dawało radę. No ale w takim flip kejsie to raczej mogę zapomnieć o stabilności. Jak montujecie telefony w samochodach?
S.....C - #telefony #gsm a może i trochę #motoryzacja i #samochody 
Macie jakiś pate...

źródło: comment_sAWv51FL6eFijjyqubUcgCgaDwT7oCTn.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema wykopki. Szukam telefonu dla żony (ekran dotykowy w aktualnym zaczął wariować więc pora po 3 latach wymienic, a że świeta to od razu też okazja ;)). Jako, że nie jestem na bieżąco z takimi tematami to wolę spytać zanim coś kupię.

Wymagania:
- 5 cali (lub troszkę więcej ale 5,5 to max i lepiej bliżej 5 cali) - MUST
- Czysty (lub prawie czysty) Android - MUST
- 4GB (lub min.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sin89: Po wykorzystaniu pakietu podstawowego, nie odczujesz spadku prędkości, korzystając z technologii LTE. Jednak, przy dużym zużyciu danych, system może nałożyć ograniczenie zgodnie z polityką FUP, tak aby umożliwić wszystkim użytkownikom sprawiedliwe korzystanie z sieci.
  • Odpowiedz
Kurde, Mirki. Ratujcie.
Za każdym razem, gdy zbliżam się do sklepu #samsung to jednak pękam. Chcę kupić note8, ale jednak ponad 4 klocki mnie strasznie bolą. Miał ktoś dłużej do czynienia z tym telefonem i jest w stanie coś sensownego powiedzieć na temat jego używalności? W sumie obawy mam co do umiejscowienia czytnika linii papilarnych i jak by nie patrzeć wielkości samej słuchawki. Jak się z tego korzysta? Czy ta cena
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Note 8 jest warty polecenia, ostatnio miałem przyjemność przyjrzeć mu się u znajomego. Cena boli to fakt, ale może sprawdź Amazona? Mają super gwarancje i często jest taniej. Nie wchodziłbym na Twoim miejscu w żadne Huaweie, na temat HTC się nie wypowiem bo nie używałem.
  • Odpowiedz
Już nie mogę tego wytrzymać!
Rok temu sąsiad wpadł do mnie, i mówił abym odkupił repeator GSM/3G/LTE, a ja mu wytłumaczyłem że to robi więcej szumu eterze i że nie wolno ich instalować!
Chyba baran jakiś czas temu go uruchomił, bo na routerze wyskakuje że jest niby 4g na vola, ale to tak przymula i gubi pakiety że po prostu tragedia.
Co zrobić z takim cebulactwem?
Może u niego działa dobrze, ale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajcie Mireczki, może ktoś z Was posiada w swoich zasobach uceglony telefon Ulefone Metal?

Potrzebuję kupić do tego telefonu jedną część (taśma flex od przycisków włączania, vol up/down)
Przepraszam za tagi ale inaczej zupełnie nie wiem jak inaczej trafić do większej liczby osób.
Miłej niedzieli Mirki.

#serwisgsm #chinskiecuda #szukam #gsm #aliexpress
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie mirki, doradźcie u jakiego operatora najlepiej kupić starter. Potrzebuje przez miesiąc nielimitowanych rozmów i sms-ów. Internetu nie potrzebuje. Za miesiąc karta nie będzie mi potrzebna.

#telekomunikacja #cebuladeals #gsm
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki kochane, dajcie jakieś wskazówki, gdzie szukać najlepszej oferty na internet komórkowy - oferty nietypowej, bo będę go używał ca. 4 razy w roku, ale w sporej (>=10 GB) ilości za jednym podejściem, jako zastępstwo łącza stacjonarnego, przez tydzień do trzech tygodni.
Abonament odpada (nie będę płacił za 12 miesięcy, gdy korzystać będę góra miesiąc), zostaje prepaid z najlepiej roczną ważnością konta. Szybkie szukanie skierowało mnie w stronę nju http://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny, za max
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m4rk

W docelowej lokalizacji nie mam zasięgu Play

Szkoda wielka, bo miałbym większy wybór z MVNO działających na plejowskiej infrastrukturze i być może nawet mój obecny nr w Virgin Mobile by wystarczył na ten czas, gdy potrzebuję większą ilość neta.
  • Odpowiedz
Nie mam przecież zasięgu Play w miejscu docelowym


@katoda_ltd: Łooo panie to gdzie Ty mieszkasz, udostępnij Play działkę pod BTS to jeszcze na tym zarobisz i uzyskasz zasięg.Szukają nowych lokalizacji.

Albo dokup sobie jakiś router i antenę paraboliczną LTE (satelitę), zaciągnij sygnał z innej wsi nawet z znacznej odległści.
  • Odpowiedz
@CzakNorris: Do 1000zł spokojnie P9 lite 2017, a przy nieco wyższym budżecie polecamy P10 lite - aparat, stabilne LTE, bardzo dobry procesor, wydajna bateria - czego chcieć więcej? :) Jeżeli masz pytania - jesteśmy!
  • Odpowiedz
Witam Was :) Jakiś czas temu TUTAJ pisałem o tym, że mam Samsung Galaxy S6 z niedziałającym czytnikiem linii papilarnych. Chciałbym sprzedać ten telefon, ale nie wiem za ile mogę go wystawić na allegro. Jaka cena byłaby ok? Oczywiście nie chce ukrywać przed ludźmi, że telefon był tak jakby "zalany" i od razu zaznaczę tona początku w aukcji.


#galaxys6 #telefony #gsm #pytanie #
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mackumacku Od zalania minęło ok. 10 miesięcy i zero jakichkolwiek negatywnych oznak. Jedynie ten nieszczęsny czytnik linii papilarnych przestał działać. Tak jak pisałem w poprzednim poście, telefon nie był zalany, przeleżał jedynie w wilgotnym miejscu przez całą noc
  • Odpowiedz
Sytuacja jest taka, że nie dostaje niektórych powiadomień w #play

Dzwonie z telefonu w #orange który ma puste konto, na swój drugi telefon w Play. Słyszę komunikat: "Niestety nie posiadasz środków na koncie - osoba do której dzwonisz została powiadomiona o próbie połączenia". Problem polega na tym, że żadnego powiadomienia na drugi telefon nie dostaje. Próbowałem włączyć wiadomości sieciowe, jednak nie pomogło.

Wołam @OrangeEkspert #gsm
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, czy Orange Love jest spoko ofertą, czy powinienem się rozejrzeć za czymś innym? Na tę chwilę mam Neostradę z umową jeszcze na pół roku i 3 numery w abo w Play, umowa zakończona i wypowiedziana, numery przeszły na prepaidy. Do tej pory płaciłem ok 90 za neostradę ze stacjonarnym z którego już zrezygnowałem i około 90 za 3 numery w Play, razem średnio 180/miesiąc. W taryfie Love proponują mi internet do
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gsm #android #ios #smartfon Witam panowie i panie poszukuje godnego polecenia smartfonu mam zamiar przesiąść się z iphone'a 7 na coś innego głównie przez baterie za krótko trzyma na coś innego czy moglibyście coś polecić rozglądam się aktualnie za xaiomi bo wiele ludzi poleca oraz za xperią mimo że już miałem kilka i denerwowało mnie troszkę grzanie się telefonu główne rzeczy które potrzebuje w
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach