Mircy pora u mnie na zmianę telefonu. Doradźcie coś przyzwoitego. Do wydania jakieś 650zł. Moje wymagania:
-POTĘŻNA bateria ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-dual sim i LTE
-w miarę dobry aparat
Nastawiam się na jakiegoś chińczyka #xiaomi czy #oukitel . Obecnie używam LG Spirit i strasznie go już zmula, a aparat to tragedia. Zastanawiałem się nad Oukitelem K6000 Pro, ale nie miałem jeszcze do czynienia
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #telefony #siecikomorkowe #gsm #problem siema mirki. Jest taka sprawa. Bede przeprowadzał sie na wioske gdzie nie ma kompletnie zasięgu sieci komórkowej. Internet bedzie na kablu wiec kij tam ale co zrobic zeby normalnie pisać dzwonić #play #tmobile . Są jakieś urządzenia słyszałem ale niby zakazane i niemożna urzywac bo kary itd. jak żyć? #pytaniedoeksperta
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@krzysiek_kili jest to jaskies rozwiazanie ale wolalbym normalnie gsm. Bo np każdy kto przyjdzie bedzie musiał calling wlanczac zeby nie byc bez zasiegu a i niewiem czy to z kazdym tel dziala i w każdej sieci .
  • Odpowiedz
Do mojej mamy dzwonił dzisiaj ktoś z numeru z Niemiec. Nie odebrała. Potem po godzinie znowu - z Anglii (inny numer). Znów nie odebrała. Znajomy jej powiedział że czasem zdarza się tak że telefony z zagranicy wyświetlają się błędnie. Po godzinie trzeci telefon, z Bostonu - odebrała. Okazało się że dzwoni wujek z Rosji. Nie zmieniał numeru, dzwonił 3 razy (godziny się zgadzają).
Jakim cudem na telefonie przy połączeniu przychodzącym pokazywały się
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Podłączam się. Mam tak samo gdy dzwonią do Mnie z Ukrainy. Za każdym razem inny numer. Nie da rady oddzwonic.
  • Odpowiedz
@Zbiniu: dlaczego porównujesz geolokalizację IP do numerów telefonu... gdzie kraj ustala się na podstawie prefiksu numeru telefonu? Jak dzwonisz z +48 to masz Polskę, jak dzwonisz z +44 to masz UK? Gdzie w ogóle w tym temacie widzisz słowo "miejscowość"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mircy jaką opcję polecacie by mieć ok 5-10gb/msc neta mobilnego w jak najniżej cenie? Obecnie mam jakąś opcję w orange że za nielimitowane rozmowy/sms i 2.5gb neta LTE co miesiąc płacę 10zł jednak ten internet to starcza mi tak na 1/3 miesiąca (potem zwolnienie transferu do poziomu frustracji) a jako że mam telefon #xiaomi z do którego mogę wsadzić 2 sim to poszukuję coś dla samego internetu.

#internetmobilny
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, potrzebuje nowy telefon, taki drugi. Mój główny to iP7. Ostatnio przerabiałem Xiaomi 4X i Mi Max2

Must have:
Dobry wyświetlacz, dobry aparat, bateria chociaż na dzień, Android Pay, WiFi Calling w Play/Orange, dobra jakość połączeń.

Budżet: w sumie to bez limitu, ale jakbym wydał do 2,5k to byloby miło.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć mam pytanie w sprawie naprawy gwarancyjnej LG ,ale może od początku.

W premierę kupiłem LG G4 , niestety od pierwszych dni telefon posiadał wadę płyty głównej która polegała na zawieszaniu się urządzenia i dość mocnego nagrzewania. Telefon został odesłany do mławy do serwisu gdzie o dziwo został bezproblemowo "naprawiony" mówię ,o dziwo ponieważ różne opinie o tym serwisie występują. Telefon wrócił i myślałem ,że problem z głowy niestety nic bardziej mylnego, telefon
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@FirankowyPotwor dodatkowo jeżeli chodzi o pajączek na szkle aparatu to serwis niestety musi naprawić wszystko, nawet jeżeli to nie wpływa na funkcjonowanie urządzenia. A uszkodzenie mechaniczne nie podlega gwarancji. Niemniej jednak powinni wycenić koszt naprawy szkiełka aparatu i przesłać Ci taki kosztorys, a po jego zaakceptowaniu wymienić szkielko i naprawić resztę już w ramach gwarancji.
  • Odpowiedz
@natta: Miałem dać znać co z telefonem więc daje. Telefon został bez problemu naprawiony, a nikt w Warszawskim serwisie nie przyczepił się do pająka na szkle od aparatu ( po prostu pominęli tą usterkę). Dodatkowo telefon dostał nowe 2 lata gwarancji( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Chciałbym wymienić mojego Redmi Note 2 na coś nowszego. Na allegro znalazłem Mi Note 2 w cenie 1159.
http://allegro.pl/xiaomi-mi-note-2-64gb-silver-nowy-polska-kurier-i7140871696.html

Czy to prawilna oferta? Zdaje sobie sprawę, że to wersja bez b20, obecnie Trójmiasto więc LTE bedzie pewnie łapany na innych częstotliwościach.

#gsm #xiaomi #telefony #allegro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki #gsm #android #telefony czy ktoś korzysta(ł) z jakiejś aplikacji do zablokowania skradzionego telefonu ? (Wymazanie danych, nawet przy wyłączonej karcie SIM, przywrócenie ustawień fabrycznych) ? Jest tego w ciul w sklepie Google i nie wiem co wybrać .
Model smartfona to Lenovo Moto Z , jeśli to istotne , android 7.1.1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niedługo kończy mi się umowa i zastanawiam się co dalej zrobić z numerem. Obecnie płacę 39zł, rozmowy i smsy nielimitowane + pakiet 1,5GB. To co mam właściwie mi wystarcza, ew. pakiet mógłby być trochę większy. Zależałoby mi natomiast na wymianie telefonu, marzeniem byłby KeyOne, ale cenowo mocno poza zasięgiem. Jest teraz coś sensownego w abonamencie czy lepiej polować na Xiaomi? Założenie że abonament będzie nie większy niż teraz, a telefon do 800zł.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebuje porady. Czy abonament za 55zl miesięcznie w czym wszystko bez limitu łącznie z internetem który zwalnia do 1mb/s po 20gb i dostęp do YouTube i innych streamerskich programów bez limitu jest rozsądnym rozwiązaniem i umowa na 2 lata czy lepiej w takie coś nie wchodzić ? Sieć t-mobile mi takie coś zaproponowała . Pomocy #gsm #orange #tmobile #telefony #virginmobile #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwaga na oszuści #internetdomowy w #t-mobile @T-Mobile i zaczęło się. Robie ludzi w balona.
Wziąłem od was internet domowy 60mb który przez 3 miesiące działał z prędkością 24 download 10 upload. Ostatni miesiąc pingi po 2000 download 2 Mb upload 0.1. Oczywiście reklamacja nic nie daje bo pokazaliście mi środkowy palec

T-Mobile. Stacja, z której Państwo najczęściej korzystacie działa prawidłowo – brak aktywnych problemów. Dane są transferowane z prędkościami
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mario-zdk: Alb za dużo ludzi masz na rejonie i nadajniki nie nadążają. U mnie w weekendy i wieczorami był taki ping, że po 20 dniach zrezygnowałem i rozstałem się z tmobile
  • Odpowiedz
Kupilem na allegro uzywany iphone5s bo musialem na szybko miec tel a chcialem sprobowac sil na #ios ale nie wazne. Telefon przyjechal zupelnie rozladowany i gdy podlaczylem 15 min temu do ladowania co kilka sekund gasnie ekran i sie zapala z symbolem baterii i kabelka ladowania. Niby nic sie jeszcze nie naladowalo i nie da sie go jwszcze wlaczyc. Czy takie zachowanie iphonow jest normalne? #gsm #telefony
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karol_Bednarczyk: Opisana przez Pana sytuacja wygląda na uszkodzone gniazdo ładowania bądź ładowarka. Gdy telefon jest rozładowany całkowicie, po podłączeniu do prądu pojawia się ikona baterii ładującej na ekranie i po kilku minutach można uruchomić urządzenie poprzez podpiętą ładowarkę.
  • Odpowiedz
Mireczki doradźcie z jakiej sieci najtaniej wyjdzie mnie karta sim do lokalizatora GPS, potrzebuje czegoś do wysłania maksymalnie paru smsów miesięcznie i w razie w żebym mógł na niej aktywować internet by śledzić na żywo pozycje. Telefon mam w NJU
#gsm #play #orange #plus #njumobile
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach