Mircy pora u mnie na zmianę telefonu. Doradźcie coś przyzwoitego. Do wydania jakieś 650zł. Moje wymagania:
-POTĘŻNA bateria ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-dual sim i LTE
-w miarę dobry aparat
Nastawiam się na jakiegoś chińczyka #xiaomi czy #oukitel . Obecnie używam LG Spirit i strasznie go już zmula, a aparat to tragedia. Zastanawiałem się nad Oukitelem K6000 Pro, ale nie miałem jeszcze do czynienia
-POTĘŻNA bateria ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-dual sim i LTE
-w miarę dobry aparat
Nastawiam się na jakiegoś chińczyka #xiaomi czy #oukitel . Obecnie używam LG Spirit i strasznie go już zmula, a aparat to tragedia. Zastanawiałem się nad Oukitelem K6000 Pro, ale nie miałem jeszcze do czynienia


































#gsm #smartfon