@nickszalinski Rozumiem Twoje zdenerwowanie. Już to dla Ciebie sprawdzam. W celu weryfikacji proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru, daty ważności i kodu CVV2 użytej karty, oraz nazwiska panieńskiego matki i numeru PESEL.
  • Odpowiedz
@m___w: Yup ake jeśli dobrze pamiętam to u mnie wystarczyło kliknąć tak, chce przenieść, potwierdzić dane które zaciagneli z orange i juz, 0 wypelniania(oprócz chyba nr tel i kodu sms)
  • Odpowiedz
Mirki, potrzebuję telefon tylko do odbierania rozmów. Jaki operator ma najbardziej korzystną ofertę pod tym kątem? W sensie najmniejsza kasa - najdłużej aktywna karta sim. Tylko prepaid. #gsm #telefony #pytanie #januszebiznesu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Play OdNova


@tldr: @janwit82: Dokładnie, mam Play OdNowa do odbierania rozmów i jest całkowicie darmowe pod warunkiem wykonania jednej płatnej aktywności miesięcznie czyli np. rozmowy telefonicznej np. za 1 grosz (czyli sekunda) - i to jest cały miesięczny koszt na zawsze.
  • Odpowiedz
Mireczki może ktoś sie orientuje, chce wymienić baterie w #huawei #p8lite i nurtuje mnie ta czarna naklejka na starej baterii, która jest podłączona osobno w telefonie.

Nowa bateria tego nie ma, na tutorialach wideo jak zmienić baterie też tego nie było, co to jest i czy to jest potrzebne? Olać czy przekleić na nową baterie?
#gsm #serwisgsm #android
Ksemidesdelos - Mireczki może ktoś sie orientuje, chce wymienić baterie w #huawei #p8...

źródło: comment_Iok3oQrsJK7iDZUNCQHfWSJJaByX4Yya.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
@pogop: kiedyś te karty miały taką ogromną zaletę, że można na nich zapisywać kontakty i mieć je na każdym telefonie z tą kartą. Teraz jest to w sumie zupełnie bez sensu, bo kontakty są synchronizowane z Google Contacts/iCloud i można je bez problemu wyeksportować do pliku.
  • Odpowiedz
@Pomoc_i_FAQ: mi plus mimo umowy zabrał internet podczas pobytu za granicą, było to 3-4 miesięcy po wyjedzie z pl więc nie jest to nieograniczony czasowo internet i takie jest prawo, tylko poprostu o tym nie wiedziałam
  • Odpowiedz
@Adziorroo: ja żadnych folii ani szkieł nie uznaje, ale bez case'a raczej ciężko. Rys żadnych nie mam po 6 miesiącach, ale znam też ludzi nie używających niczego i też nie narzekają.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adziorroo: Te z allegro mogą być wzięte od operatorów na raty. Kupisz telefon, poprzedni właściciel przestanie płacić raty i zostaniesz z przyciskiem do papieru bo operator zablokuje.
  • Odpowiedz
@Thunderlane: Przecież jak weźmie z Play albo Orange to nic mu nie zablokują, prawo nie działa wstecz. W T-mobile i Plus obejmuje telefony dopiero po wprowadzeniu blokowania.
  • Odpowiedz
@Figlarz: Jeżeli aktywujesz nową taryfę, stara automatycznie zostanie dezaktywowana. Aby, zmienić ofertę na Nowy Plush, wystarczy, że wpiszesz kod *147*23#. Koszt to 5 zł. Pamiętaj, że wszystkie pakiety, które teraz posiadasz, przepadną. Następnie możesz aktywować promocję Internet 10 GB, rozmowy, SMS, MMS bez limitu kodem *136*11*07#, koszt: 25 zł / ważność: 30 dni. Dodatkowo możesz włączyć Rok Ważności Konta, wpisując *136*11*10#. Następnie wystarczy, że zasilisz konto za minimum 5 zł
  • Odpowiedz
Może ktoś orientuje się w temacie jaką mniej więcej uczciwą cene powinno się obecnie płacić w ramach umowy z operatorem komórkowym. Umowa kończy mi się z końcem lutego, a od paru tyg. ciągle dzwonią z ofertami, które mówiąc delikatnie są słabe. Oczywiście interesuje mnie umowa bez telefonu.
Obecnie w play płacę 45 zl za nielimitowane rozmowy na komórki plus 4GB internetu. Teraz chciałbym nielimitowane na komórki i stacjonarne i ok. 10 GB
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #telefon #gsm #android #xiaomi

Niebardzo obecnie siedzę w temacie opłacalności poszczególnych modeli telefonów dostępnych teraz na rynku w danych przedziałach cenowych - czy istnieje gdzieś coś na wzór #pustulkowelaptopy, tyle że dla telefonów?
(Szczególnie interesuje mnie tutaj Xiaomi)

PS - czy obecnie wszystkie Xiaomi stoją na androidzie?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach