#telefony #pytanie #kiciochpyta #play
#gsm
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
875
![Jak to działa] Karta SIM – kawałek lat 90 w każdym telefonie](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_IZb65mNLOU2mukHdahD1RPB42ygHB6Ly,w220h142.jpg)
Nasze telefony mocno wyewoluowały. Z grubych i ciężkich cegieł stały się lekkimi i cienkimi patelniami. Niemal każdy element całkowicie się zmienił – monoc
z
źródło: comment_Iok3oQrsJK7iDZUNCQHfWSJJaByX4Yya.jpg
Pobierz
źródło: comment_Nj00yPbQ8mr02AWC3js7EmJGTMRwX8sz.jpg
Pobierz
źródło: comment_Iz6EXCDUS5DplmqopY2x3LORiIlGGiS3.jpg
Pobierz4

Serwis Zaufana Trzecia Strona postanowił wyjaśnić sprawę, udając się do urzędów zajmujących się prawem konsumenta. Pierwszy odpowiedział UOKiK, stwierdzając, że praktyka zostanie dokładnie zbadana. Podobną decyzję podjęło GIODO.
zKomentarz usunięty przez autora
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
+(zaczne na wszelki wypadek jako nowy wątek) z tym abonamentem i przejściem podobno na 6 przed końcem umowy do innej sieci z czego to wynika jak nie ma tego w umowie?
#telefony #pytanie #kiciochpyta #play
#gsm
1. #tabelkigsm
2. W a2mobile nie ma żadnych abonamentów, to prepaid.