Co tydzień chcę wysyłać ok. 50-60 sms-ów z przypomnieniem do ludzi z listy adresowej. Nie w każdy tydzień, więc szacuję że rocznie będzie to ok. 1000 - 1200 smsów.

Jak to zrobić najtaniej? Który operator będzie najlepszy? A może jakieś bramki sms i wysyłka przez internet?

#gsm #telefony #pytaniedoeksperta #play
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzwoni gość i mówi ze chyba p----------y jestem że telefon za 720 zł wystawiam i mocno mnie p------o jeśli myślę że za tyle go sprzedam i że jak mnie spotka to mi w-------i xD i się rozłączył xD

baba z córką była i miala to etui takie uniwersalne świecące i jeden róg nie świecił i ta madka mówi że od poczatku jeden nie świecił i żebym jej wymienił na sprawne,a tam PIOTER
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #gsm

Mireczki, potrzebuje pomocy. Mam do wyboru takie telefony, a, że w sumie mało się znam, to prosiłbym o małą pomoc.

Telefony

  • Samsung Galaxy J3 11.8% (2)
  • Huawei P9 Lite Mini 5.9% (1)
  • LG Q6 11.8% (2)
  • LG K10 0% (0)
  • Huawei P9 Lite 70.6% (12)

Oddanych głosów: 17

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki,lece na inny kontynent i chce wyłączyć na ten czas totalnie transmisje danych.
Ceny zabijają nawet za transfer kilkuset kb więc nie chce w jakiś sposób sie naciąć że samo z siebie cos się odpali.
Można to jakoś przyblokować od strony operatorskiej?

#pytanie #kiciochpyta #gsm #telefony #xiaomi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Syneczki, właśnie wypełniam dane online do przeniesienia numeru z Play do a2mobile i na końcu jest dodatkowa opcja ROZDAJEMY GIGABAJTY, 3GB neta co miesiąc z oddzielnego SIMA Aero2, aktywowane po doładowaniu za 19,90 pakietu niewyczerpalne wszystko w sieci a2mobile. Moje pytanie jest takie, brać to? Po co mi net z drugiego sima, skoro w pakiecie Niewyczerpalne Wszystko już i tak mam nieograniczony net? Ogarnia ktoś o co tam chodzi?
#a2mobile
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@VintagE25: Tego nie wiem (choć wydaje mi się, że można później) ale jak teraz musisz wysłać formularz przeniesienia do a2mobile to i tak nic nie zrobisz, bo załatwienie Aero2 długo trwało choć teraz widzę, że niby można wszytko online ogarnąć więc jest o wiele łatwiej.
  • Odpowiedz
@inlog: Aero2 można osobno zamówić, tam jest więcej orania w ogóle z jakimiś skanami dowodu i tak dalej. Na razie Przepchnąłem samo przeniesienie numeru a2mobile, zobaczymy co to będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@dewcio90: Tylko Red Bull Mobile za 50zl masz 3mc po 100gb, a kasa z doładowania nie znika i można ją spożytkować. Jeden warunek - wymuszenie LTE. Używam tego jako netu domowego i po pewnych kombinacjach, wychodzi mi to jakieś 9zl/mc internetu LTE 100gb bez limitu. Taniej się chyba nie da.
  • Odpowiedz
@cz0rt: Nie jest to nic niezgodnego z regulaminem, więc nie wiem o co halo.¯\_(ツ)_/¯ Z resztą w necie spokojnie można znaleźć informację, którą podałem. Bez przesady.
  • Odpowiedz
#gsm #htc #smartfon #serwisgsm
Chciałem wymienić baterię w HTC One M7 i zastanawiam się czy jest jeszcze szansa gdzieś dostać nową, oryginalną baterię do tego telefonu? Oferty na allegro z tego co widzę to w 99% używane baterie z demontażu sprzedawane jako nowe. Znalazłem niby tę baterię w jakichś hurtowniach gsm:
http://tkom.pl/produkt,4046,bateria-htc-one-m7-bn07100.html
https://www.izigsm.pl/sklep-bateria-do-htc-one-id11342137.html
Ale nie wiem czy mogę mieć pewność, że to są faktycznie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kabelodneta: Jeśli masz na myśli fakt, że ten model dostał chyba od iFixit najgorszą ocenę naprawialności w historii to zdaję sobie z tego sprawę doskonale xD Kiedyś rozbierałem HTC Desire Z ale wtedy telefony miały jeszcze wyjmowalne baterie i w miarę łatwo się je rozkręcało. Traktuję to raczej jako wyzwanie, nie zależy mi na tym telefonie więc jak go zepsuję to trudno. Ale najpierw chciałbym się zorientować czy jestem w
  • Odpowiedz
Wszystkie połączenia za free to zwykle chwyt marketingowy. Pewnie policzyli Cię za rozmowę zagraniczną lub wykonanie połączenia będąc w roamingu, może SMS premium albo inne drobiazgi o których piszą dopiero w cenniku. Operatorzy czasami też dają usługi, które są za darmo ale przez miesiąc ;)
  • Odpowiedz
Mirki, uwaga!
SMS-ami roznosi się nowy atak, który nawet jeśli Was nie okradnie, to na pewno zabije Was śmiechem :)
Niektórzy pewnie i tak się nabiorą, wiec na wszelki wypadek ostrzeżcie przed tym atakiem mniej technicznych znajomych.

https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-na-nowe-oszustwo-smsy-od-cool-gry-premium-albo-stracicie-pieniadze-albo-umrzecie-ze-smiechu/

#heheszki #niebezpiecznik #bezpieczenstwo #security #scam #oszukujo (Ale jak kreatywnie!) #telefony #gsm
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki pytanie mam. Jak wygląda sytuacja w sprawie wzmacniaczy sygnału GSM? Są legalne czy nie? Trzeba to gdzieś zgłaszać? Dom i firma są w lekkiej niecce, oraz na granicy 3ch nadajników przez co często występuje problem z zasięgiem w budynkach. Chciałbym kupić wzmacniacz taki żeby nie siał w eterze, żeby mi potem bagiety nie wpadły i w kajdany wytargały jak za przestępstwo gospodarcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tagi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@prawdziwek dosyć ciekawe zagadnienie. W domu naprawi ten problem. Gorzej w firmie, otóż na hali produkcyjnej nie mamy dostępu do neta. W każdym bądź razie dziękuję ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
#xiaomi #zakupyzchin #telefony #it #gsm #problem #pytanie #technika #android

Pacjent Xiaomi Mi Note 2, telefon żyleta za małe pieniądze, fajnie wykonany, pięknie chodzi ale ma jeden mankament, który mnie doprowadza do szału, jak tylko ustawie jakąś piękna tapetę, to po paru godzinach/uruchomionych aplikacjach robi się zoom który wszystko rozmazuje, aplikacje pobieram w dedykowanej rozdzielczości
kmds - #Xiaomi #zakupyzchin #telefony #it #gsm #problem #pytanie #technika #Android
...

źródło: comment_OBDfpwWwOGlmQJxd4RXWl8QMygCOYx3Z.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki telefon polecicie tani - do firmy, do odbierania telefonów. Chodzi o komórkę oczywiście. Jakiś tani smartfon. Zależy nam jedynie na dobrej jakości połączeń. ZTE? Xaiomi? Im tańszy tym lepszy:)
#gsm #telefony #xiaomi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przepraszam za spam tagami, ale cholera narobilo sie tych operatorow tyle ze glowa boli.

Szukam najtanszej oferty na karte, ale z drobnymi (heh) zastrzezeniami:

1. Podstawowa sprawa, ktora chyba mocno ogranicza sensownosc uzytych tagow:
Z racji tego ze reszta rodziny jest w play, musi obowiazywac darmowe dzwonienie z play do tego operatora,
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PurpleHaze: Abonament - RedBull Mobile 29zł - 10GB oraz nolimit + oferta na kartę w Virgin Mobile
Abonament 2x w Virgin Mobile Plan rodzinny Plan 2 - 43,5zł razem za oba numery, każdy numer ma 8GB + nolimit
Każda z tych ofert spełnia punkt nr 1
  • Odpowiedz
Mamy super nowoczesne telefony super szybki internet dzisiaj robiłem pomiar 60/50Mbit a jakość połączeń jak w średniowieczu (czyli 20lat temu) słabo słychać, często niewyraźnie no może rzadziej przerywa i zasięg jest prawie wszędzie. Mimo wszystko uważam ze operatorzy #gsm mają rozmowy w d..pie inwestują w internet a na połączenia Przecież to jest skandal połączenie głosowe to podstawowa usługa dla użytkownika telefonu. Niby w mojej sieci z 3-4lata wczesnie#play robili coś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach