Co tydzień chcę wysyłać ok. 50-60 sms-ów z przypomnieniem do ludzi z listy adresowej. Nie w każdy tydzień, więc szacuję że rocznie będzie to ok. 1000 - 1200 smsów.
Jak to zrobić najtaniej? Który operator będzie najlepszy? A może jakieś bramki sms i wysyłka przez internet?
#gsm #telefony #pytaniedoeksperta #play
Jak to zrobić najtaniej? Który operator będzie najlepszy? A może jakieś bramki sms i wysyłka przez internet?
#gsm #telefony #pytaniedoeksperta #play

























gimby nie pamietajo, w czasach Nokii 3210, Sagemów, ceglastych Alcateli to był pełen lans
do tego abonament w erze i darmowe 5 sekund #pdk
źródło: comment_SSsVmR9K9V8TmeICdGPYpzLQRtpif7p7.jpg
Pobierzźródło: comment_VeDXUx5Fiqi2FD9J9McP1CJyLpOtiapR.jpg
Pobierz