@zielonyMISZCZ: Czy zapoznałeś się z ofertą Miśka? W Nowym Plushu aktywując Internet Promo BS kodem * 136 * 11 * 01 #, otrzymujesz transfer danych za każde doładowanie:
● 100 MB + FB - zasilenie: 5 zł - 9,99 zł,
● 1 GB + FB - zasilenie: 10 zł - 19,99 zł,
● 3 GB + FB - zasilenie: 20 zł - 24,99 zł,
● 10 GB + SM - zasilenie: 25 zł
  • Odpowiedz
Mirki, proszę o radę. Jakiś czas temu spadł mi telefon na ziemię i się potłukł. Naprawiłem go sobie w serwisie, ale od tego czasu robi dziwne rzeczy: raz na dzień wyłącza się dotyk i na telefonie nie da się absolutnie nic zrobić, oprócz zrestartowania przyciskiem. Do tego raz na jakiś czas elementy wyświetlane "skaczą" i wtedy też na chwilę wyłącza się dotyk. Iść reklamować czy sobie odpuścić? Telefon do Huawei P9 Lite,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy proszę o opinię czy taka oferta od #tmobile jest sensowna. Zależy mi na tym telefonie i na dużym pakiecie internetu.

Telefon Huawei Mate 10 Pro za 2000zł + umowa na 24 miesiące 73zł brutto/msc - nielimitowane rozmowy i smsy i nielimitowany internet (po 20GB zwalnia).

#pytanie #telekomunikacja #gsm #telefony

#
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mikiokay: to masz kartę przetargową, nie wiem jak się kontaktowałeś ale powiedz że konkurencja daje ci lepszą oferte albo jak nie chcesz kłamać to powiedz że chciałbyś rozmawiać z działem utrzymania klienta ( ͡° ͜ʖ ͡°) tata w t-mobile od 18 lat i ten trick powtarza od 3 lat
  • Odpowiedz
Miraski, potrzebuję waszej pomocy. Poszukuję nowego telefonu, w obecnym #huawei P8 Lite pojawia się problem z dotykiem w dosłownie jednej linii poziomej u dołu ekranu. Jako, że czas na nową umowę abonamentową, wybiorę ją bez telefonu, który to dokupię sobie sam. Teraz tak, oto parametry, których poszukuję:
- LTE,
- min. 8 rdzeni w procesorze, który będzie solidny,
- czytnik linii papilarnych,
- NFC,
- 2, a najlepiej 3 GB Ramu,
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem na #allegro pewną część #gsm do telefonu, okazuje się, że jest po prostu niesprawna. Sprzedawca każe mi dokonać zwrotu wysyłając na własny koszt ten przedmiot. Trochę śmieszna sytuacja zważywszy na to, że koszt wysyłki to 1/2 wartości tej części, a co za tym idzie gdybym wiedział, że będzie taki obrót spraw to po prostu bym nie kupował.
Mam w ogóle prawo domagać się zwrotu kosztów wysyłki? Dlaczego
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YOLOmariolo:

Art. 5612. § 1. Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt sprzedawcy dostarczyć rzecz wadliwą do miejsca oznaczonego w umowie sprzedaży, a gdy takiego miejsca nie określono w umowie - do miejsca, w którym rzecz została wydana kupującemu.
  • Odpowiedz
Taka sytuacja:
- stara karta pre-paid,
- zarejestrowana,
- przez przypadek ją zablokowałem (3 razy błędnie wpisałem PIN),
- żąda kodu PUK, którego nie mam.

Da
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki szukam cienkiego kabla micro USB, coś w stylu tego z ładowarki Samsunga. Do ładowania słuchawek BT podczas używania, wszystkie inne są mało elastyczne i niewygodnie się pracuje.

Istnieje taki czy czeka mnie kupno i demolka ładowarki żeby dorobić wtyk USB?

#pytanie #gsm #komputery #telefony #microusb
j.....y - Mirki szukam cienkiego kabla micro USB, coś w stylu tego z ładowarki Samsun...

źródło: comment_WMrghwwYUQLVPEv2qZUwfPCJ9lN0mPkw.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kończy mi się umowa abonamentowa w Play i postanowiłem przejść na kartę.

Szukam jakiejś oferty z niezłym limitem danych i nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci.
Czy możecie mi coś polecić? Kompletnie się nie orientuję w ofertach tych wszystkich wirtualnych sieci, ale może ktoś z was już z nich korzysta i może polecić?

#siecikomorkowe #gsm #prepaid
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ziombello: 35gb z pakietu, a jeszcze jest bonus za doladowanie 15gb czyli razem 50gb i co miesiąc rosnie +1 GB za ciągłosc. A jak z polecenia przejdziesz to jeszcze 100GB przez pierwsze 3 miechy. Się dziwię ze ktos jeszcze w ogole poleca play i 6GB w tej samej cenie
  • Odpowiedz
Telefon do 2000, tylko nowy z jakiejś siecówki typu MediaExpert, odpada allegro i inne Chiny.
Najbardziej porządane cechy :
Bardzo dobre aparaty przednie i tylnie
Bardzo dobra jakość nagrywania filmów w głośnym i zaciemnionym otoczeniu
Dobra jakość dzwięku przez słuchawki(mam Beatsy, rozważam kupno jakichś lepszych), muzyka elektroniczna z dużą ilością bassu.

Roważam
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach