Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Mirki, proszę o radę. Jakiś czas temu spadł mi telefon na ziemię i się potłukł. Naprawiłem go sobie w serwisie, ale od tego czasu robi dziwne rzeczy: raz na dzień wyłącza się dotyk i na telefonie nie da się absolutnie nic zrobić, oprócz zrestartowania przyciskiem. Do tego raz na jakiś czas elementy wyświetlane "skaczą" i wtedy też na chwilę wyłącza się dotyk. Iść reklamować czy sobie odpuścić? Telefon do Huawei P9 Lite,
@dr_zajac jak wymienili wyświetlacz i masz rachunek to masz i gwarancje
konto usunięte via Android
- 1
@dr_zajac tylko nie daj się spławić
@czerwona_muszka: może być jedna, operatora Ci nie polece, bo nie wiem co u Ciebie najlepiej działa
Mircy proszę o opinię czy taka oferta od #tmobile jest sensowna. Zależy mi na tym telefonie i na dużym pakiecie internetu.
Telefon Huawei Mate 10 Pro za 2000zł + umowa na 24 miesiące 73zł brutto/msc - nielimitowane rozmowy i smsy i nielimitowany internet (po 20GB zwalnia).
#pytanie #telekomunikacja #gsm #telefony
#
Telefon Huawei Mate 10 Pro za 2000zł + umowa na 24 miesiące 73zł brutto/msc - nielimitowane rozmowy i smsy i nielimitowany internet (po 20GB zwalnia).
#pytanie #telekomunikacja #gsm #telefony
#
@mikiokay lepiej sobie kup tel w sklepie a kartę sim zostaw
@mikiokay: to masz kartę przetargową, nie wiem jak się kontaktowałeś ale powiedz że konkurencja daje ci lepszą oferte albo jak nie chcesz kłamać to powiedz że chciałbyś rozmawiać z działem utrzymania klienta ( ͡° ͜ʖ ͡°) tata w t-mobile od 18 lat i ten trick powtarza od 3 lat
jakosc sygnału.
CELL_ID: 71774500
RSRQ: -12dB
RSRP: -105dBm
SINR: 10dB
CELL_ID: 71774500
RSRQ: -12dB
RSRP: -105dBm
SINR: 10dB
@mario-zdk: Jaka antene masz ? i router jaki
- 0
@Filmex: router B525s-23a antena cos w tym stylu
http://allegro.pl/antena-lte-huawei-dipol-2-polaryzacje-crc9-ts5-i6473038243.html
http://allegro.pl/antena-lte-huawei-dipol-2-polaryzacje-crc9-ts5-i6473038243.html
2
Nowe zasady roamingu w Play

Sieć Play zmienia zasady rozliczania roamingu dla klientów abonamentowych i na kartę. Zmiany wchodzą w życie od 26 stycznia i będą dotyczyły osób, które od tego dnia podpiszą umowę lub aneks z fioletowym operatorem.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Miraski, potrzebuję waszej pomocy. Poszukuję nowego telefonu, w obecnym #huawei P8 Lite pojawia się problem z dotykiem w dosłownie jednej linii poziomej u dołu ekranu. Jako, że czas na nową umowę abonamentową, wybiorę ją bez telefonu, który to dokupię sobie sam. Teraz tak, oto parametry, których poszukuję:
- LTE,
- min. 8 rdzeni w procesorze, który będzie solidny,
- czytnik linii papilarnych,
- NFC,
- 2, a najlepiej 3 GB Ramu,
- LTE,
- min. 8 rdzeni w procesorze, który będzie solidny,
- czytnik linii papilarnych,
- NFC,
- 2, a najlepiej 3 GB Ramu,
@Pablo_Pablito_Santo_Subito sama ilość rdzeni nie jest wyznacznikiem, ale jak koniecznie musisz mieć over 9k rdzeni to szukaj coś z Helios x20
- 1
@natta Wincyj ramu!
2
Telefon na kartę bez VAT? Nadciąga rewolucja prepaid - Mobilny Ranking

Ministerstwo finansów w przyszłym miesiącu przedstawi ustawę, według której w ramach doładowań do telefonów na kartę (prepaid) nie będzie mógł być naliczany z góry podatek VAT. Może to znacząco odbić się na cenach doładowań prepaid.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Kupiłem na #allegro pewną część #gsm do telefonu, okazuje się, że jest po prostu niesprawna. Sprzedawca każe mi dokonać zwrotu wysyłając na własny koszt ten przedmiot. Trochę śmieszna sytuacja zważywszy na to, że koszt wysyłki to 1/2 wartości tej części, a co za tym idzie gdybym wiedział, że będzie taki obrót spraw to po prostu bym nie kupował.
Mam w ogóle prawo domagać się zwrotu kosztów wysyłki? Dlaczego
Mam w ogóle prawo domagać się zwrotu kosztów wysyłki? Dlaczego
- 1
@YOLOmariolo: wywal go do kosza i odpisz mu, ze Twoja podstawa to ustawa o rękojmi :)
- 0
@YOLOmariolo:
Art. 5612. § 1. Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt sprzedawcy dostarczyć rzecz wadliwą do miejsca oznaczonego w umowie sprzedaży, a gdy takiego miejsca nie określono w umowie - do miejsca, w którym rzecz została wydana kupującemu.
Art. 5612. § 1. Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt sprzedawcy dostarczyć rzecz wadliwą do miejsca oznaczonego w umowie sprzedaży, a gdy takiego miejsca nie określono w umowie - do miejsca, w którym rzecz została wydana kupującemu.
- 2
Taka sytuacja:
- stara karta pre-paid,
- zarejestrowana,
- przez przypadek ją zablokowałem (3 razy błędnie wpisałem PIN),
- żąda kodu PUK, którego nie mam.
Da
- stara karta pre-paid,
- zarejestrowana,
- przez przypadek ją zablokowałem (3 razy błędnie wpisałem PIN),
- żąda kodu PUK, którego nie mam.
Da
@Defender zadzwoń do bok. Z tego co pamiętam pani zapyta się o prawidłowy kod pin. Imię nazwisko oraz stan konta
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@marianoitaliano: po sieciach wifi w okolicy
- 57
@marianoitaliano: było na głównej niedawno, że android i tak zbiera dane mimo wyłączenia wszystkiego co się da ;) zapewne w eula jest wpis ;)
Mirki szukam cienkiego kabla micro USB, coś w stylu tego z ładowarki Samsunga. Do ładowania słuchawek BT podczas używania, wszystkie inne są mało elastyczne i niewygodnie się pracuje.
Istnieje taki czy czeka mnie kupno i demolka ładowarki żeby dorobić wtyk USB?
#pytanie #gsm #komputery #telefony #microusb
Istnieje taki czy czeka mnie kupno i demolka ładowarki żeby dorobić wtyk USB?
#pytanie #gsm #komputery #telefony #microusb
źródło: comment_WMrghwwYUQLVPEv2qZUwfPCJ9lN0mPkw.jpg
Pobierz- 0
@jedzczarnekoty: może w teletorium będą mieli, ewentualnie szukaj na allegro
- 0
@LisS: no przekopuję, ale tam tego pierdyliard
Kończy mi się umowa abonamentowa w Play i postanowiłem przejść na kartę.
Szukam jakiejś oferty z niezłym limitem danych i nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci.
Czy możecie mi coś polecić? Kompletnie się nie orientuję w ofertach tych wszystkich wirtualnych sieci, ale może ktoś z was już z nich korzysta i może polecić?
#siecikomorkowe #gsm #prepaid
Szukam jakiejś oferty z niezłym limitem danych i nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci.
Czy możecie mi coś polecić? Kompletnie się nie orientuję w ofertach tych wszystkich wirtualnych sieci, ale może ktoś z was już z nich korzysta i może polecić?
#siecikomorkowe #gsm #prepaid
@Ziombello: 35gb z pakietu, a jeszcze jest bonus za doladowanie 15gb czyli razem 50gb i co miesiąc rosnie +1 GB za ciągłosc. A jak z polecenia przejdziesz to jeszcze 100GB przez pierwsze 3 miechy. Się dziwię ze ktos jeszcze w ogole poleca play i 6GB w tej samej cenie
- 1
@prawdziwek: chyba, że tak.
- 1
Siema. Mirki szukam internetu mobilnego do 50zł najlepiej nielimitowane LTE i jakby dali urządzenie modem/router. Ktoś coś?
#kiciochpyta #gsm #orange #play #plus #tmobile #internet #internetmobilny
#kiciochpyta #gsm #orange #play #plus #tmobile #internet #internetmobilny
- 0
@MichaelT128: wyglada spoko, masz go?
- 1
Mireczki, jakiej marki polecacie przewody USB? Uszkodził mi się oryginalny przewód USB-C z #oneplus do szybkiego ładowania. Na tabliczce znamionowej ładowarki output jest na 4A.
#smartphone #gsm #telefony #cokupic
#smartphone #gsm #telefony #cokupic
- 2
konto usunięte via Android
- 1
Mireczki, jest jakiś sposób, żeby raz a porządnie zakazać @orange_polska telefonów z ofertami handlowymi?
#gsm #orange #telefony #pytanie #kiciochpyta
#gsm #orange #telefony #pytanie #kiciochpyta
Telefon do 2000, tylko nowy z jakiejś siecówki typu MediaExpert, odpada allegro i inne Chiny.
Najbardziej porządane cechy :
Bardzo dobre aparaty przednie i tylnie
Bardzo dobra jakość nagrywania filmów w głośnym i zaciemnionym otoczeniu
Dobra jakość dzwięku przez słuchawki(mam Beatsy, rozważam kupno jakichś lepszych), muzyka elektroniczna z dużą ilością bassu.
Roważam
Najbardziej porządane cechy :
Bardzo dobre aparaty przednie i tylnie
Bardzo dobra jakość nagrywania filmów w głośnym i zaciemnionym otoczeniu
Dobra jakość dzwięku przez słuchawki(mam Beatsy, rozważam kupno jakichś lepszych), muzyka elektroniczna z dużą ilością bassu.
Roważam
@obserwator_2 piszę o nausznych. Może nie tyle co badziew ale cena nieadekwatna do jakości. Za 200 zł kupisz akg, które brzmią dużo lepiej.
Mam kartę SD to w sumie może być i 16
@Adziorroo: nie może - wiele aplikacji androida nie chce się przenieść na kartę SD a pliki systemowe zajmują coraz więcej, także naprawdę skreśl te gdzie jest 16 Gb.
14
Brak odpowiedzialności za naprawę urządzenia w firmie X-KOM.
Chciałbym opisać Wam moją przygodę reklamacyjną z firmą X-KOM i serwisem CCS, może to będzie w pewnym stopniu informacja dla Was odnośnie sensu reklamowania i zakupu telefonu od tej...
z- 11
- #
- #
- #
- #

























● 100 MB + FB - zasilenie: 5 zł - 9,99 zł,
● 1 GB + FB - zasilenie: 10 zł - 19,99 zł,
● 3 GB + FB - zasilenie: 20 zł - 24,99 zł,
● 10 GB + SM - zasilenie: 25 zł