Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yaszuRa: Spróbuj jeszcze za pomocą mobilnej aplikacji wyłączyć, a następnie włączyć ponownie roaming. Jeśli nie przyniesie to oczekiwanego rezultatu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta poprzez formularz: www.plus.pl/zadaj-pytanie Pamiętaj, aby zostawić swoje dane, czyli imię, nazwisko, nr PESEL i nr telefonu, którego dotyczy sprawa. Później podaj nam numer referencyjny, który otrzymasz w odpowiedzi zwrotnej. Prześlemy go do odpowiedniego działu w celu przyspieszenia realizacji.
  • Odpowiedz
@lech1991 w przypadku s8 nie znajdziesz na rynku nic sensownego, nawet za większe pieniądze. Delikatny silikonowy case to max. Jakikolwiek inny uniemożliwi/utrudni korzystanie z funkcji wyświetlacza infinity, natomiast ani szkło ani folia się nie sprawdzi, więc szkoda czasu na zaprzątanie sobie tym głowy.
  • Odpowiedz
Dwa pytanka na szybko:

1. Mam przenośny router z cyfrowego polsatu biegający na Plus GSM model: HUAWEI E5373 gdy jadę na wieś mam problemy z zasięgiem internetu, jest możliwość zrobić DIY anteny zewnętrznej działającej na pasmach gsm, którą podpinałbym do tego routera na czas pobytu na wsi?

2. Siostra ma Modem GSM - LTE na USB model: HUAWEI E3372 i chciałaby żeby internet działał na kilku urządzeniach. Co lepiej zrobić? Kupić router
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Korzysta ktoś z RedBull Mobile? Czy jeśli chce skorzystać z oferty nielimitowanego Internetu to muszę doładować konto za 60zl, z czego kupię sobie nielimitowany pakiet cykliczny a 30zl zostanie i będzie to determinowało usługę nielimitowanego Internetu?

#rbm #play #gsm #pytaniedoeksperta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do znawców tematu. Czy da się sprawdzić dzwoniąc do kogoś kto nie odbiera czy jest w Polsce czy za granicą?
#gsm #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, polecicie jakis telefon dla seniora z klapką? Babcia miała maxcom mm818 ale po pół roku plastik od zawiasów pękł sam z siebie.
#telefony #gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mam coś takiego w Plusie jak pakiet roamingu internet 500mb. Nigdy nie korzystałem z telefonu w sumie ani neta za granicą w żadnych pakietach. Jadę teraz na Węgry i zastanawiam się co mam zrobić w telefonie, żeby ściągalo mi z tego pakietu tam? #telefony #gsm #plus
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yaszuRa: W Plus na Kartę usługę tę włączysz kodem * 101 * 11 * 01 #, natomiast w ofercie abonamentowej należy wysłać SMS-a o treści: ODBLOKUJRPM na numer 2601. Możesz to również zrobić poprzez aplikację Mobilne Plus Online.
  • Odpowiedz
Jest jakaś Nokia, taka tradycyjna z klawiaturką i niewielkim ekranem. Przy nieodebranych połączeniach pojawia się jakiś komunikat na ekranie. Tzn. abonent ma wyłączony telefon i go włączy to wyświetla mu się jakiś komunikat że ktoś do niego dzwonił. Starsza osoba która używa tego telefonu mówi że jej to przeszkadza. :) Można jakoś wyłączyć te powiadomienia, komunikaty? Nie miałem tego telefonu w ręku to nie wiem czy jest jakaś opcja.

#telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje w branży #gsm poszedłem sobie zobaczyć do 'konkurencji' czy mają może jakieś telefony w niższych cenach niż w miejscu w którym pracuję bo akurat szukam czegoś dla siebie. Po chwili jednak zostałem potraktowany tekstem 'wyjdź ze sklepu' ja lekkie ździwko, że no w sumie jak tam uważasz, ale niech chociaż powie chociaż czemu. Oczywiście chodziło o to, że przyszedłem szpiegować XD no ale co mnie to obchodzi, chciałem porównać
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Można ot tak wyprowadzić kogoś ze sklepu?


@definitelynotme: może cię wyprosić, a ty mozesz tego nie zrobić. Nie ma prawa cię dotknąć. Jeśli ma wątpliwości, niech dzwoni po policję i im wyjasnia, dlaczego chciał cię wyprosić (ma prawo wyprosić, jeśli np nie przestrzegasz regulaminu sklepu, niszczysz towar, brudzisz celowo, zachodzi podejrzenie ze kradniesz)
  • Odpowiedz
#plush czy #tmobile na karte? Nie zżeram więcej niż 3GB, oba mają podobną ofertę, a w regulaminie
- plush obcina yt do 480p
- tmobile ma wszystko darmowe, ale nie ma słowa o mms
A może jeszcze inna oferta? Orange odrzucam choćby lodzika robili, nie i już
#gsm #pytanie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, potrzebuję pakietu internetu LTE/3G dla UE. Chcę go używać w routerze LTE/3G. Gdzie znajdę najlepszą ofertę? Potrzebowałbym z 5 GB miesięcznie. Chodzi oczywiście o ofertę polskich sieci, no i aby nie obejmowała tego "fair play" użytkowania, które np. w Orange powoduje, że jesli nie jesteś w PL przynajmniej 14 dni w miesiącu to zabierają Ci pakiety danych na stałe i zostaje Ci "darmowe" 100 MB miesięcznie...

#orange #play
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kuta_senator wszędzie są tzw FUP bo za granicą operator płaci tyle za 1GB co u nas nolimit. Najlepszy będzie tel dual SIM i zmieniać tylko druga kartę w zależności od kraju.
  • Odpowiedz
Mirki prepaida do tego ustrojstwa najlepiej wziąć? Raczej dużej ilości transferu to chyba nie zeżre w skali miesiąca?
Niestety mój #pies lubi robić sobie wycieczki i bez nadzoru się nie obędzie.
https://pl.aliexpress.com/item/new-mini-waterproof-TK909-GPS-Tracker-for-Pet-animal-Can-Insert-Collar-for-Pets-Cat-Cow/32240139876.html

#pytanie #prepaid #gsm #niewiemcowybrac
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwykły śmiertelnik nie ma szans, NSA pewnie bez problemu


@Jeffrey_M: Podejrzewam, że jeśli wyjął kartę SIM, to nie używa też AGPS, nigdzie nie próbuje się meldować (acz tu nie mam pewności), a wtedy to i NSA może mieć problemy.
  • Odpowiedz
  • 0
@arcz żadna z powyższych. Kup org ładowarkę Samsunga bo te które podjąłeś podesłałeś nie obsługują fast charge więc ładować będą minimalna mocą i napewno będzie trwać to o wiele dłużej. Sprawdź Allegro.
  • Odpowiedz
Mirki problem z LG G6.
Podczas próby ładowania telefonu pokazuje mi komunikat "wilgoć została wykryta w porcie USB" po czym blokuje mi ładowanie. Raz wykrywa wilgoć i blokuje ładowanie a raz nie wykrywa wilgoci i ładuje normalnie.
Telefon ani ładowarka nie zostały w żaden sposób zalane.
Ryż i suszarka nic nie pomaga. Jakieś pomysły? #lg #lgg6 #usb #gsm
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imamonster: może gniazdo USB coś Ci zabrudziło, dmuchnij sprężonym powietrzem lekko, na V30 mi raz pokazywało, że nie może ładować szybko przez zabrudzony port, zrobiłem tak i działa. Ewentualnie ostrożnie igłą wygrzeb kurz jeżeli tam jest.

@Mirekzkolega: cichaj dzbanie
  • Odpowiedz