#xiaomi #gsm czy ktoś z Was drogie Koreczki orientuje się, który serwis podejmie się wymiany gniazda SIM w moim Xiaomi Redmi Note 4
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
always_peeping
via Android- 1

ehisedi
- 0
@always_peeping: Jak nie oni to nikt. Przynajmniej nie w EU. Możesz próbować w Chinach, pytanie tylko czy warto?
konto usunięte via Android
- 0
Ccs online
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Podpinam sie tylko pod temat. Nie dziala mi telefon(tzn sim. Roaming)
#yaszura wolaj jak znajdziesz rozwiazanie
#yaszura wolaj jak znajdziesz rozwiazanie
@yaszuRa: Spróbuj jeszcze za pomocą mobilnej aplikacji wyłączyć, a następnie włączyć ponownie roaming. Jeśli nie przyniesie to oczekiwanego rezultatu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta poprzez formularz: www.plus.pl/zadaj-pytanie Pamiętaj, aby zostawić swoje dane, czyli imię, nazwisko, nr PESEL i nr telefonu, którego dotyczy sprawa. Później podaj nam numer referencyjny, który otrzymasz w odpowiedzi zwrotnej. Prześlemy go do odpowiedniego działu w celu przyspieszenia realizacji.
- 1
Jak budżet nieograniczony i lubisz duzy wyświetlacz to polecam Note 8
@lech1991 w przypadku s8 nie znajdziesz na rynku nic sensownego, nawet za większe pieniądze. Delikatny silikonowy case to max. Jakikolwiek inny uniemożliwi/utrudni korzystanie z funkcji wyświetlacza infinity, natomiast ani szkło ani folia się nie sprawdzi, więc szkoda czasu na zaprzątanie sobie tym głowy.
Dwa pytanka na szybko:
1. Mam przenośny router z cyfrowego polsatu biegający na Plus GSM model: HUAWEI E5373 gdy jadę na wieś mam problemy z zasięgiem internetu, jest możliwość zrobić DIY anteny zewnętrznej działającej na pasmach gsm, którą podpinałbym do tego routera na czas pobytu na wsi?
2. Siostra ma Modem GSM - LTE na USB model: HUAWEI E3372 i chciałaby żeby internet działał na kilku urządzeniach. Co lepiej zrobić? Kupić router
1. Mam przenośny router z cyfrowego polsatu biegający na Plus GSM model: HUAWEI E5373 gdy jadę na wieś mam problemy z zasięgiem internetu, jest możliwość zrobić DIY anteny zewnętrznej działającej na pasmach gsm, którą podpinałbym do tego routera na czas pobytu na wsi?
2. Siostra ma Modem GSM - LTE na USB model: HUAWEI E3372 i chciałaby żeby internet działał na kilku urządzeniach. Co lepiej zrobić? Kupić router
Korzysta ktoś z RedBull Mobile? Czy jeśli chce skorzystać z oferty nielimitowanego Internetu to muszę doładować konto za 60zl, z czego kupię sobie nielimitowany pakiet cykliczny a 30zl zostanie i będzie to determinowało usługę nielimitowanego Internetu?
#rbm #play #gsm #pytaniedoeksperta
#rbm #play #gsm #pytaniedoeksperta
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 3
@Aequitas87: xiaomi lepsze
- 1
@Aequitas87: w takim razie proponuję s9
- 1
@yaszuRa: Dane z tego pakietu będą pobierane automatycznie na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Pamiętaj, aby przed wyjazdem aktywować roaming.
@yaszuRa: W Plus na Kartę usługę tę włączysz kodem * 101 * 11 * 01 #, natomiast w ofercie abonamentowej należy wysłać SMS-a o treści: ODBLOKUJRPM na numer 2601. Możesz to również zrobić poprzez aplikację Mobilne Plus Online.
- 1
Jest jakaś Nokia, taka tradycyjna z klawiaturką i niewielkim ekranem. Przy nieodebranych połączeniach pojawia się jakiś komunikat na ekranie. Tzn. abonent ma wyłączony telefon i go włączy to wyświetla mu się jakiś komunikat że ktoś do niego dzwonił. Starsza osoba która używa tego telefonu mówi że jej to przeszkadza. :) Można jakoś wyłączyć te powiadomienia, komunikaty? Nie miałem tego telefonu w ręku to nie wiem czy jest jakaś opcja.
#telefony
#telefony
konto usunięte via Android
- 5
Pracuje w branży #gsm poszedłem sobie zobaczyć do 'konkurencji' czy mają może jakieś telefony w niższych cenach niż w miejscu w którym pracuję bo akurat szukam czegoś dla siebie. Po chwili jednak zostałem potraktowany tekstem 'wyjdź ze sklepu' ja lekkie ździwko, że no w sumie jak tam uważasz, ale niech chociaż powie chociaż czemu. Oczywiście chodziło o to, że przyszedłem szpiegować XD no ale co mnie to obchodzi, chciałem porównać
Można ot tak wyprowadzić kogoś ze sklepu?
@definitelynotme: może cię wyprosić, a ty mozesz tego nie zrobić. Nie ma prawa cię dotknąć. Jeśli ma wątpliwości, niech dzwoni po policję i im wyjasnia, dlaczego chciał cię wyprosić (ma prawo wyprosić, jeśli np nie przestrzegasz regulaminu sklepu, niszczysz towar, brudzisz celowo, zachodzi podejrzenie ze kradniesz)
@definitelynotme: prosisz o numer telefonu do inspekcij handlowej i gościa wyjaśniają dość sprawnie
Mirki
Szukam nowego smartfona. Moje wymagania:
- co najmniej 5,0"
- Android
Szukam nowego smartfona. Moje wymagania:
- co najmniej 5,0"
- Android
- 1
- 2
@ostulemijo: bierz plusha, płacę te 25zł, jestem zadowolony
- 1
Mirasy, potrzebuję pakietu internetu LTE/3G dla UE. Chcę go używać w routerze LTE/3G. Gdzie znajdę najlepszą ofertę? Potrzebowałbym z 5 GB miesięcznie. Chodzi oczywiście o ofertę polskich sieci, no i aby nie obejmowała tego "fair play" użytkowania, które np. w Orange powoduje, że jesli nie jesteś w PL przynajmniej 14 dni w miesiącu to zabierają Ci pakiety danych na stałe i zostaje Ci "darmowe" 100 MB miesięcznie...
#orange #play
#orange #play
- 1
@kuta_senator: wszędzie Ci zabiorą, nigdzie nie ma 5GB
skoro mieszkasz za granicą to kup sobie ichniejszą kartę sim
skoro mieszkasz za granicą to kup sobie ichniejszą kartę sim
@kuta_senator wszędzie są tzw FUP bo za granicą operator płaci tyle za 1GB co u nas nolimit. Najlepszy będzie tel dual SIM i zmieniać tylko druga kartę w zależności od kraju.
Mirki prepaida do tego ustrojstwa najlepiej wziąć? Raczej dużej ilości transferu to chyba nie zeżre w skali miesiąca?
Niestety mój #pies lubi robić sobie wycieczki i bez nadzoru się nie obędzie.
https://pl.aliexpress.com/item/new-mini-waterproof-TK909-GPS-Tracker-for-Pet-animal-Can-Insert-Collar-for-Pets-Cat-Cow/32240139876.html
#pytanie #prepaid #gsm #niewiemcowybrac
Niestety mój #pies lubi robić sobie wycieczki i bez nadzoru się nie obędzie.
https://pl.aliexpress.com/item/new-mini-waterproof-TK909-GPS-Tracker-for-Pet-animal-Can-Insert-Collar-for-Pets-Cat-Cow/32240139876.html
#pytanie #prepaid #gsm #niewiemcowybrac
- 1
@Lord_Hunter: https://virginmobile.pl/darmowy-starter
potem możesz włączyć taryfę https://virginmobile.pl/oferty/karta/nowy-numer/freemium
potem możesz włączyć taryfę https://virginmobile.pl/oferty/karta/nowy-numer/freemium
- 1
@darek-jg: Faktycznie zapomniałem że jest freemium! Idealnie, dzięki :* <3
Czy jest możliwość namierzenia telefonu kogoś kto korzysta tylko z gps i przestał używać karte sim? przez powiązane konta google? IMEI?
#kiciochpyta #gsm #gps
#kiciochpyta #gsm #gps
@penkroff zwykły śmiertelnik nie ma szans, NSA pewnie bez problemu
- 0
zwykły śmiertelnik nie ma szans, NSA pewnie bez problemu
@Jeffrey_M: Podejrzewam, że jeśli wyjął kartę SIM, to nie używa też AGPS, nigdzie nie próbuje się meldować (acz tu nie mam pewności), a wtedy to i NSA może mieć problemy.
Padła mi ładowarka. Muszę szybko coś kupić. Która z poniższych najszybciej naładuje s7 edge?
https://mediamarkt.pl/telefony-i-smartfony/akcesoria/ladowarki-sieciowe?sort=price_asc&limit=20&page=1
#smartfon #kiciochpyta #ladowarka #gsm
https://mediamarkt.pl/telefony-i-smartfony/akcesoria/ladowarki-sieciowe?sort=price_asc&limit=20&page=1
#smartfon #kiciochpyta #ladowarka #gsm
Mirki problem z LG G6.
Podczas próby ładowania telefonu pokazuje mi komunikat "wilgoć została wykryta w porcie USB" po czym blokuje mi ładowanie. Raz wykrywa wilgoć i blokuje ładowanie a raz nie wykrywa wilgoci i ładuje normalnie.
Telefon ani ładowarka nie zostały w żaden sposób zalane.
Ryż i suszarka nic nie pomaga. Jakieś pomysły? #lg #lgg6 #usb #gsm
Podczas próby ładowania telefonu pokazuje mi komunikat "wilgoć została wykryta w porcie USB" po czym blokuje mi ładowanie. Raz wykrywa wilgoć i blokuje ładowanie a raz nie wykrywa wilgoci i ładuje normalnie.
Telefon ani ładowarka nie zostały w żaden sposób zalane.
Ryż i suszarka nic nie pomaga. Jakieś pomysły? #lg #lgg6 #usb #gsm
- 3
@imamonster: może gniazdo USB coś Ci zabrudziło, dmuchnij sprężonym powietrzem lekko, na V30 mi raz pokazywało, że nie może ładować szybko przez zabrudzony port, zrobiłem tak i działa. Ewentualnie ostrożnie igłą wygrzeb kurz jeżeli tam jest.
@Mirekzkolega: cichaj dzbanie
@Mirekzkolega: cichaj dzbanie



























