6 lutego rozmawialem z konsultantem Plus o przedłużeniu umowy i zgodzilem się aby wyslal umowe najwcześniej 20 lutego bo wtedy bede w domu ale wyszło tak że nie mogłem odebrac jej od kuriera i nie podpisałem umowy a na drugi dzień dostalem sms że umowa została zawarta itp. mogęw tej chwili odstąpić od umowy bez konsekwencji?

#plus #gsm #telekomunikacja #telefony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jaki teraz telefon można kupić do 800zł - 1000zł od #xiaomi ?

Mam Redmi Note 3, chętnie już bym go zmienił na coś innego. Redmi Note 4 i 4x odpada.

#gsm #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kalboy92: Poczekaj na RN5pro a w międzyczasie poeksperymentuj z custom softem, kernelem i modami ( takimi jak google camera). Ja tak zrobiłem i teraz częściej korzystam z RN3 niz z mi6 :)
  • Odpowiedz
Dzwonili do mnie z Playa z oferta przedłużenia umowy. Oferta na telefon rozmowy/smsy nolimit + 10gb internetu, czyli w sumie to co mam teraz. Do tego internet mobilny 100gb plus jakis ten ich PlayNow, ale z tego co mówił ziomek można tam wziąć jeden pakiet za free i w sportowym jest Eleven. Całość 55 ziko przy umowie na 24 miesiące.

Z tego mobilnego internetu i tak korzystam w domu, bo w mojej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, mój przyjaciel wyjeżdża do #holandia na kilka miesięcy i chciałby mieć tam internet z danych komórkowych. Jak to zrobić żeby mógł używać transmisji danych za granicą? Może zamiast wykupowania pakietu u polskiego operatora jest jakiś holenderski starter SIM? wołam #gsm #telefony #internet #roaming
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jeśli chodzi o wzmacniacze sygnału GSM w miejscach gdzie tego zasięgu brakuje jaki model polecacie? Ostatnio poszedł mi kolejny tak bez powodu ( nie było burzy ani nic z tych rzeczy). Są jakieś polecane typy żeby to się już raczej nie powtórzyło?

Pozwolę sobie podpiąć #telefony #gsm #pytaniedoeksperta #pytanie #elektronika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Możecie polecić jakiś wytrzymały telefon do pracy w terenie? Może być z klawiatura fizyczna jak i smartphone. Ważne, żeby upadki i kurz go szybko nie zabiły. Cena do 1500 zł.
#telefony #android #gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uppss: ale czym się to różni od blik.. ? czy mozna np. płacić przelewy jak podatek od nieruchomosci czy od odpadów na dziwne konta urzędów czy do zus?
  • Odpowiedz
Kończę swoją ośmioletnią przygodę z #play (ciągłe przełączanie między sieciami przy maksymalnym zasięgu Playa) i muszę wybrać innego operatora.

Czy #plush ma takie same priorytety co #plus ? Za 25 zł chciałem wziąć 10 GB + reszta no limit w umowie ważnej bezterminowo.

Ma to sens?

#telekomunikacja #gsm #lte
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gsm #telefony

PROSZĘ o szybką pomoc ponieważ zostałem bez telefonu.

Mój smartfon się popsuł a jako że mam jeszcze starą Nokia100 chcę ją uruchomić. Nokia jest oczywiście na ,,dużą kartę sim,, ale ta Nokia nie czyta tej malutkiej karty . Jest jakieś wyjście ?

Dziś
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krupier: kurde... to znaczy... że im się to przedłuży.... na tyle ile doładują??? xDD
To oni tego za chiny ludwe nie wykorzzystają...
jak wygadać ponad 400zł???xDD
W krajowym?
  • Odpowiedz