Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@Globek: Jak ma ktoś wolny kod #virginmobile na internet jak wyżej chętnie przyjmę,córka przerobi wszystko :-) Stawiam Żuberka -PayPal . Info PW
- 1
@BaronGaultier: redmi 4x!!!
@BaronGaultier: 4x bardzo fajny, polecam
konto usunięte via Android
- 1
Jaki internet mobilny na dzień dzisiejszy najlepiej się opłaca w DE? Mam 2.1gb w roamingu plusa ale to mało.
#gsm #internetmobilny #kiciochpyta
#gsm #internetmobilny #kiciochpyta
6 lutego rozmawialem z konsultantem Plus o przedłużeniu umowy i zgodzilem się aby wyslal umowe najwcześniej 20 lutego bo wtedy bede w domu ale wyszło tak że nie mogłem odebrac jej od kuriera i nie podpisałem umowy a na drugi dzień dostalem sms że umowa została zawarta itp. mogęw tej chwili odstąpić od umowy bez konsekwencji?
#plus #gsm #telekomunikacja #telefony
#plus #gsm #telekomunikacja #telefony
- 0
@Kubarozpruwacz93: nic nie podpisałeś, więc nie ma umowy
- 0
Dzwoniłem na infolinie i umowa zostanie anulowana jak kurier odda im umowę bez mojego podpisu:) Dzieki za pomoc
12
Szykuje się alternatywa dla kart SIM

Stabdardowe karty SIM zapewne już niedługo odejdą do lamusa - szykuje się alternatywa.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
Dzwonili do mnie z Playa z oferta przedłużenia umowy. Oferta na telefon rozmowy/smsy nolimit + 10gb internetu, czyli w sumie to co mam teraz. Do tego internet mobilny 100gb plus jakis ten ich PlayNow, ale z tego co mówił ziomek można tam wziąć jeden pakiet za free i w sportowym jest Eleven. Całość 55 ziko przy umowie na 24 miesiące.
Z tego mobilnego internetu i tak korzystam w domu, bo w mojej
Z tego mobilnego internetu i tak korzystam w domu, bo w mojej
Mircy, mój przyjaciel wyjeżdża do #holandia na kilka miesięcy i chciałby mieć tam internet z danych komórkowych. Jak to zrobić żeby mógł używać transmisji danych za granicą? Może zamiast wykupowania pakietu u polskiego operatora jest jakiś holenderski starter SIM? wołam #gsm #telefony #internet #roaming
konto usunięte via iOS
- 0
@adriano357: 25GB to nie jest bardzo dużo wbrew pozorom - Facebook zżera bardzo dużo transferu, Wykop także lubi jeść transfer niczym Chrome zasoby pamięci RAM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora
Mirki jeśli chodzi o wzmacniacze sygnału GSM w miejscach gdzie tego zasięgu brakuje jaki model polecacie? Ostatnio poszedł mi kolejny tak bez powodu ( nie było burzy ani nic z tych rzeczy). Są jakieś polecane typy żeby to się już raczej nie powtórzyło?
Pozwolę sobie podpiąć #telefony #gsm #pytaniedoeksperta #pytanie #elektronika
Pozwolę sobie podpiąć #telefony #gsm #pytaniedoeksperta #pytanie #elektronika
- 1
@Kluska1337: sieć z vowifi polecam
- 0
@atehxx: sprawdzałem wlasnie i to wina samego urządzenia niestety, ale zobacze na tej stronie. Dzieki :)
konto usunięte via Android
- 1
Wam też przychodzi SMS z Heyah, że dziękują za doładowanie mimo tego, że nic takiego nie robiliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#heyah #gsm #telefony #kiciochpyta
#heyah #gsm #telefony #kiciochpyta
- 0
Stan konta się nie zmienia
- 2
@rajet: Czerwony od prawej to znak połączenia z telewizorem.
Czerwone od lewej to synchronizacja.
Czerwone od lewej to synchronizacja.
W---------m z #virginmobile bo juz mnie krew zalewa. LTE 4mb/s... Ktos poleca jakis prepaid nolimit? Byle nie na nadajnikach play...
#android #telefony #gsm
#android #telefony #gsm
@TrzodaChlewna: Każdy ma praktycznie to samo, orange daje najwięcej internetu. Od obciążenia nadajników w twojej okolicy wszystko zależy.
konto usunięte via Android
- 0
@TrzodaChlewna Zapraszam do nju.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Przemek505 mój głos zdecyduje samsung
- 1
@GazowanaWoda już zadecydowałeś ;p
źródło: comment_Lhbx9GbHVQICyQjHtCYAY8TtEpp5Uar9.jpg
Pobierz- 2
- 2
Kończę swoją ośmioletnią przygodę z #play (ciągłe przełączanie między sieciami przy maksymalnym zasięgu Playa) i muszę wybrać innego operatora.
Czy #plush ma takie same priorytety co #plus ? Za 25 zł chciałem wziąć 10 GB + reszta no limit w umowie ważnej bezterminowo.
Ma to sens?
#telekomunikacja #gsm #lte
Czy #plush ma takie same priorytety co #plus ? Za 25 zł chciałem wziąć 10 GB + reszta no limit w umowie ważnej bezterminowo.
Ma to sens?
#telekomunikacja #gsm #lte
- 2
@lukasz728: sony po imei sprawdzisz, nie wiem jak inne.
Walentynkowa promocja doładowań w #play. Za doładowanie online wykonane dzisiaj do końca dnia można zyskać pakiety danych lub 70% wartości doładowania na konto promocyjne #cebuladeals #gsm #tabelkigsm https://blogplay.pl/2018/02/walentynkowe-promo-doladowan/
- 1
@YebakaLesny: nawet nie wiesz, ile ludu z tego korzysta i ma jeszcze po 400 zł z bonusu za rejestrację numeru sprzed roku ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
- 1
@Krupier: kurde... to znaczy... że im się to przedłuży.... na tyle ile doładują??? xDD
To oni tego za chiny ludwe nie wykorzzystają...
jak wygadać ponad 400zł???xDD
W krajowym?
To oni tego za chiny ludwe nie wykorzzystają...
jak wygadać ponad 400zł???xDD
W krajowym?

























#oneplus5t #telefony #akcesoria #gsm