Wpis z mikrobloga

@dewcio90: Tylko Red Bull Mobile za 50zl masz 3mc po 100gb, a kasa z doładowania nie znika i można ją spożytkować. Jeden warunek - wymuszenie LTE. Używam tego jako netu domowego i po pewnych kombinacjach, wychodzi mi to jakieś 9zl/mc internetu LTE 100gb bez limitu. Taniej się chyba nie da.
  • Odpowiedz
@terravar: super, dzięki. Mam rozumieć że za 50 zł jest 3 x 100gb? Wytłumaczysz jak ci wychodzi 9 zł miesięcznie? Z jakiego operatora korzysta redbull bo muszę anteny LTE sprawdzić?
  • Odpowiedz
@terravar Mi się ta kasa odkłada - jak ją spożytkować jeśli karta jest w routerze? Jakieś sms premium czy co? Bo niby miesiąc darmowego lte kosztuje 5 zł (teraz chyba nawet 0 bo jakieś promocyjne MB są nawet po doładowania) ale faktycznie wychodzi około 16zl/msc jeśli ta kasa i tak leży na koncie.

@YoshiTurboMaster @dewcio90 zasięg play - bez krajowego roamingu w lte. Te 100gb to jest ilość GB po jakiej mogą
  • Odpowiedz
@josedra52: znalazłem taki opis, ale gdzieś jeszcze przeczytałem, że trzeba jakieś płatny mały pakiet kupować czy jednak nie?
1. Musisz mieć starter z właściwą taryfą (NIE Energy), to jest najważniejsze.
2. Doładuj go za 50zł - dostaniesz 2GB transferu i 100 dni ważności konta. Nie pamiętam czy ten pakiet jest ważny 100 dni, chyba tak.
3. Włącz pakiet Nielimitowane LTE. (d=0)
4. Za 30 dni włącz go znowu. (d=30)
5. Za
  • Odpowiedz
@dewcio90 Wpisz sobie na allegro lte redbull bo z tego co się orientuję kart z tymi taryfami chyba już nie ma w sprzedaży normalnej. Ja mam RBMobile 5 (były chyba jeszcze RBMobile 7 i 9) też z allegro.

Zasada jest prosta - ładujesz 50 zł co daje 100 dni na połączenia wychodzące i co 30 dni aktywujesz darmowy lte. Musisz mieć przy tym minimum 30zl na koncie i aktywny pakiet promocyjnych MB
  • Odpowiedz
  • 0
@dewcio90 zasięgu nikt ci nie poda. Trochę mnie ludzie dobijaja tym dużym pakietem. Dla jednego duży to 10 gb, a dla innego mały to 100 gb. Orange free na kartę to za 30 zł 45 GB. Jeśli chce ci się przenieść numer z innej sieci to za 25 zł będzie 50 GB. Nju mobile (zasięg orange) to 40 GB za 29 zł. Po 6 miesiącach wzrasta do 80 GB, a po 12
  • Odpowiedz
@dewcio90: Więc tak:

Kupujesz na allegro kartę Red bull mobile (nie energy jak słusznie zauważyłeś). Nie przez żadne strony.

np:

http://allegro.pl/play-lte-red-bull-mobile-300gb-za-50-pln-100-dni-i6935380281.html

Doładowujesz za 50zł bo za tyle najlepiej się opłaca - ważność 3 mc.

Kodem *111 *480 *1# włączasz pakiet 100gb na 30 dni. Po tym czasie dostajesz info, że pakiet się skończył i trzeba go tym samym kodem aktywować.

Robisz tak 3x.

Po tym czasie znowu doładowujesz za 50zł itd.
  • Odpowiedz
@cz0rt: Nie jest to nic niezgodnego z regulaminem, więc nie wiem o co halo.¯\_(ツ)_/¯ Z resztą w necie spokojnie można znaleźć informację, którą podałem. Bez przesady.
  • Odpowiedz
@terravar: wielkie dzięki za wyjaśnienie.
A czy z racji tego, że te karty są ciężko dostępne to czy dałoby rade kupić np. kartę orange i pójść z nią do salonu playa i przenieść numer do redbull mobile? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dewcio90: Po kupieniu karty RBM na allegro masz konto ważne 3 miesiące. Tylko że nic na niej nie masz, poza 5 zł.
Aby aktywować darmowy internet, potrzebujesz mieć na karcie co najmniej 30 zł (albo 40 zł - dowiesz się logując na 24.play.pl)
Więc uzupełniasz kartę do takiej kwoty. Wreszcie możesz aktywować pakiet i cieszyć się internetem na 3 miesiące - nie więcej, bo ważność karty się kończy.

No i właśnie,
  • Odpowiedz
@dewcio90: Inny, z nieograniczoną ilością pakietu, za 50 lub 40 zł na miesiąc, jest abonament dla firm w T-Mobile. Dodatkowo dostajesz za grosze urządzenie które kosztuje 400 - 600 zł.
Pierwsze miesiące płacisz 1 zł miesięcznie.
- i, jeśli dobrze pamiętam, niby mobilny jest, ale przywiązany do jednego miejsca jesteś z tym internetem.

Jeszcze jest Orange - 999 GB w jednej lokalizacji, 60 GB jeśli chciałbyś gdzieś z tym internetem
  • Odpowiedz
@grap32: Niestety nie. Ale i tak 40zl za 100gb /mc uważam za dobra opcje (bo tak teraz wychodzi). Chyba że jest gdzieś taniej lepiej i po prostu nie wiem o tym.
Tamto w każdym razie nie działa.
  • Odpowiedz