Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 8
- 116
@Wysu cooo? Ty gnido
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy jak w quescie "Dzieki wielki, a myslalem ze niedlugo bede pil z kaluzy" jak powiedzialem gosciowi zeby sam sobie nosil ta wode i go z-------m, to quest jest wtopiony i bedzie wisial w dzienniku do konca gry?
#gothic
#gothic
@Gandalf_Rudy: Tak
- 1
@klochu_: Nosiwoda w służbie Lewusa. Nie mów, że nigdy nie rozdawałeś wody zbieraczom ryżu
- 11
- 1
ehh zacząłem sobie ogrywać Kroniki jeszcze raz i tak samo jak w G2 przystawia mnie wejście do miasta xD
Tutaj jest dużo większe miasto niż Khorinis, więc jest więcej łażenia, więcej questów i po prostu odechciewa mi się grać. Najtrudniejszy etap to początki w mieście, odbieranie questów od każdego npca.
#gothic
Tutaj jest dużo większe miasto niż Khorinis, więc jest więcej łażenia, więcej questów i po prostu odechciewa mi się grać. Najtrudniejszy etap to początki w mieście, odbieranie questów od każdego npca.
#gothic
@Narcyz_: mi za drugim razem lepiej się grało, już na takim chilloucie, nie bałem się, że coś s-------ę, albo że nie zdążę gry przejść przed innymi i naczytam się spojlerów, nie będę rozumiał memów. Za drugim razem naprawdę chłonąłem ten świat, czytałem wszystkie książki, zaglądałem w każdy kąt w każdym rozdziale (ʘ‿ʘ)
- 2
@Narcyz_: może skipuj dialogi albo coś w tym stylu? Ja mam podobnie w zwykłym gothic 2 nk, traktuje to się jako obowiązek, a nie przyjemność xD dlatego gadam tylko z tymi npc, którzy dają zadania i wykorzystuje tylko te opcje dialogowe, które questy rozpoczynają. Innych, nawet tych co mają imię, ale nic nie wnoszą do fabuły olewam xD
- 10
Ale mi się marzy wysokobudżetowy serial osadzony w świecie gry Gothic. Tylko robiony przez odpowiednich ludzi i surowym klimatem odpowiadającym Górniczej Koloni, a nie jakieś LBGT i cukierkowe wątki miłosne. Ten świat i historia przy pewnych zmianach naprawdę ma potencjał. Nasz bohater trafia to świata gdzie cały czas czeka na niego niebezpieczeństwo. Charlie Hunnam w roli Bezimiennego lub Anthony Hopkins jako Xardas...
Jakich aktorów widzielibyście w rolach postaci że świata Gothic ?
Jakich aktorów widzielibyście w rolach postaci że świata Gothic ?
@TypowyCham: Janusz Tracz jako Gomez
- 12
- 62
@Antybristler ENTEREM
@Antybristler: W życiu są ważniejsze rzeczy niż zachowanie ludzkiej formy
Wcześniej widziałem chyba na tagu "Dancin" z G1 i G2NK. Twórca poprzednich części właśnie parę dni temu wrzucił "Dancin" z Kronik Myrtany.Uwaga teoretycznie mogą wystąpić spoilery z Kronik Myrthany!!!
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany

@bary94pl: ten moment przed skokiem z wodospadu jest rozczulający xD
- 1
@Davos87: Sama muzyka robi tutaj ogromną robotę, ale wydaje mi się że właśnie takie było założenie twórcy filmów, bo nostalgia aż się wylewa z ekranu. Obejrzyj sobie, jeśli nie oglądałeś poprzednie części z G1 i G2NK, te dopiero są nostalgiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gandalf_Rudy: hm, a może SystemPack spróbuj zainstalować? I upewnij się że masz najwyższą wersję Gothica. Skoro Lutris to pewnie z GoGa? Kojarzę że była taka sprawa że na jednej z platform była wersja o końcówce "j" a powinno być "k", tylko nie pamiętam która jest na Steamie, a która na GoGu.
- 0
@Jake_921: wlasnie wywalilem wszystkie pliki goga i wrzucilem tam pliki ze steama zeby nie musiec recznie wszystkiego instalowac
jest 1.08k-mod(SP) czy jakos tak
jest 1.08k-mod(SP) czy jakos tak
Mam już dość tej paplaniny.
#gothic
#gothic
@Bagienne_Ziele: Ludzie zawsze gadają
@Bagienne_Ziele nie wiem już w co wierzyć
Szkoda, że nie ma dobrego moda do pierwszej części goticzka. Próbowałem już Świat Skazańców, LzGD, mroczne tajemnice, Othello, Edycję rozszerzoną, Golden moda i kilka mniejszych modów typu total conversion. Każdy ma jakieś wady/błędy przez które żadnemu z nich nie dałbym wiecej niż 6/10. Lipa :c
#gothic
#gothic
- 12
@slabehaslo: Najlepiej taki gdzie gra się Gomezem i prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa magów ognia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
@slabehaslo: Premierę mogę od razu zapowiedzieć na 2137 rok. Czyli i tak sie przed Dziejami khorinis uwinę ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 34
@matka_boska_w_klapie: mój mąż uważa inaczej
- 37
@matka_boska_w_klapie: ludzie zawsze gadają
- 4
- 16
Dźwięki, ten klimat jaki jest w kanałach oraz smaczki które można tam znaleźć to jest mistrzostwo świata.
#gothic #kronikimyrtany
#gothic #kronikimyrtany
Okolice Vardhal też dają radę, zwłaszcza nocą
- 5
@yaah: Oj tak, kanały w Archolos są naprawdę świetnie zrobione i wzbudzają cholerny niepokój :) Kanały pod Khorinis to przy nich przytulne i milutkie miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na ogół lubię czyścić różne krypty, jaskinie itd. i kanały pod Archolos też dokładnie wyczyściłem, ale jednocześnie przez cały czas miałem ochotę z nich wiać i czułem autentyczną ulgę, gdy wyszedłem na powierzchnię :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@cojestwolne: Jaszczur już tak działa, często ciosy nie wchodzą bo nie. Możliwe że źle ogarnęli animację uniku i wygląda że powinno wejść a nie wchodzi.
No ale to praktycznie jedyny potwór u którego zdarza się to często.
No ale to praktycznie jedyny potwór u którego zdarza się to często.
- 0
@Titsuman: systempack rozwiązał problem- gra chodzi o wiele płynniej i nie ma "pustych" ciosów
#anonimowemirkowyznania
Znacie tę pastę o laczkach i mieszkaniu w bloku?
https://www.wykop.pl/wpis/30927805/mieszkam-w-bloku-na-3-pietrze-i-pracuje-na-zmiane-/
Otóż mój sąsiad do spania włączał sobie playlistę z zapętlonym jednym utworem, teraz go nie ma, nie wiem urlop czy co ale jak w tej paście nie mogę zasnąć bez tej j*****j piosenki. Próbowałam na wszelkie sposoby, w tym śpiewanie do telefonu, żeby google mógł znaleźć ten utwór i albo albo google to zjeb (możliwe) albo to ja tak wyje
Znacie tę pastę o laczkach i mieszkaniu w bloku?
https://www.wykop.pl/wpis/30927805/mieszkam-w-bloku-na-3-pietrze-i-pracuje-na-zmiane-/
Otóż mój sąsiad do spania włączał sobie playlistę z zapętlonym jednym utworem, teraz go nie ma, nie wiem urlop czy co ale jak w tej paście nie mogę zasnąć bez tej j*****j piosenki. Próbowałam na wszelkie sposoby, w tym śpiewanie do telefonu, żeby google mógł znaleźć ten utwór i albo albo google to zjeb (możliwe) albo to ja tak wyje
@AnonimoweMirkoWyznania: Brzmi jak "Priscilla's Song" z trzeciego Wiedźmina. Smutna ballada śpiewana po angielsku przez kobietę przy akompaniamencie lutni ("plum plum"). Styl mocno średniowieczny. No i jest "lajlaksit", a raczej "lilac sweet". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Priscilla's Song
Priscilla's Song
@piegu92: tak, a o co chodzi?
- 49





























#gothic #kronikimyrtany
źródło: comment_1662465392dlde4kGvJy8I5n4RfAz8o1.jpg
Pobierz@Camuflash:
I jest faktycznie co najmniej takie dobre :)