@Camuflash: Powiem ci, ze jak w takich przypadkach spojleruje chamsko komus, tak swietego goticzka nie zaspojleruje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swietna gierka, calkiem rozbudowana, zajela mi przeszlo 120 godzin, ale tez jest tak zrobiona ze nie grindujac i tak ja bez problemu ukonczysz.
  • Odpowiedz
Czy jak w quescie "Dzieki wielki, a myslalem ze niedlugo bede pil z kaluzy" jak powiedzialem gosciowi zeby sam sobie nosil ta wode i go z-------m, to quest jest wtopiony i bedzie wisial w dzienniku do konca gry?

#gothic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ehh zacząłem sobie ogrywać Kroniki jeszcze raz i tak samo jak w G2 przystawia mnie wejście do miasta xD
Tutaj jest dużo większe miasto niż Khorinis, więc jest więcej łażenia, więcej questów i po prostu odechciewa mi się grać. Najtrudniejszy etap to początki w mieście, odbieranie questów od każdego npca.
#gothic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Narcyz_: mi za drugim razem lepiej się grało, już na takim chilloucie, nie bałem się, że coś s-------ę, albo że nie zdążę gry przejść przed innymi i naczytam się spojlerów, nie będę rozumiał memów. Za drugim razem naprawdę chłonąłem ten świat, czytałem wszystkie książki, zaglądałem w każdy kąt w każdym rozdziale (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Narcyz_: może skipuj dialogi albo coś w tym stylu? Ja mam podobnie w zwykłym gothic 2 nk, traktuje to się jako obowiązek, a nie przyjemność xD dlatego gadam tylko z tymi npc, którzy dają zadania i wykorzystuje tylko te opcje dialogowe, które questy rozpoczynają. Innych, nawet tych co mają imię, ale nic nie wnoszą do fabuły olewam xD
  • Odpowiedz
Ale mi się marzy wysokobudżetowy serial osadzony w świecie gry Gothic. Tylko robiony przez odpowiednich ludzi i surowym klimatem odpowiadającym Górniczej Koloni, a nie jakieś LBGT i cukierkowe wątki miłosne. Ten świat i historia przy pewnych zmianach naprawdę ma potencjał. Nasz bohater trafia to świata gdzie cały czas czeka na niego niebezpieczeństwo. Charlie Hunnam w roli Bezimiennego lub Anthony Hopkins jako Xardas...

Jakich aktorów widzielibyście w rolach postaci że świata Gothic ?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wcześniej widziałem chyba na tagu "Dancin" z G1 i G2NK. Twórca poprzednich części właśnie parę dni temu wrzucił "Dancin" z Kronik Myrtany.Uwaga teoretycznie mogą wystąpić spoilery z Kronik Myrthany!!!
#gothic #kronikimyrtany
b.....l - Wcześniej widziałem chyba na tagu "Dancin" z G1 i G2NK. Twórca poprzednich ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Davos87: Sama muzyka robi tutaj ogromną robotę, ale wydaje mi się że właśnie takie było założenie twórcy filmów, bo nostalgia aż się wylewa z ekranu. Obejrzyj sobie, jeśli nie oglądałeś poprzednie części z G1 i G2NK, te dopiero są nostalgiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gandalf_Rudy: hm, a może SystemPack spróbuj zainstalować? I upewnij się że masz najwyższą wersję Gothica. Skoro Lutris to pewnie z GoGa? Kojarzę że była taka sprawa że na jednej z platform była wersja o końcówce "j" a powinno być "k", tylko nie pamiętam która jest na Steamie, a która na GoGu.
  • Odpowiedz
Szkoda, że nie ma dobrego moda do pierwszej części goticzka. Próbowałem już Świat Skazańców, LzGD, mroczne tajemnice, Othello, Edycję rozszerzoną, Golden moda i kilka mniejszych modów typu total conversion. Każdy ma jakieś wady/błędy przez które żadnemu z nich nie dałbym wiecej niż 6/10. Lipa :c
#gothic
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby ktoś chciał pograć w Goticzka Online na serwerze Roleplay, na którym gra sporo osób - zapraszam do poradnika.
#gothic #online #rp
vensooo - Jakby ktoś chciał pograć w Goticzka Online na serwerze Roleplay, na którym ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yaah: Oj tak, kanały w Archolos są naprawdę świetnie zrobione i wzbudzają cholerny niepokój :) Kanały pod Khorinis to przy nich przytulne i milutkie miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na ogół lubię czyścić różne krypty, jaskinie itd. i kanały pod Archolos też dokładnie wyczyściłem, ale jednocześnie przez cały czas miałem ochotę z nich wiać i czułem autentyczną ulgę, gdy wyszedłem na powierzchnię :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cojestwolne: Jaszczur już tak działa, często ciosy nie wchodzą bo nie. Możliwe że źle ogarnęli animację uniku i wygląda że powinno wejść a nie wchodzi.

No ale to praktycznie jedyny potwór u którego zdarza się to często.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Znacie tę pastę o laczkach i mieszkaniu w bloku?

https://www.wykop.pl/wpis/30927805/mieszkam-w-bloku-na-3-pietrze-i-pracuje-na-zmiane-/

Otóż mój sąsiad do spania włączał sobie playlistę z zapętlonym jednym utworem, teraz go nie ma, nie wiem urlop czy co ale jak w tej paście nie mogę zasnąć bez tej j*****j piosenki. Próbowałam na wszelkie sposoby, w tym śpiewanie do telefonu, żeby google mógł znaleźć ten utwór i albo albo google to zjeb (możliwe) albo to ja tak wyje
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach