Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@Uuroboros w gothic.ini bodajże
- 0
#gothic
Tak czytam te wasze opinie i gdybym nie wiedzial, ze chodzi o demo remaku to bym pomyslal, ze opisujecie starego Gothica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czytam te wasze opinie i gdybym nie wiedzial, ze chodzi o demo remaku to bym pomyslal, ze opisujecie starego Gothica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
są bugi podczas dialogów
@MientkiWafel: pamiętam jak raz nie oddałem Miltenowi listu dla magów. Powiedziałem mu o nim dopiero jak mieliśmy ładować Uriziela u magów wody. Wziął go i s--------ł w stronę starego obozu a ja utknąłem w dialogu xd
@MientkiWafel: w g1 te gobliny wyglądały bardziej jak małpki a w rimejku jak z goblin slayera xD jeszcze niech wrzucą hinty że porywają i gwałcą poszukiwaczy przygód
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
#gothic
Mam nadzieję, że to nie będzie tak, że w remake'u każda chata w starym obozie będzie podziurawiona. Na trailerze i w demie, każda chata podziurawiona, kopiuj wklej niemalże, brak różnorodności, nikt nie potrafi zbudować porządnej chaty.
Fajnie by było, jak już nie chcą dawać tych lamp z bryłek rudy w obozie sekty, żeby je postawili chociaż przed świątynią.
Mam nadzieję, że to nie będzie tak, że w remake'u każda chata w starym obozie będzie podziurawiona. Na trailerze i w demie, każda chata podziurawiona, kopiuj wklej niemalże, brak różnorodności, nikt nie potrafi zbudować porządnej chaty.
Fajnie by było, jak już nie chcą dawać tych lamp z bryłek rudy w obozie sekty, żeby je postawili chociaż przed świątynią.
@Wimix21: Te chatki już tak będą wyglądać niestety, mi też się nie podobają z uwagi na to, że swą konstrukcją sugerują chaos w budowaniu ich, a wszystkie wyglądają schematycznie. Poza tym ciężko sobie wyobrazić by ktoś budował z drewna w ten sposób.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: IMG_20250226_142000
PobierzJak nastawienie po zagraniu w demo?
- Bardzo pozytywne 20.0% (30)
- Generalnie jest okej 30.0% (45)
- Mieszane 20.7% (31)
- Słabe 14.7% (22)
- Bardzo negatywne 14.7% (22)
@KjatanSveisson: nie uznaję remake'ów. Zresztą Gothic bardzo dobrze się zestarzał i nie potrzebuje żadnych zmian
@KjatanSveisson: są rzeczy które bezdyskusyjnie muszą poprawić przed premierą (a i w demie wyglądają nieco kompromitująco), ale to wszystko da się- wg mnie- naprawić. Vibe Gothica w tym czułem, a to jest najważniejsze. Natomiast jeśli nie poprawią najgorszych wtop to nie kupię gry w okolicach premiery (może jak będzie za 20% ceny).
- 11
źródło: potrwazpaczka
Pobierz- 4
@niedorzecznybubr: chrząszczem
@niedorzecznybubr: Miłością
Nie wiem dlaczego, ale mody potrzebują do gothic też takiego klimatu #gothic

Wszyscy z gothica oglądają robinaskateboard, wagona a nawet kajmę. Ale 10 lat temu silverek był moim ulubionym letsplejowcem z goticzka
#gothic
#gothic

@Jarkendarion: Oglądałem returninga u niego, to były czasy
- 2
źródło: temp_file7779030786889310077
Pobierz@Veillo: zrobił unik mózgiem
źródło: 1000017148
Pobierz- 5
Prawda jest taka, że demo w okresie, kiedy wydawca przygotowuje się do wprowadzenia produktu na rynek już za moment ma być swoistą zachętą, i jego celem nie jest zbieranie opinii, a nadzieje ze gracze powiedzą: wow.
Na ten moment mamy demo, z bardzo małą przestrzenią, paroma zadaniami, problemy z animacjami, słabą ptymalizacją gdzie leży wiele rzeczy. Mailem dość po 10 minutach, i naszła mnie chęć do za grania w oryginalnego gothica. Miałem
Na ten moment mamy demo, z bardzo małą przestrzenią, paroma zadaniami, problemy z animacjami, słabą ptymalizacją gdzie leży wiele rzeczy. Mailem dość po 10 minutach, i naszła mnie chęć do za grania w oryginalnego gothica. Miałem
@3k1m: ta? To sobie przypomnij demo do gothica 1, pewnie nie wiesz że takie było? Było było, piranie jak to piranie, ale thc nordic chyba idą ich drogą bo demo gotika różniło się od oficjalnego wydania jak księżyc od słońca, było może kilka wspólnych elementów.
źródło: 1000011364
Pobierz#gothic ziomek wygląda jak Jax z elexa tylko kształt twarzy inny 😂😂
źródło: 1000011127
Pobierz@ferdynand-kiepski1998: proszę państwa, wysoki sądzie to jest profesor rafał wilczur
@ferdynand-kiepski1998: co ten Statham
- 2
Widzę, że już pojawiają się głosy, że to stary build, nie ma co oceniać po kawałku gry, a w ogóle to jeszcze dużo doszlifują. Problem jest następujący: na badanie terenu już był czas przy pierwszym demie. Tutaj dostajemy wycinek produktu, który można już kupić i to za niemałe pieniądze. Kampania marketingowa nabiera jakiegoś tam tempa, są nawet jakieś gadżety i duperele. Tymczasem na razie dostaliśmy grę, w której samo poruszanie się boli,
konto usunięte via Wykop
- 2
@Mega_Smieszek: Pluginy do uniona są, były przynajmniej kiedyś na stronie Sefaris.
@Mega_Smieszek: Na Steamie w warsztacie jest mod który dodaje obsługę padów i powiem Ci, że gra się naprawdę bardzo dobrze i intuicyjnie. Na Steam Decku wszystko bangla jakby było stworzone specjalnie do grania na padzie. :D
Tu masz link:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2793815202
Tu masz link:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2793815202
- 20
Dobra pograłem w to demko do końca. Oprócz tego okropnego nieresponsywnego poruszania się, zepsutej kamery, skopanego prześwietlonego oświetlenia i dziwnej wydajności co dalej nam oferuje to demo? System walki gdy nie umiemy nic to praktycznie nie da się walczyć z wyjątkiem kretoszczurów bo inni przeciwnicy trafiają nas pomimo uniku a blok nie działa. Gdy odblokuje ulepszoną walkę bronią wszystkie walki wyglądają następująco. Przeciwnik wyprowadza atak, klikamy blok, przeciwnik wypada z równowagi klikamy
źródło: cotokurwajest2
Pobierz@Zuben Trudno to nazwać demem gry. Chyba, że to demo technologiczne.
Pograłem sobie w ten remake i zdania nie zmienię. Kandydata do gniota roku już mamy. Poza grafiką, dubbingiem i dialogami wszystko leży i kwiczy. Ktoś twierdzi, że remake crapa będzie dobrą grą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic #gothicremake
#gothic #gothicremake
- 0
Pograłem sobie w ten remake i zdania nie zmienię
@ProtossTassadar: Gorszy system walki widziałem chyba tylko w Risenie 2, okropne animacje, przeciwnika po trafieniu odrzuca jakby dostał z aarda, uniki są bezużyteczne, bo podczas ich wykonywania nie jesteś nieśmiertelny jak w Gothic 2, blokowanie OP, możesz sparować nawet dinozaura i szczura, wszystko sprowadza się do spamowania bloku i lpm. Nagroda gniot of the year gwarantowana.
- 1
Gladiator - zaczynamy Polską modyfikację!
https://www.youtube.com/watch?v=vrAnQLoYgQw
#gothic #gothic2
https://www.youtube.com/watch?v=vrAnQLoYgQw
#gothic #gothic2

- 12
źródło: haruhifinal
Pobierzgothic remake demo odpala się na linuxie(nobara), prawdę mówiąc fajna sprawa. Ciekawe czy na steamdecku idzie, ktoś próbował?
#gothic
#gothic































Ja uważam że jest dobrze, będzie lepiej a później będzie jeszcze lepiej
Finalna wersja gry będzie