Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
asfalt01
asfalt01

asfalt01

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1454
  • Znaleziska 1136
  • Mikroblog 318
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
Karni
Karni
23.05.2026, 23:20:06
  • 0
#latwogang i cymbały go obudziły, bo trzeba kontent robi. przykry ten team jego
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asfalt01
asfalt01
asfalt01 23.05.2026, 23:27:30 via Wykop
  • 9
@Karni: stary, poczytaj co to jest power nap I kiedy się to robi. Jakby normalnie poszedł w kime i się obudził to na 90% nie dałby rady. W jego ciele doszło do mikrouszkodzeń, krwiobieg też jest rozszerzony bo się ruszał. Jakby poszedł spać no to dla ciała jest to sygnał okej ogarniamy ten bajzel, regenerujemy to co się uszkodziło. Taka regeneracja to nie jest kwestia tego że wstanie i ma
  • Odpowiedz
asfalt01
asfalt01
asfalt01 23.05.2026, 23:35:00 via Wykop
  • 0
@Karni: no to zwracam honor, specyfika tego portalu jest taka że nie widać co kto pisał wcześniej. No ogólnie tutaj najbardziej zabrakło jednej doświadczonej osoby która by to pokierowała.
  • Odpowiedz
adrdra
adrdra
23.05.2026, 22:39:33
  • 5
#latwogang Kompletnie bez sensu. Niech zwyczajnie się wyśpi w tym samochodzie i rano rusza znowu, nie rozumiem jaki sens ma to uparcie żeby zrobić to na strzała, wydłużając czas pokonania trasy zbierze więcej pieniędzy a tak przecież on w każdej chwili może się obalić, bo już pewnie zwidy ma i majaczy. Głąby jeszcze go szprycują jakimiś batonami kawami jak tam zaraz zagrożenie życia będzie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asfalt01
asfalt01
asfalt01 23.05.2026, 22:53:28 via Wykop
  • 0
@adrdra: to akurat nie jest takie oczywiste. Po ponad 30 godzinach bez snu i obciążeniu organizmu zaciągnął potężny dług. Gdyby strzelił normalne spanko mało prawdopodobne jest to żeby dał radę dociągnąć to do końca. Jedynie co mu może pomóc to właśnie power nap.
  • Odpowiedz
asfalt01
asfalt01
asfalt01 23.05.2026, 23:05:27 via Wykop
  • 1
@adrdra: no akurat tutaj nie masz racji. Poczytaj sobie o tym jak działa krwiobieg, co się dzieje z ciałem minuta po minucie, godzina po godzinie po takim wysiłku. Rozumiem twój punkt widzenia bo na pierwszy rzut oka to co piszesz wydaje się logiczne ale w rzeczywistości tak nie jest. W maksymalnym skrócie i mega dużym uproszczeniu. Jak masz auto w dieslu to po długiej trasie gdy auto złapie już temperaturę
  • Odpowiedz
Anonek463
Anonek463
23.02.2025, 17:21:55
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asfalt01
asfalt01
asfalt01 10.03.2025, 19:54:02 via Wykop
  • 0
@Anonek463: to wina softwarowa. Jakiś czas temu kupiłem sd za 6 stów jako uszkodzony. Konsola włączała się ale nie było obrazu (wentylatory i trackpady działały). Na reddicie jest obszerny temat jak sobie z tym poradzić. U mnie pomogło podłączenie SD do tv z kombinacja przyciskow która przechodzi chyba do trybu recovery mode, tylko w ten sposób konsola się włączała. Później musiałem przełączyć na pulpit i tam w konsoli deweloperskiej wklepac
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
25.02.2025, 17:26:04
  • 2
gothic remake demo odpala się na linuxie(nobara), prawdę mówiąc fajna sprawa. Ciekawe czy na steamdecku idzie, ktoś próbował?
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asfalt01
asfalt01
asfalt01 25.02.2025, 20:05:26 via Wykop
  • 2
Jest w miarę stabilne 30 FPS na najniższych ustawieniach
  • Odpowiedz
asfalt01
asfalt01
asfalt01 22.04.2022, 19:27:36
  • 0
Wpis dla osób które lubią grać a zastanawiają się nad internetem z @T-Mobile Serdecznie odradzam. Ponad godzinę walczyłem żeby ustawić typ NAT na otwarty żeby na koniec dowiedzieć się że nie ma takiej możliwości żeby mieć taki luksus w T-Mobile. Jedynie co mi pozostaje to zapłacić 600 zł kary i uciekać np. do Orange ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#swiatlowod #tmobile #internet
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asfalt01
asfalt01
asfalt01
Autor
22.04.2022, 23:02:56
  • 0
@vertexnormal: w T-Mobile był, brak limitu transferu danych ale za to prędkość do 40 lub 60 mb.
  • Odpowiedz
asfalt01
asfalt01
asfalt01
Autor
23.04.2022, 07:38:57
  • 0
@Pust3lnick: miałem ten internet był spoko, teraz nadal T-Mobile tylko że światłowód, prędkość ogólnie może być ale brak możliwości otwarcia nat to jakiś żart. Powinni o tym informować
  • Odpowiedz
asfalt01
asfalt01
asfalt01
Autor
23.04.2022, 11:41:25
  • 0
@bamsebjorn: no to u mnie też da się grać ale lista serwerów jest mocno ograniczona, zwróć na to uwagę.
  • Odpowiedz
asfalt01
asfalt01
asfalt01
Autor
23.04.2022, 14:11:50
  • 0
@bamsebjorn: np. Battlefield V na Xboxie pokazuje mi z 7 serwerów niemieckich i tyle...
  • Odpowiedz
XGPpl
XGPpl
14.04.2022, 13:17:59
  • 3
Przygotowaliśmy mały poradnik na temat tego, jak podłączyć kierownicę do Xbox One lub Xbox Series X|S. Może komuś się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #microsoft #grypc #pcmasterrace #
XGPpl - Przygotowaliśmy mały poradnik na temat tego, jak podłączyć kierownicę do Xbox...

źródło: comment_1649942240e4wVBBnkuZPXBYPKRpEvZI.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asfalt01
asfalt01
asfalt01 14.04.2022, 13:38:44
  • 0
@XGPpl: Pewnie było 1000 razy ale czy jest możliwość podłączenia Logitech g29 do Xboxa series X ?
  • Odpowiedz
asfalt01
asfalt01
asfalt01 14.04.2022, 14:37:47
  • 0
@XGPpl: no właśnie dlatego napisałem konkretnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy podłącze g29 (nie g920) do Xboxa series X
  • Odpowiedz
asfalt01
asfalt01
asfalt01 14.04.2022, 20:50:36
  • 0
To faktycznie słaby ten poradnik xD, może zróbcie coś o retroarchu na Xboxa i ustawieniach do niego (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Kosmiczny_pies_Kazak
Kosmiczny_pies_Kazak
14.07.2020, 20:18:22
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asfalt01
asfalt01
asfalt01 14.07.2020, 20:47:39
  • 0
Jeśli to prawda proponuję powiadomić jak największą liczbę ludzi, żeby przestali kupować tam ubrania. Teoretycznie sprzedaż powinna im spaść o połowę ale Janusze wolą białe koszule z krótkim rękawem z rynku więc spadłaby jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

436

Fryzjerka przyjmowała klientów mimo zakazu. Może zapłacić 30 tys. zł

Fryzjerka przyjmowała klientów mimo zakazu. Może zapłacić 30 tys. zł

Właścicielka jednego z zakładów fryzjerskich w Koszalinie przyjmowała klientów mimo zakazu wprowadzonego przez rząd w związku z pandemią. Policjanci nakryli ją, gdy strzygła jednego z klientów, a drugi czekał na usługę - powiedziała w czwartek komisarz Monika Kosiec.

regiony
z
regiony.tvp.pl
dodany: 09.04.2020, 09:48:14
  • 183
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    koronawirus
  • #
    covid19
  • #
    policja
  • #
    epidemia
asfalt01
asfalt01
asfalt01 10.04.2020, 08:00:06
  • 0
Z tego co się orientuję politycy mają swoich fryzjerów którzy obsługują tylko ich. Tak słyszałem od byłego posła ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

R.....a
R.....a
konto usunięte 13.10.2018, 22:45:57
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asfalt01
asfalt01
asfalt01 13.10.2018, 22:52:58
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

2208

Centrum Handlowe "Ptak" - oszuści podatkowi i nieuczciwa konkurencja

Centrum Handlowe "Ptak" - oszuści podatkowi i nieuczciwa konkurencja

Dosyć dosadny opis jak działają targowiska w Rzgowie i pseudobutiki na facebooku :) Najciekawsze są komentarze Januszy biznesu pod tym artykułem. Wykopowi też się oberwało, podobno jesteśmy spier****** stroną pełną gnoju :)

mala_mimi17
z
archive.fo
dodany: 15.02.2018, 13:08:46
  • 631
  • #
    afera
  • #
    podatki
  • #
    urzadskarbowy
  • #
    facebook
  • #
    vatowcy
  • #
    januszebiznesu
asfalt01
asfalt01
asfalt01 16.02.2018, 15:54:19
  • 0
"Moda to wolność i te miejsce właśnie to pokazuje." ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

patrykw96
patrykw96
26.01.2018, 22:13:26 via Android
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asfalt01
asfalt01
asfalt01 26.01.2018, 22:15:30
  • 6
@patrykw96: ej Daniel to ukasz zmienił dźwięk donejta
  • Odpowiedz
Homofobiczny_Czarodziej
Homofobiczny_Czarodziej
Homofobiczny_Czarodziej
26.01.2018, 21:54:29
  • 3
Tak się zapytam, bo chyba nie jestem na czasie. Takie fryzury są teraz modne jak u baobaba ? Na mieście często widzę typów tak obciętych - jakoś żałośnie to wygląda imo
#danielmagical
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asfalt01
asfalt01
asfalt01 26.01.2018, 21:57:24
  • 1
@Homofobiczny_Czarodziej: Fryzjerzy zrobili się leniwi a ludzie wygodni.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.08.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking