Taka ładna (lub nie) pogoda...
Prawię południe...
A nie powinieneś przypadkiem zagrać jeszcze raz w Gothicę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
Prawię południe...
A nie powinieneś przypadkiem zagrać jeszcze raz w Gothicę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
wpisy
Najnowsze
Archiwum
źródło: oliyufgoyuif7td6t5ritgc
Pobierz
źródło: 1000038101
Pobierz
źródło: temp_file8800296847640991665
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Mam jakis 20lvl, poszedlem na dodatek na 15lvl. Sporo poszedłem w zręczność żeby kraść i mieć dodatkowego xp. Mam kule ognia jako główny DMG i mam jakieś 75 many.
Jak gram to zaczynam wypoczęty i jestem w stanie zabić 1 orka wojownika spamujac kule ognia. I spoko. Problem