Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kandydat_na_kandydata
- 19

CzeczenCzeczenski
via Android- 1
@kandydat_na_kandydata Ty będziesz patrzył na mnie, a ja na Ciebie (。◕‿‿◕。)
- 0
@Luk_1mex: warto, stanowski pocałował się z gonciarzem, a następnie stano się rozebrał do naga i sobie zwalił OSOBNO
@Luk_1mex: wojenki ćpunów, oczywiście że nie warto. Chłop ma 40 lat i zachowuje się jakby miał 12. Rakowe zachowania p0lek które znają tylko kłamanie, ćpanie i ruchanie
- 16
#gonciarz #kanalzero
wydaje mi się, że większość ludzi, która zna w jakimś stopniu twórczość Gonciarza i jego samego jedynie z YouTube, czy z różnych jego vlogów, Zapytaj Beczkę i innego kontentu oczekuję, że na żywo w rozmowie będzie jakimś przebojowym facetem, który zaczaruje widzów, bo taki wpływ, czy błędny jego obraz został przez lata wpojony na podstawie kontentu jaki wcześniej dostarczał,
to jest typ, który robił ciekawe i fajne rzeczy,
wydaje mi się, że większość ludzi, która zna w jakimś stopniu twórczość Gonciarza i jego samego jedynie z YouTube, czy z różnych jego vlogów, Zapytaj Beczkę i innego kontentu oczekuję, że na żywo w rozmowie będzie jakimś przebojowym facetem, który zaczaruje widzów, bo taki wpływ, czy błędny jego obraz został przez lata wpojony na podstawie kontentu jaki wcześniej dostarczał,
to jest typ, który robił ciekawe i fajne rzeczy,
@Serghio: racja. Do tego jednak ma mózg wypalony dragami i raczej silnie lewicowymi poglądami. Raczej nie jest wyjątko inteligentny (choć myśli że jest) a jego jedyną silną stroną jest wspomniany talent, w którym wykazuje się kreatywnością
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wgl taka ciekawostka ze #studbaza gdzie na 1 roku działałem trochę w samorządzie, i były te całe strajki kobiet, i oczywiście feministyczne juleczki udostępniały na konfach relacje Gonciarza, pisząc że dobrą robotę robi itd. a aj dawałem reakcje haha itp. i nawet miałem pogadanki z przewodniczącym, po jakimś czasie mnie stopniowo odsuwali aż nagle wyleciałem po cichu z tej zbrodniczej organizacji, skupiając się całkowicie na kołach naukowych, co było najlepszą
@michalxd21: gonciarz to jest definicja przerostu formy nad treścią. nawet nie wiem i nie chce wiedzieć czym on się teraz zajmuje.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
#gonciarz obejrzałem... gonciarz u stanowskiego zrobił z siebie debila po raz drugi
- 15
On ogólnie jest mega zestresowany jak ma występować na żywo, na fame jestem przekonany że poszły jakieś wspomagacze, do Stanowskiego pewnie bał się wspomagacza zarzucić, żeby go spostrzegawczy Stano nie wykrył, a po drugie żeby za bardzo mu się nie odpaliły wrotki, co pewnie spostrzegawczy Stano by wykorzystał.
I tym sposobem wychodzi nam ten sam mdły Gonciarz 2.0 jak za pierwszym razem. Chłop po prostu powinien zostać montarzystą albo recenzentem gier bo
I tym sposobem wychodzi nam ten sam mdły Gonciarz 2.0 jak za pierwszym razem. Chłop po prostu powinien zostać montarzystą albo recenzentem gier bo
źródło: 1200
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 5
@enten: Bez przesady, było jednak dużo lepiej niż w KS, szczególnie ze względu na okoliczności. Oczywiści chwilami było słabo, gubił się, był wybijany z rytmu, trochę cringe, ale generalnie progres. Widać było oczywiście, że jego psycha ma poważne deficyty i ten typ tak ma, ale postęp został dokonany. Format na żywo nie jest jego formatem, to na pewno.
@enten przesadzasz
- 3
@paul772: Zasadniczo zgadzam się z założeniem i tak jak Stannis Baratheon uważam, że dobry czyn nie wymazuje złego(i na odwrót).
Mój problem jest taki, że nie ma dowodów na to co naprawdę zrobiła Kasia tej Anieli - jest tylko narracja Anieli i Gonciarza, nie podparta odpowiednio przekonującymi screenami.
Do tego, żeby akurat ta wersja wydarzeń była bardziej prawdopodobna, Mecinski musiałaby faktycznie być tym mistrzem manipulacji i intryg z wizji Gonciarza
Mój problem jest taki, że nie ma dowodów na to co naprawdę zrobiła Kasia tej Anieli - jest tylko narracja Anieli i Gonciarza, nie podparta odpowiednio przekonującymi screenami.
Do tego, żeby akurat ta wersja wydarzeń była bardziej prawdopodobna, Mecinski musiałaby faktycznie być tym mistrzem manipulacji i intryg z wizji Gonciarza
@paul772: tylu ludzi jest na tym screenie ze Śledzika i żaden nie ma sumienia i nie wyskoczy publicznie poprzeć biednej Anieli?
Wszyscy są źli/Kasia wszystkich zmanipulowała? Żadna dobra dusza nie dostarczy screena z linczującej grupki? Żaden pracownik Tofu po zobaczeniu tych okrucieństw Meciński nie zdobędzie się na minimum odwagi popierając wersję Gonciarza?
A może to po prostu bullshit?
Wszyscy są źli/Kasia wszystkich zmanipulowała? Żadna dobra dusza nie dostarczy screena z linczującej grupki? Żaden pracownik Tofu po zobaczeniu tych okrucieństw Meciński nie zdobędzie się na minimum odwagi popierając wersję Gonciarza?
A może to po prostu bullshit?
- 29
- 5
#gonciarz kto się kukoldem urodził czadem nie będzie
@cl19: alfa płodzi beta płaci
@Skorvez_957_ alfa płodzi, beta rodzi XD
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KRCZVSK: Jak Gonciarz coś ma, to niech ją w końcu pozwie, teraz to scancellował typiarę i jak jakiś stalker-desperat rzuca się na każdy ochłap, który ona wrzuci do sieci, wysyłając stada półgłówków do pisania jej na instagramie żeby spłukała.
Nie przepadam za nią, ale zaczyna mi jej być zwyczajnie żal. To, że jako self-proclaimed lewak nie zauważasz, że to zaczyna być nękanie, podobnie jak Krzysiu n------------y milion wiadomości do Koczewskiej
Nie przepadam za nią, ale zaczyna mi jej być zwyczajnie żal. To, że jako self-proclaimed lewak nie zauważasz, że to zaczyna być nękanie, podobnie jak Krzysiu n------------y milion wiadomości do Koczewskiej
@KRCZVSK: czy ty jesteś jego prawnikiem, że usilnie na tym tagu wylizujesz mu anusa?
- 1
W której minucie zadzwonił insulinowy masturbator?
#gonciarz
#gonciarz
konto usunięte via Wykop
- 1
@rvtzkv: 1:29
- 12
Ta modeleczka Aniela czy jak jej tam - gdy napiszesz, że ona go wykorzystuje bo chce sie wybić no to dostajesz od spierd.ksów, że to nie prawda i wgl to ty nie ruchałeś łeeeee.
Ale w Kanale Zero pięknie pokazała jak bardzo ma w dupie Gonciarza bo praktycznie jak doszła do głosu to nic o Gonciarzu tylko o sobie i zdążyła z 10 razy powiedzieć o swojej próbie samobójczejxDDDDD I praktycznie wystarczy
Ale w Kanale Zero pięknie pokazała jak bardzo ma w dupie Gonciarza bo praktycznie jak doszła do głosu to nic o Gonciarzu tylko o sobie i zdążyła z 10 razy powiedzieć o swojej próbie samobójczejxDDDDD I praktycznie wystarczy
@Protectorx: bzdury piszesz
@Protectorx: przecież została zapytana o siebie i swoje sprawy, a nie o gonciarza to po co miala o nim mówić?
- 3
#gonciarz
Laska, która zadzwoniła pierwsza, a która krytykowała ostatni odcinek Perseusza, mam wrażenie, że zrozumiała dżentelmeńską odpowiedź Krzysztofa (kolejna przyjacielska przysługa dla Wonsika na którą ten nie zasługuje).
Wykop jeszcze nie. xD
Laska, która zadzwoniła pierwsza, a która krytykowała ostatni odcinek Perseusza, mam wrażenie, że zrozumiała dżentelmeńską odpowiedź Krzysztofa (kolejna przyjacielska przysługa dla Wonsika na którą ten nie zasługuje).
Wykop jeszcze nie. xD
konto usunięte via Wykop
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
#gonciarz oglądałem część tego wywiadu na żywo u stanowskiego i w sumie zrozumiałem ten cały schemat Kasi gdzie dużą część widowni w sumie właśnie została tak samo zmanipulowania czyli słowa typu oni sami są siebie warci i tak dalej. No właśnie tacy ludzie mówiący takie rzeczy to potwierdzają jak Kaśka jest dobra właśnie w tym co mąci wszystko i wymusza na ludziach myślenie ze tego to już za dużo. A
@Turczyk: No sorry, ale kontekst był w miarę jasny. Mecinski wrzuciła sporo gównianych rzeczy na Gonciarza, które były łatwe do obalenia, ale w tym przypadku po prostu widać, że Gonciarz zlewa firmę, nagle się budzi, ta całkiem zasadnie pisze mu, że powodzenia w ogarnianiu, na co ten odpala gówniarskie "die, die, die"
Miała Ci w rolce wszystkie wiadomości od 2012 roku przescrollolować żebyś miał odpowiedni kontekst?
Miała Ci w rolce wszystkie wiadomości od 2012 roku przescrollolować żebyś miał odpowiedni kontekst?
@Turczyk: Jedyne co mąci, to twoja niezdolność, do stosowania interpunkcji.
#gonciarz #kanalzero
OGLĄDAŁEM TYLKO Z 10 OSTATNICH MINUT, ale niech mi ktoś powie, czy on taki by przez cały program?
bo odczułem taki udawany luz gonciarza, jakieś modulowanie głosem, żeby wyjść na bardziej pewnego siebie i fajnego (przyciszone i przeciągane "taa" czy jakieś "yhyy" xD), te usta w dziubek jak na sigma gifie i w ogóle sposób siedzenia typu "mam wyjeane". a poza tą maseczką dalej czuć tego
OGLĄDAŁEM TYLKO Z 10 OSTATNICH MINUT, ale niech mi ktoś powie, czy on taki by przez cały program?
bo odczułem taki udawany luz gonciarza, jakieś modulowanie głosem, żeby wyjść na bardziej pewnego siebie i fajnego (przyciszone i przeciągane "taa" czy jakieś "yhyy" xD), te usta w dziubek jak na sigma gifie i w ogóle sposób siedzenia typu "mam wyjeane". a poza tą maseczką dalej czuć tego
@Iliilllillilillili: on ogólnie jest mega zestresowany jak ma występować na żywo, na fame jestem przekonany że poszły jakieś wspomagacze, do Stanowskiego pewnie bał się wspomagacza zarzucić, żeby go spostrzegawczy Stano nie wykrył, a po drugie żeby za bardzo mu się nie odpaliły wrotki, co pewnie spostrzegawczy Stano by wykorzystał.
I tym sposobem wychodzi nam ten sam mdły Gonciarz 2.0 jak za pierwszym razem. Chłop po prostu powinien zostać montarzystą albo
I tym sposobem wychodzi nam ten sam mdły Gonciarz 2.0 jak za pierwszym razem. Chłop po prostu powinien zostać montarzystą albo
@Iliilllillilillili:
Imo typ jest mega zestresowany i spanikowany, bo wie, że musi ostrożnie się wypowiadać i nie wyjawić za dużo. Być może faktycznie skłamał w kilku miejscach, w wieeelu niedopowiedział (bo za bardzo go to obciąża) i musi teraz trzymać się jednej wersji. Bo tak naprawdę to nie widzę powodu dla którego miałby tak dziwnie wypaść. Idziesz, mówisz prawdę i się bronisz. A tak...
Imo typ jest mega zestresowany i spanikowany, bo wie, że musi ostrożnie się wypowiadać i nie wyjawić za dużo. Być może faktycznie skłamał w kilku miejscach, w wieeelu niedopowiedział (bo za bardzo go to obciąża) i musi teraz trzymać się jednej wersji. Bo tak naprawdę to nie widzę powodu dla którego miałby tak dziwnie wypaść. Idziesz, mówisz prawdę i się bronisz. A tak...
- 3
#gonciarz #kanalzero Kurde jestem przekonany, że Gonciarz jest winny. Mówił w KZ że doszedł docperfekcji w montażu. On to idealnie zmanipulował. Toczyła dla niego gra które kocha. To jego misja, z największym bosem. On to specjalnie zrobił żeby przejść tą misję. I właśnie ja przechodzi tak wszystkich zmanipulował. On to zaplanował.
- 0
I co, warto było prawie 3 godziny poświęcić na oglądanie rozmowy z #gonciarz ?
- 10
#gonciarz #kanalzero
Odbiór Gonciarza po Perseuszu i po Kanale Zero bardzo in plus, co widać po komentarzach i telefonach do studia. Łagodny, harmonijny wywiad, wzbogacony o katarzyńską, typowo narcystyczną próbę zpoltergaistowania Krzysia screenami z 2018, który ostatecznie się nie udał, a jedynie dodał wątek o dronach nad Osaką do nadchodzącego odcinka.
Aniela - cudo, divine spark i siłaczka. Zasługuje na rozpoznawalność i powinna bardziej zawalczyć o swoje miejsce
Odbiór Gonciarza po Perseuszu i po Kanale Zero bardzo in plus, co widać po komentarzach i telefonach do studia. Łagodny, harmonijny wywiad, wzbogacony o katarzyńską, typowo narcystyczną próbę zpoltergaistowania Krzysia screenami z 2018, który ostatecznie się nie udał, a jedynie dodał wątek o dronach nad Osaką do nadchodzącego odcinka.
Aniela - cudo, divine spark i siłaczka. Zasługuje na rozpoznawalność i powinna bardziej zawalczyć o swoje miejsce
@KRCZVSK:
następnym razem dokończ zanim klikniesz enter, ok?
Aniela - cudo, divine spark i siłaczka. Zasługuje na rozpoznawalność i powinna bardziej zawalczyć o swoje miejsce w przestrzeni publicznej, a pomoc od Wardęgi to zdecydowanie za niskie progi dla niej.
następnym razem dokończ zanim klikniesz enter, ok?
@KRCZVSK: Nie mówię o wykopie, a o yt. Większość najpopularniejszych to mniej więcej „wszyscy siebie warci” i że nie warto ufać nikomu, część że wywiad miałki i słaby występ. Zupełnie bezkrytycznych czy pochwalnych wobec Kśka jest mało.


























