#gonciarz #kanalzero

wydaje mi się, że większość ludzi, która zna w jakimś stopniu twórczość Gonciarza i jego samego jedynie z YouTube, czy z różnych jego vlogów, Zapytaj Beczkę i innego kontentu oczekuję, że na żywo w rozmowie będzie jakimś przebojowym facetem, który zaczaruje widzów, bo taki wpływ, czy błędny jego obraz został przez lata wpojony na podstawie kontentu jaki wcześniej dostarczał,

to jest typ, który robił ciekawe i fajne rzeczy,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Serghio: racja. Do tego jednak ma mózg wypalony dragami i raczej silnie lewicowymi poglądami. Raczej nie jest wyjątko inteligentny (choć myśli że jest) a jego jedyną silną stroną jest wspomniany talent, w którym wykazuje się kreatywnością
  • Odpowiedz
Wgl taka ciekawostka ze #studbaza gdzie na 1 roku działałem trochę w samorządzie, i były te całe strajki kobiet, i oczywiście feministyczne juleczki udostępniały na konfach relacje Gonciarza, pisząc że dobrą robotę robi itd. a aj dawałem reakcje haha itp. i nawet miałem pogadanki z przewodniczącym, po jakimś czasie mnie stopniowo odsuwali aż nagle wyleciałem po cichu z tej zbrodniczej organizacji, skupiając się całkowicie na kołach naukowych, co było najlepszą
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gonciarz obejrzałem... gonciarz u stanowskiego zrobił z siebie debila po raz drugi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

On ogólnie jest mega zestresowany jak ma występować na żywo, na fame jestem przekonany że poszły jakieś wspomagacze, do Stanowskiego pewnie bał się wspomagacza zarzucić, żeby go spostrzegawczy Stano nie wykrył, a po drugie żeby za bardzo mu się nie odpaliły wrotki, co pewnie spostrzegawczy Stano by wykorzystał.
I tym sposobem wychodzi nam ten sam mdły Gonciarz 2.0 jak za pierwszym razem. Chłop po prostu powinien zostać montarzystą albo recenzentem gier bo
enten - On ogólnie jest mega zestresowany jak ma występować na żywo, na fame jestem p...

źródło: 1200

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enten: Bez przesady, było jednak dużo lepiej niż w KS, szczególnie ze względu na okoliczności. Oczywiści chwilami było słabo, gubił się, był wybijany z rytmu, trochę cringe, ale generalnie progres. Widać było oczywiście, że jego psycha ma poważne deficyty i ten typ tak ma, ale postęp został dokonany. Format na żywo nie jest jego formatem, to na pewno.
  • Odpowiedz
Takie cioty na tagu przesiadują xDDD. Mój usunięty komentarz brzmiał "to że anielka chciała zostać influ wymazuje to co zrobiła kasia w stosunku do anieli?"
#gonciarz
paul772 - Takie cioty na tagu przesiadują xDDD. Mój usunięty komentarz brzmiał "to że...

źródło: fafaqwer

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paul772: Zasadniczo zgadzam się z założeniem i tak jak Stannis Baratheon uważam, że dobry czyn nie wymazuje złego(i na odwrót).

Mój problem jest taki, że nie ma dowodów na to co naprawdę zrobiła Kasia tej Anieli - jest tylko narracja Anieli i Gonciarza, nie podparta odpowiednio przekonującymi screenami.

Do tego, żeby akurat ta wersja wydarzeń była bardziej prawdopodobna, Mecinski musiałaby faktycznie być tym mistrzem manipulacji i intryg z wizji Gonciarza
  • Odpowiedz
@paul772: tylu ludzi jest na tym screenie ze Śledzika i żaden nie ma sumienia i nie wyskoczy publicznie poprzeć biednej Anieli?
Wszyscy są źli/Kasia wszystkich zmanipulowała? Żadna dobra dusza nie dostarczy screena z linczującej grupki? Żaden pracownik Tofu po zobaczeniu tych okrucieństw Meciński nie zdobędzie się na minimum odwagi popierając wersję Gonciarza?

A może to po prostu bullshit?
  • Odpowiedz
@KRCZVSK: Jak Gonciarz coś ma, to niech ją w końcu pozwie, teraz to scancellował typiarę i jak jakiś stalker-desperat rzuca się na każdy ochłap, który ona wrzuci do sieci, wysyłając stada półgłówków do pisania jej na instagramie żeby spłukała.

Nie przepadam za nią, ale zaczyna mi jej być zwyczajnie żal. To, że jako self-proclaimed lewak nie zauważasz, że to zaczyna być nękanie, podobnie jak Krzysiu n------------y milion wiadomości do Koczewskiej
  • Odpowiedz
W sumie to doceniam, że los nie rzucił mnie gdzieś w okolice znajomości z #gonciarz #mecinski i tej całej reszty, bo jeszcze wciagneliby mnie w te swoje publiczne gierki. W tym momencie cieszę się ze swojego nudnego, anonimowego życia.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ta modeleczka Aniela czy jak jej tam - gdy napiszesz, że ona go wykorzystuje bo chce sie wybić no to dostajesz od spierd.ksów, że to nie prawda i wgl to ty nie ruchałeś łeeeee.
Ale w Kanale Zero pięknie pokazała jak bardzo ma w dupie Gonciarza bo praktycznie jak doszła do głosu to nic o Gonciarzu tylko o sobie i zdążyła z 10 razy powiedzieć o swojej próbie samobójczejxDDDDD I praktycznie wystarczy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gonciarz

Laska, która zadzwoniła pierwsza, a która krytykowała ostatni odcinek Perseusza, mam wrażenie, że zrozumiała dżentelmeńską odpowiedź Krzysztofa (kolejna przyjacielska przysługa dla Wonsika na którą ten nie zasługuje).

Wykop jeszcze nie. xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gonciarz oglądałem część tego wywiadu na żywo u stanowskiego i w sumie zrozumiałem ten cały schemat Kasi gdzie dużą część widowni w sumie właśnie została tak samo zmanipulowania czyli słowa typu oni sami są siebie warci i tak dalej. No właśnie tacy ludzie mówiący takie rzeczy to potwierdzają jak Kaśka jest dobra właśnie w tym co mąci wszystko i wymusza na ludziach myślenie ze tego to już za dużo. A
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turczyk: No sorry, ale kontekst był w miarę jasny. Mecinski wrzuciła sporo gównianych rzeczy na Gonciarza, które były łatwe do obalenia, ale w tym przypadku po prostu widać, że Gonciarz zlewa firmę, nagle się budzi, ta całkiem zasadnie pisze mu, że powodzenia w ogarnianiu, na co ten odpala gówniarskie "die, die, die"

Miała Ci w rolce wszystkie wiadomości od 2012 roku przescrollolować żebyś miał odpowiedni kontekst?
  • Odpowiedz
#gonciarz #kanalzero
OGLĄDAŁEM TYLKO Z 10 OSTATNICH MINUT, ale niech mi ktoś powie, czy on taki by przez cały program?

bo odczułem taki udawany luz gonciarza, jakieś modulowanie głosem, żeby wyjść na bardziej pewnego siebie i fajnego (przyciszone i przeciągane "taa" czy jakieś "yhyy" xD), te usta w dziubek jak na sigma gifie i w ogóle sposób siedzenia typu "mam wyjeane". a poza tą maseczką dalej czuć tego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Iliilllillilillili: on ogólnie jest mega zestresowany jak ma występować na żywo, na fame jestem przekonany że poszły jakieś wspomagacze, do Stanowskiego pewnie bał się wspomagacza zarzucić, żeby go spostrzegawczy Stano nie wykrył, a po drugie żeby za bardzo mu się nie odpaliły wrotki, co pewnie spostrzegawczy Stano by wykorzystał.
I tym sposobem wychodzi nam ten sam mdły Gonciarz 2.0 jak za pierwszym razem. Chłop po prostu powinien zostać montarzystą albo
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili:
Imo typ jest mega zestresowany i spanikowany, bo wie, że musi ostrożnie się wypowiadać i nie wyjawić za dużo. Być może faktycznie skłamał w kilku miejscach, w wieeelu niedopowiedział (bo za bardzo go to obciąża) i musi teraz trzymać się jednej wersji. Bo tak naprawdę to nie widzę powodu dla którego miałby tak dziwnie wypaść. Idziesz, mówisz prawdę i się bronisz. A tak...
  • Odpowiedz
#gonciarz #kanalzero Kurde jestem przekonany, że Gonciarz jest winny. Mówił w KZ że doszedł docperfekcji w montażu. On to idealnie zmanipulował. Toczyła dla niego gra które kocha. To jego misja, z największym bosem. On to specjalnie zrobił żeby przejść tą misję. I właśnie ja przechodzi tak wszystkich zmanipulował. On to zaplanował.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gonciarz #kanalzero

Odbiór Gonciarza po Perseuszu i po Kanale Zero bardzo in plus, co widać po komentarzach i telefonach do studia. Łagodny, harmonijny wywiad, wzbogacony o katarzyńską, typowo narcystyczną próbę zpoltergaistowania Krzysia screenami z 2018, który ostatecznie się nie udał, a jedynie dodał wątek o dronach nad Osaką do nadchodzącego odcinka.

Aniela - cudo, divine spark i siłaczka. Zasługuje na rozpoznawalność i powinna bardziej zawalczyć o swoje miejsce
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRCZVSK:

Aniela - cudo, divine spark i siłaczka. Zasługuje na rozpoznawalność i powinna bardziej zawalczyć o swoje miejsce w przestrzeni publicznej, a pomoc od Wardęgi to zdecydowanie za niskie progi dla niej.

następnym razem dokończ zanim klikniesz enter, ok?
  • Odpowiedz
@KRCZVSK: Nie mówię o wykopie, a o yt. Większość najpopularniejszych to mniej więcej „wszyscy siebie warci” i że nie warto ufać nikomu, część że wywiad miałki i słaby występ. Zupełnie bezkrytycznych czy pochwalnych wobec Kśka jest mało.
  • Odpowiedz