@depechak: Baba z jednej strony może nic nie robić, przy tym mieć systematyczne korzyści finansowe, albo może próbować zniszczyć chłopa, w nadziei na jednorazowy zastrzyk gotówki. Walić logikę xD Ale pewnie ją tak bardzo to bolało, że Krzysiu po zerwaniu z tak "jedyną w swoim rodzaju" księżniczką zamiast płakać po niej do końca swoich dni, to wybrał *uchanie młodszych modelek i dlatego pewnie postanowiła go zniszczyć xD Kobiety to ta
  • Odpowiedz
@depechak: te 50k to tylko wierzchołek góry lodowej. Domyślam się, że ona od dłuższego czasu pozwalała sobie na nadużycia względem finansów w spółce a skoro raz się udało, drugi, trzeci to zapewne apetyt rósł i te pokazane 50k to tylko sam koniec i to co "niby w firmie zostało". Zero sprawiedliwości po jej stronie, ona sama się rozliczyła ze spółki pomijając i nie uwzględniając partnera biznesowego jakim był Krzysztof Gonciarz.
  • Odpowiedz
MeToomanka okazała się być kleptomanką. Tego się nie spodziewałem. W ogóle dziwne, że ona wiedząc co zrobiła, tak mocno dalej się pogrążała. Przecież musiała zdawać sobie sprawę, że prędzej czy później wszyscy się dowiedzą co zrobiła.
#gonciarz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jakismadrynickpolacinsku: nie zakładała tak długiej walki, sądziła, że Gonciarz usunie się z internetu po pandoragate, a może nawet popełni s-kę, a wtedy ona po cichu przejmie firmę. Przecież o to apelowała Daria i reszta dziewczyn tzn. "Gonciarz zamiast zabierać głos, to powinien skasować swoje konta społecznościowe i udać się na leczenie do zakładu zamkniętego".
  • Odpowiedz
Gdy wszyscy zachwycają się kolejnym odcinkiem Perseusza, Aniela w ciszy swojego instagrama opublikowała przepiękne świadectwo o tym, co przeszła przez Kasię-psychopasię, predatora Wonsika i ich zaburzony system wartości.

Ta dziewczyna już na zawsze zostanie dla mnie największą inspiracją do walki o prawdę, dobro i piękno.

Dla was też. Musicie tylko otworzyć oczy. I stanąć w prawdzie.

#gonciarz
KRCZVSK - Gdy wszyscy zachwycają się kolejnym odcinkiem Perseusza, Aniela w ciszy swo...

źródło: Screenshot 2025-09-15 at 01.41.57

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRCZVSK: sorry, czy to Kasia wsadziła jej kutasa do gęby? Nawet sposób w jaki ona to opisała brzmi jakby oboje tego chcieli, no chyba że jest poważnie umysłowo upośledzona ale wtedy chyba by potrzebowała opiekuna. A teraz się nagle okazuje że ona jakąś tajna misje odwet z kutasem w gębie robiła
  • Odpowiedz
@KRCZVSK: jak patrzę na ten jej wpis to myślę że ona po prostu jest autystyczna. No chyba że w momencie jak poszła w tango z facetem swojej koleżanki jej dusza opuściła jej ciało bo z jakiegoś powodu brakuje jej osoby w tym ciągu przyczynowo-skutkowym. ostrzega? Przed czym? Że jest niedomyty? Ostrzegać to można przed faktem
  • Odpowiedz
#gonciarz To wszystko przypomina na serio Władcę Pierścieni. xDDD Jak trafnie zauważył @Angmac



  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obejrzałem se cały odcineczek przy niedzieli i stwierdzam, że wreszcie zaczyna to być narracja z ładem i składem.
Najważniejsze moim zdaniem są ostatnie minuty, gdzie dochodzi do finału, w którym wspólniczka defrauduje majątek firmy.

Także śmiesznie będzie, jak Mecińska na końcu skończy w japońskim więzieniu i będzie musiała spłacać Gonciarza z własnego majątku.

#gonciarz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niereformowalny kryptoromantyk ekscentryk trafił na socjopatke, ot cała historia.
Po drugiej czy trzeciej wymianie wiadomosci na temat firmy, w której Kasia na niewygodne pytanie odpowiada zmiana tematy, tak aby zrobić z siebie ofiare, chlop powinien wziąć prawnika, dać mu kwity i powiedzieć- rozwiąż za mnie te sprawe. Tyle. A typ po tym jak przy jej udziale został zniszczony psychicznie, pisze do niej jeszcze jakies listy odwołujące sie do moralności i wielkich cnót.

Swoją
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po drugiej czy trzeciej wymianie wiadomosci na temat firmy, w której Kasia na niewygodne pytanie odpowiada zmiana tematy, tak aby zrobić z siebie ofiare, chlop powinien wziąć prawnika, dać mu kwity i powiedzieć- rozwiąż za mnie te sprawe. Tyle.


@wiekuisty: Powinien, ale niestety tak to najczęściej wygląda, kiedy łączy się sprawy biznesowe z relacją romantyczną. Ona pewnie z nim tak gadała na co dzień przy kotlecie, więc bez problemu przerzuciła
  • Odpowiedz
Trochę sobie szydzę, chociaż tak naprawdę dobrze rozumiem Gonciarza - mamy podobną wrażliwość i podobnie się umiemy wpędzić w takie "toksyczne wybaczanie" byłym. Beznadziejny przypadek.
  • Odpowiedz
A pamiętacie jak niedawno wszyscy myśleli, że jedyne co Gonciarz ma na Kasię to stół, a Aniela jest jego kochanką? xD

#gonciarz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRCZVSK a ma coś więcej? Chłop mówi że tak walczył o tę ich firmę a jak co do czego to nie wiedział co się dzieje czy nawet gdzie ta firma jest xD przecież to jakiś żart,jak moje życie tylko tu u Krzysia jest śmieszne
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach