Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

depechak
- 32
hospes
via Wykop- 7
@depechak: Baba z jednej strony może nic nie robić, przy tym mieć systematyczne korzyści finansowe, albo może próbować zniszczyć chłopa, w nadziei na jednorazowy zastrzyk gotówki. Walić logikę xD Ale pewnie ją tak bardzo to bolało, że Krzysiu po zerwaniu z tak "jedyną w swoim rodzaju" księżniczką zamiast płakać po niej do końca swoich dni, to wybrał *uchanie młodszych modelek i dlatego pewnie postanowiła go zniszczyć xD Kobiety to ta

darshan12
via Wykop- 10
@depechak: te 50k to tylko wierzchołek góry lodowej. Domyślam się, że ona od dłuższego czasu pozwalała sobie na nadużycia względem finansów w spółce a skoro raz się udało, drugi, trzeci to zapewne apetyt rósł i te pokazane 50k to tylko sam koniec i to co "niby w firmie zostało". Zero sprawiedliwości po jej stronie, ona sama się rozliczyła ze spółki pomijając i nie uwzględniając partnera biznesowego jakim był Krzysztof Gonciarz.
- 16
MeToomanka okazała się być kleptomanką. Tego się nie spodziewałem. W ogóle dziwne, że ona wiedząc co zrobiła, tak mocno dalej się pogrążała. Przecież musiała zdawać sobie sprawę, że prędzej czy później wszyscy się dowiedzą co zrobiła.
#gonciarz
#gonciarz
- 13
Aż nie mogę uwierzyć, że baba po 30'tce może być aż tak tępa do spodu, żeby myśleć że będzie kręcić kilkoma / kilkunastoma osobami a ci się nie zorientują.
#gonciarz
#gonciarz
źródło: d61eb115-87bd-448e-9196-a65c83b1310c
Pobierz@jakismadrynickpolacinsku: nie zakładała tak długiej walki, sądziła, że Gonciarz usunie się z internetu po pandoragate, a może nawet popełni s-kę, a wtedy ona po cichu przejmie firmę. Przecież o to apelowała Daria i reszta dziewczyn tzn. "Gonciarz zamiast zabierać głos, to powinien skasować swoje konta społecznościowe i udać się na leczenie do zakładu zamkniętego".
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#gonciarz kurcze nowy odcinek a chlop ma awarie internetu ehhhh
#gonciarz xD
źródło: 1000008181
Pobierz- 47
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Szaka_laka: wow, ale upadek
Jak gonkers robił jej zdjęcia (czy nie było tak?) to było: artystyczno-erytoczne ujęcie mojej nagiej figury
A teraz?
Oto moja tsipa xD
Jak gonkers robił jej zdjęcia (czy nie było tak?) to było: artystyczno-erytoczne ujęcie mojej nagiej figury
A teraz?
Oto moja tsipa xD
- 12
Gdy wszyscy zachwycają się kolejnym odcinkiem Perseusza, Aniela w ciszy swojego instagrama opublikowała przepiękne świadectwo o tym, co przeszła przez Kasię-psychopasię, predatora Wonsika i ich zaburzony system wartości.
Ta dziewczyna już na zawsze zostanie dla mnie największą inspiracją do walki o prawdę, dobro i piękno.
Dla was też. Musicie tylko otworzyć oczy. I stanąć w prawdzie.
#gonciarz
Ta dziewczyna już na zawsze zostanie dla mnie największą inspiracją do walki o prawdę, dobro i piękno.
Dla was też. Musicie tylko otworzyć oczy. I stanąć w prawdzie.
#gonciarz
źródło: Screenshot 2025-09-15 at 01.41.57
Pobierz@KRCZVSK: sorry, czy to Kasia wsadziła jej kutasa do gęby? Nawet sposób w jaki ona to opisała brzmi jakby oboje tego chcieli, no chyba że jest poważnie umysłowo upośledzona ale wtedy chyba by potrzebowała opiekuna. A teraz się nagle okazuje że ona jakąś tajna misje odwet z kutasem w gębie robiła
@KRCZVSK: jak patrzę na ten jej wpis to myślę że ona po prostu jest autystyczna. No chyba że w momencie jak poszła w tango z facetem swojej koleżanki jej dusza opuściła jej ciało bo z jakiegoś powodu brakuje jej osoby w tym ciągu przyczynowo-skutkowym. ostrzega? Przed czym? Że jest niedomyty? Ostrzegać to można przed faktem
- 4
Obejrzałem se cały odcineczek przy niedzieli i stwierdzam, że wreszcie zaczyna to być narracja z ładem i składem.
Najważniejsze moim zdaniem są ostatnie minuty, gdzie dochodzi do finału, w którym wspólniczka defrauduje majątek firmy.
Także śmiesznie będzie, jak Mecińska na końcu skończy w japońskim więzieniu i będzie musiała spłacać Gonciarza z własnego majątku.
#gonciarz
Najważniejsze moim zdaniem są ostatnie minuty, gdzie dochodzi do finału, w którym wspólniczka defrauduje majątek firmy.
Także śmiesznie będzie, jak Mecińska na końcu skończy w japońskim więzieniu i będzie musiała spłacać Gonciarza z własnego majątku.
#gonciarz
@Non_sacerdos_Michael_Vosnitsky: s---------a do USA i póki tam siedzi jest raczej bezpieczna. Do PL czy Japonii już nie wróci. Więc na żadnej rozprawie w charakterze świadka nikt jej nie zobaczy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 28
Niereformowalny kryptoromantyk ekscentryk trafił na socjopatke, ot cała historia.
Po drugiej czy trzeciej wymianie wiadomosci na temat firmy, w której Kasia na niewygodne pytanie odpowiada zmiana tematy, tak aby zrobić z siebie ofiare, chlop powinien wziąć prawnika, dać mu kwity i powiedzieć- rozwiąż za mnie te sprawe. Tyle. A typ po tym jak przy jej udziale został zniszczony psychicznie, pisze do niej jeszcze jakies listy odwołujące sie do moralności i wielkich cnót.
Swoją
Po drugiej czy trzeciej wymianie wiadomosci na temat firmy, w której Kasia na niewygodne pytanie odpowiada zmiana tematy, tak aby zrobić z siebie ofiare, chlop powinien wziąć prawnika, dać mu kwity i powiedzieć- rozwiąż za mnie te sprawe. Tyle. A typ po tym jak przy jej udziale został zniszczony psychicznie, pisze do niej jeszcze jakies listy odwołujące sie do moralności i wielkich cnót.
Swoją
@wiekuisty: romantyk?gość który się puszcza i chce tylko otwartych relacji?który namawia swoją dziewczynę na trójkąt ze swoim kolegą i wnerwia się jak ta odmawia?🤣
Po drugiej czy trzeciej wymianie wiadomosci na temat firmy, w której Kasia na niewygodne pytanie odpowiada zmiana tematy, tak aby zrobić z siebie ofiare, chlop powinien wziąć prawnika, dać mu kwity i powiedzieć- rozwiąż za mnie te sprawe. Tyle.
@wiekuisty: Powinien, ale niestety tak to najczęściej wygląda, kiedy łączy się sprawy biznesowe z relacją romantyczną. Ona pewnie z nim tak gadała na co dzień przy kotlecie, więc bez problemu przerzuciła
Krzysiu wruc...
#gonciarz
#gonciarz
źródło: temp_file3952367657825466668
Pobierz@PierwszyPuchacz: krzysia twarz wstawić.
To uczucie gdy Gonciarz po tym wszystkim czyta łzawy list do byłej w którym przyznał się, że miał nazywać się Kasia.
#gonciarz
#gonciarz
źródło: Is-Any-Cringe-Good-Cringe
Pobierz- 14
Trochę sobie szydzę, chociaż tak naprawdę dobrze rozumiem Gonciarza - mamy podobną wrażliwość i podobnie się umiemy wpędzić w takie "toksyczne wybaczanie" byłym. Beznadziejny przypadek.
@Zuzka_z_Bornholmu: pełna zgoda. Cringe totalny ale widzę siebie jakbym też bym w stanie coś takiego wysrać do kogoś kogo kiedyś kochałem
Osoby, które piszą "Katarzyn" na tagu #gonciarz powinny spotykać się z ostracyzmem i wykluczeniem.
@Zuzka_z_Bornholmu: Ok julka
@Zuzka_z_Bornholmu: Ok Katarzyn
- 17
A pamiętacie jak niedawno wszyscy myśleli, że jedyne co Gonciarz ma na Kasię to stół, a Aniela jest jego kochanką? xD
#gonciarz
#gonciarz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@boolProptestingCheatsEnabledtrue montażysta do zmiany
- 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sinti: obrzydliwa kreatura. nawet jesli kasia jest gorsza to ten simp na nia polecial. to jest jakies ulta-beta zachowanie, ze byl z dziewczyna, ktora wstydzila sie przyznac, ze sa razem w zwiazku
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





























