Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

secs
- 46

Marek_zloty
via Wykop- 112
@secs: of diva z zaburzeniami i nawet nie ładna. Chłop takiej nie chce i od razu że chłopy też hipergamia

konto usunięte via Android
- 38
@secs wchodzenie w związek w tym wypadku nie powinien w ogóle wchodzić w rachubę. Wiek jest bez znaczenia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@JoseRaulCapablanca01: tu nie ma co wtajemniczać stimy to syf straszny. O ile takie niuchanie weekendowe do imprezy 90% ludzi krzywdy nie zrobi to codzienne używanie robi siekę z głowy. Człowiek jest rozedrgany, mogą się pojawiać psychozy i mannie prześladowcze. Nie próbujcie nawet tego gówna.
@PanPieczara: weekendowe niuchanie w 90% przypadków kończy się rekreacyjnym ćpaniem nie tylko w weekendy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 45
konto usunięte via Wykop
- 60
@Dziglipaf: Makuła nigdy nie był ofiarą pronciarza, on był w tym przypadku predatorem. To on pierwszy postawił się byłemu szefowi GoL-a i jednemu z największych youtuberów. To on jako pierwszy skrytykował książkę wybuchające beczki kiedy wszyscy słodzili gonciarzowi, on powiedział jak jest.
Bestia z Ruczaju zmiotła z planszy incela z tokio.
Bestia z Ruczaju zmiotła z planszy incela z tokio.
@Klotrimazol: pamiętam, jak pronciu skomentował biednego Ruczaja. Jeszcze kilka miesięcy Perseusz potrwa i się odcinka doczekamy
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TheChosen1: Mnie wystarczy spojrzeć na produkt końcowy aby wiedzieć co się dzieje w danej branży. Dla mnie ktoś kto jest marketingowcem to tak jakby dusza która wie już ze została odrzucona przez boga, że idzie do piekła, a pomimo tego nadal się desperacko miota aby uniknąć nieuniknionego. Tak jakby mama dziecku dawała samolocik z owsianeczką, ono wie że samolocik wleci mu do mordy, ale nie chce tego. To myślę o
@TheChosen1: kucowanie w it najlepsze. zadnych dram
- 21
Te filmy pokazują kolejny raz jak KG postrzega ludzi wokół siebie: jako bezrozumne, bezwolne istoty, które banalnie wręcz jest manipulować (ale tylko on określa kto jest manipulowany a kto nie - jak Daria powiedziała, że nie była manipulowana, przez Kaśkę i że jest to tylko wersja Gonciarza to to wyśmiał. Jak Wardęga sugerował, że Gonciarz daje się manipulować Anieli to stwierdził, że na pewno nie).
W ogóle nie jest wzięta pod uwagę
W ogóle nie jest wzięta pod uwagę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@whos_your_daddy_snakegirl: tak samo jak Lewandowska myśli, że byłaby tu gdzie jest gdyby nie jej mąż, który jest od lat najbardziej rozpoznawanym sportowcem w kraju. Przecież to jest jedyny powód, dla którego jej "kariera", czyli jakieś tam treningi się do tego stopnia wybiły, że w ogóle mogła myśleć o porównywaniu się z Chodakowską.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 28
Podsumowanie nowego Gonkersa #gonciarz 2,5 h to w skrocie, dobre wiesci! Zero nowych modelek.
1. Gonkers trzezwy. Film logiczny bez zbytnich pato tresci.
2. Kasia jednak zlo.
3. Gonkers to jednak emocjonalny cucold Kasi.
4. Kasiu wroc hajs Gonciarzowi.
5. Duzo best of time Gonkers. Az sie lezka w oku kreci w zestawieniu z wrzucanymi kompulsywne storiskami o kupie. Ewidentnie Gonk ma PTSD.
Kto wygra pojedynek o udowadnianie kto jest
1. Gonkers trzezwy. Film logiczny bez zbytnich pato tresci.
2. Kasia jednak zlo.
3. Gonkers to jednak emocjonalny cucold Kasi.
4. Kasiu wroc hajs Gonciarzowi.
5. Duzo best of time Gonkers. Az sie lezka w oku kreci w zestawieniu z wrzucanymi kompulsywne storiskami o kupie. Ewidentnie Gonk ma PTSD.
Kto wygra pojedynek o udowadnianie kto jest
@KomendaGlownaPolicji: sorry, ale co wiadomo? Ani co, ani kiedy, ani czy przestał. W dodatku ta jego terakota okazuje się domniemaną przemianą duchową, co podkreśla zarówno u Żurnalisty, jak i w aktualnym filmie. Na domiar złego w jednym z odcinków Perseusza przyznaje także, że diagnozy które przywołuje stawiała mu koleżanka (!)
Biorąc to wszystko do kupy, to problem dragów i jego zdrowia psychicznego wymagają interwencji do której nie chce się przyznać
Biorąc to wszystko do kupy, to problem dragów i jego zdrowia psychicznego wymagają interwencji do której nie chce się przyznać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Z Gonciarzem sprawa jest trudna. Z jednej strony ciężko nie widzieć, że to Kasia była tą bardziej dominującą stroną w związku, nawet w filmiku nagranym na jej prośbę pracownik mówi, że jest srogą szefową... Z drugiej zaś Krzysiek z ciągłym psychologizowaniem, kreowaniem się na oświeconego w filmikach przed aferą (przy jednoczesnym ćpaniu i zaliczaniu dużo młodszych modelek jedna po drugiej), a wreszcie z tą Anielą, też jest śliski.
Gdyby środowisko, z którego
Gdyby środowisko, z którego
@Beetlebum: To psycholizowanie gonkersa to taki etap po naglym obudzeniu przez psychodeliki. Tylko zwykle ludzie nie nagrywaja sie w tej fazie kamera i nie gadaja do duzej grupy odbiorcow. Na swoj sposob to byly szczere pewnie i wazne dla Krzyska przemowienia. Tylko nie wiedzial wtedy, ze te przelomy sa raczej indywiduanym procesem nie do zastosowania przez kogokolwiek innego. Jemu przenosilo ulge i poprawe wiec imho pewnie chcial sie podzielic i
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AfterPartyBarty ale to amerykanka bardziej niż Polka
Przecież ona nawet uwaza, ze nie mozna z nią gadać po polsku, bo ludzie mają względem niej przewagę i kazała gadać po angielsku XD
Przecież ona nawet uwaza, ze nie mozna z nią gadać po polsku, bo ludzie mają względem niej przewagę i kazała gadać po angielsku XD
- 3
- 2
O jakim długu tu mowa? Bo wcześniej też coś było, że gonciarz musi firmie odpłacić za 4 miliony jenów (50:50). Gonciarz coś wisiał firmie czy jak to należy rozumieć? No i sam tu wylicza, że jego wkład w 2019 roku był zerowy lub na minus.
tak dla skali, 4 miliony jenów to jakieś 100k pln teraz, ale jen spadł więc pewnie ze 150-200k wtedy to było
#gonciarz
tak dla skali, 4 miliony jenów to jakieś 100k pln teraz, ale jen spadł więc pewnie ze 150-200k wtedy to było
#gonciarz
źródło: screen50
Pobierz@nilmerg: No i to jest ten problem z Gonciarzem - chłop niczym Jezus robi te projekty za darmo od 2020, żeby bijącej go po pysku Kaśce było lepiej, ta Kaśka cały czas twierdzi, że Gonciarz coś wisi firmie, sam Gonciarz też to twierdzi na screenie, ale w narracji to już "Kasia p------i, znalazła hak do mojego mózgu i mnie wykorzystuje" - tłum z instagrama ma już dzień pochodni, ale to
@nilmerg: Gdy Gonciarz wkładał pieniądze w firmę, a po 2019 chciał część wkładu odzyskać, to Kaśka zaczęła wymyślać, że Gonciarz ma dług wobec firmy bo to ona więcej pracy włożyła w Tofu media niż Krzysiek, pracy niewycenionej i stąd ten dług. Gdy rozmawiali o zamknięciu firmy przez mediatorów to ten argument wymyślonego długu który Krzysiek ma zapłacić za większy wkład pracy Kaśki został obalony, jest o tym pod koniec filmu.
Czy ja dobrze rozumiem, że ona chciała podburzyć całą grupę pracowników przeciwko Gonciarzowi (jak i inne niewygodne dla niej osoby, aby je odsunąc od interesów) i w móżdżku nie połączyły się kable, że ci mogą zacząć o niej rozmawiać i wszystko się wyda?
Rozumu mniej jak urody.
#gonciarz #youtube #mecinski #logikarozowychpaskow
Rozumu mniej jak urody.
#gonciarz #youtube #mecinski #logikarozowychpaskow
źródło: image
Pobierz- 0
@Cztero0404: Ale ona jest babskiem po 30 a nie 10 latka. Wskazuje to na to, że się zatrzymała w rozwoju.
Ale ona jest babskiem po 30 a nie 10 latka. Wskazuje to na to, że się zatrzymała w rozwoju.
@jakismadrynickpolacinsku: Oto chodzi
- 56
#gonciarz
Jak Gonciarz w tej firmie dawał się peklować Kaśce przez lata to brak słów - nawet zakładając że połowa tego filmu to czysta prawda, to trudno się nie zgodzić ze słowami Kaśki do tego typa na Fuji, że Gonciarz jest jakiś autystyczny xD. Całe szczęście z-----ł potężną porcję grzybów w 2023, wszedł na wyższy poziom świadomości (lol) i siedząc w swojej platońskiej jaskini zauważył cień Kaśki czającej się na
Jak Gonciarz w tej firmie dawał się peklować Kaśce przez lata to brak słów - nawet zakładając że połowa tego filmu to czysta prawda, to trudno się nie zgodzić ze słowami Kaśki do tego typa na Fuji, że Gonciarz jest jakiś autystyczny xD. Całe szczęście z-----ł potężną porcję grzybów w 2023, wszedł na wyższy poziom świadomości (lol) i siedząc w swojej platońskiej jaskini zauważył cień Kaśki czającej się na
@oirectine: Księgowa prawdę powie. Kto przywoził / przysyłał dokumenty, kto płacił zusy, kto rozwiązywał problemy itd.
@oirectine: po prostu dawał sobą manipulować kobietom, bo w młodości i wczesnej dorosłości, choć był pracowity i miał sukcesy, to był typowym przegrywem, więc patologicznie brakowało mu bliskości i uznania od kobiet, jak to dostał, to zachłysnął się tym i nie widział, w jak oczywisty sposób kolejne nim manipulują.
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Mam około 3 godzin, do wyboru obejrzenie nowego Perseusza albo Once Upon a Time in Hollywood, muszę ocenić swoje priorytety. Czy Gonciarz postarał się jak Quentin o stópki Margaret Qualley?
#gonciarz
#gonciarz
źródło: temp_file2911849508960402418
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 4
@Angmac "pewnego razu" ma momenty ale to nie jest jakies wybitne kino
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@czasowstrzymywacz: Widać, że bardzo nie chciał nagrywać filmy na Kasię, jeszcze się może okaże czemu
@drastic226: moze sie ciagle jej bac
- 22
#gonciarz trochę mnie zainspirował do rozwoju wewnętrznego. W wy co sądzicie o takiej ścieżce rozwoju duchowego, przebudzenia emocjonalnego i wzrasta wewnętrznego poprzez wchodzenie w związki z dziewczynami z OnlyFansa?





























