Ej czaicie uzyczyc swojej brzydkiej i p-----------j ex mieszkanie co by sie w nim jeszcze ze swoim obecnym fagasem bolcowala?( ͡° ͜ʖ ͡°) #kasiapsychofasia #kasiusplucz #gonciarz
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

AfterPartyBarty
- 2

eMaTee
via Android- 2
@AfterPartyBarty może ma kamerkę zamontowana i sobie ogląda
Krzysiu gonciarz mial takiego pecha ze zawsze skipowal te 2 pozostale( ͡° ͜ʖ ͡°) #gonciarz #kasiusplucz
źródło: 1000058272
Pobierz- 5
@KRCZVSK: historia Anieli to jest nie do obronienia przez Gonciarza, popatrz na komentarze pod poprzednim jego filmem, te pozytywne to na palcach jednej ręki można policzyć. Do tego Druid samym live go wizernkowo podkopał, a gdyby zrobił film i zmontował to w swoim stylu gdzie obejrzy to milion ludzi to zaufanie do Gonciarza by znacznie spadło.
Co do historii tej firmy to opowiadając taką zawiłą historię która toczy się przez
Co do historii tej firmy to opowiadając taką zawiłą historię która toczy się przez
Nie sądzisz chyba, że bedzie polegał na opinii wykopu?
@KRCZVSK: przecież już napisałem co sądzę, liczą się zasięgi i czysty wizerunek, jak sam Gonciarz u Stanowskiego przyznał, jeszcze się firmy nie odzywają i moim zdaniem tak prędko nie zaczną.
Czaicie zalac cos takiego jak psychopata kasia mecinski?( ͡° ͜ʖ ͡°) juz nie mowiac zeby wogole startowac do tego zeby sie rozebrala, jprd krzysiu cos tym miol w tej lepetynie XD
#gonciarz
#gonciarz
Pani Męczyński urwała kurze złote jaja. W imię czego? Miała pod ręką posłusznego kukoldzika, który zapieprzał za darmo, przyprowadzał nowych klientów. Ale przede wszystkim był twarzą tej firmy, sama jego gęba przynosiła pewnie połowę jak i nie większość zysków. Każda firma w tej branży stawała by na głowie by pozyskać Gonczaka w swoim prajmie, tak proszę pana, dwadzieścia proszę pana, trzydzieści też może być i 50 proszę pana się znajdzie, dziękuję bardzo,
@Zuzka_z_Bornholmu: zastanawia mnie skąd się bierze te bezgraniczne zaufanie, że dokładnie tak było jak Gonciarz twierdzi
@general_row_grotecki: no przedstawił screeny i fragmenty produkcji które robił dla tofu media.
Gdy po wyprowadzce Gonciarza z Japonii firma zaczeła mieć trudności finansowe i problemy z płatnościami rachunków to przelewał swoje prywatne środki na rachunek firmy aby było na opłaty i przylatywał do Japonii by robić dla firmy projekty za darmo. Gdy Kasia wyprowadziła się z Japonii to Krzysztof znów wprowadził się do Japonii (widać, że nie mogli razem mieszkać
Gdy po wyprowadzce Gonciarza z Japonii firma zaczeła mieć trudności finansowe i problemy z płatnościami rachunków to przelewał swoje prywatne środki na rachunek firmy aby było na opłaty i przylatywał do Japonii by robić dla firmy projekty za darmo. Gdy Kasia wyprowadziła się z Japonii to Krzysztof znów wprowadził się do Japonii (widać, że nie mogli razem mieszkać
- 18
@RitmoXL: Pyta szefowa firmy zajmującej się produkcją filmów z pięcioletnim stażem.
@RitmoXL: na obronę można założyć, że zabrakło "ten". Niektórzy klienci życzą sobie pliki otwarte, ale nie wiem jak to w branży wideo. Niemniej wygląda to jak źle zadane pytanie. Jest niesłychanie mało prawdopodobne, by osoba zajmująca się tym przez kilka lat faktycznie nie wiedziała czy zazwyczaj filmy się renderuje.
- 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@JoseRaulCapablanca01: tu nie ma co wtajemniczać stimy to syf straszny. O ile takie niuchanie weekendowe do imprezy 90% ludzi krzywdy nie zrobi to codzienne używanie robi siekę z głowy. Człowiek jest rozedrgany, mogą się pojawiać psychozy i mannie prześladowcze. Nie próbujcie nawet tego gówna.
@PanPieczara: weekendowe niuchanie w 90% przypadków kończy się rekreacyjnym ćpaniem nie tylko w weekendy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 45
konto usunięte via Wykop
- 60
@Dziglipaf: Makuła nigdy nie był ofiarą pronciarza, on był w tym przypadku predatorem. To on pierwszy postawił się byłemu szefowi GoL-a i jednemu z największych youtuberów. To on jako pierwszy skrytykował książkę wybuchające beczki kiedy wszyscy słodzili gonciarzowi, on powiedział jak jest.
Bestia z Ruczaju zmiotła z planszy incela z tokio.
Bestia z Ruczaju zmiotła z planszy incela z tokio.
@Klotrimazol: pamiętam, jak pronciu skomentował biednego Ruczaja. Jeszcze kilka miesięcy Perseusz potrwa i się odcinka doczekamy
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TheChosen1: Mnie wystarczy spojrzeć na produkt końcowy aby wiedzieć co się dzieje w danej branży. Dla mnie ktoś kto jest marketingowcem to tak jakby dusza która wie już ze została odrzucona przez boga, że idzie do piekła, a pomimo tego nadal się desperacko miota aby uniknąć nieuniknionego. Tak jakby mama dziecku dawała samolocik z owsianeczką, ono wie że samolocik wleci mu do mordy, ale nie chce tego. To myślę o
@TheChosen1: kucowanie w it najlepsze. zadnych dram
- 21
Te filmy pokazują kolejny raz jak KG postrzega ludzi wokół siebie: jako bezrozumne, bezwolne istoty, które banalnie wręcz jest manipulować (ale tylko on określa kto jest manipulowany a kto nie - jak Daria powiedziała, że nie była manipulowana, przez Kaśkę i że jest to tylko wersja Gonciarza to to wyśmiał. Jak Wardęga sugerował, że Gonciarz daje się manipulować Anieli to stwierdził, że na pewno nie).
W ogóle nie jest wzięta pod uwagę
W ogóle nie jest wzięta pod uwagę
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@whos_your_daddy_snakegirl: tak samo jak Lewandowska myśli, że byłaby tu gdzie jest gdyby nie jej mąż, który jest od lat najbardziej rozpoznawanym sportowcem w kraju. Przecież to jest jedyny powód, dla którego jej "kariera", czyli jakieś tam treningi się do tego stopnia wybiły, że w ogóle mogła myśleć o porównywaniu się z Chodakowską.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 28
Podsumowanie nowego Gonkersa #gonciarz 2,5 h to w skrocie, dobre wiesci! Zero nowych modelek.
1. Gonkers trzezwy. Film logiczny bez zbytnich pato tresci.
2. Kasia jednak zlo.
3. Gonkers to jednak emocjonalny cucold Kasi.
4. Kasiu wroc hajs Gonciarzowi.
5. Duzo best of time Gonkers. Az sie lezka w oku kreci w zestawieniu z wrzucanymi kompulsywne storiskami o kupie. Ewidentnie Gonk ma PTSD.
Kto wygra pojedynek o udowadnianie kto jest
1. Gonkers trzezwy. Film logiczny bez zbytnich pato tresci.
2. Kasia jednak zlo.
3. Gonkers to jednak emocjonalny cucold Kasi.
4. Kasiu wroc hajs Gonciarzowi.
5. Duzo best of time Gonkers. Az sie lezka w oku kreci w zestawieniu z wrzucanymi kompulsywne storiskami o kupie. Ewidentnie Gonk ma PTSD.
Kto wygra pojedynek o udowadnianie kto jest
@KomendaGlownaPolicji: sorry, ale co wiadomo? Ani co, ani kiedy, ani czy przestał. W dodatku ta jego terakota okazuje się domniemaną przemianą duchową, co podkreśla zarówno u Żurnalisty, jak i w aktualnym filmie. Na domiar złego w jednym z odcinków Perseusza przyznaje także, że diagnozy które przywołuje stawiała mu koleżanka (!)
Biorąc to wszystko do kupy, to problem dragów i jego zdrowia psychicznego wymagają interwencji do której nie chce się przyznać
Biorąc to wszystko do kupy, to problem dragów i jego zdrowia psychicznego wymagają interwencji do której nie chce się przyznać
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Z Gonciarzem sprawa jest trudna. Z jednej strony ciężko nie widzieć, że to Kasia była tą bardziej dominującą stroną w związku, nawet w filmiku nagranym na jej prośbę pracownik mówi, że jest srogą szefową... Z drugiej zaś Krzysiek z ciągłym psychologizowaniem, kreowaniem się na oświeconego w filmikach przed aferą (przy jednoczesnym ćpaniu i zaliczaniu dużo młodszych modelek jedna po drugiej), a wreszcie z tą Anielą, też jest śliski.
Gdyby środowisko, z którego
Gdyby środowisko, z którego
@Beetlebum: To psycholizowanie gonkersa to taki etap po naglym obudzeniu przez psychodeliki. Tylko zwykle ludzie nie nagrywaja sie w tej fazie kamera i nie gadaja do duzej grupy odbiorcow. Na swoj sposob to byly szczere pewnie i wazne dla Krzyska przemowienia. Tylko nie wiedzial wtedy, ze te przelomy sa raczej indywiduanym procesem nie do zastosowania przez kogokolwiek innego. Jemu przenosilo ulge i poprawe wiec imho pewnie chcial sie podzielic i
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AfterPartyBarty ale to amerykanka bardziej niż Polka
Przecież ona nawet uwaza, ze nie mozna z nią gadać po polsku, bo ludzie mają względem niej przewagę i kazała gadać po angielsku XD
Przecież ona nawet uwaza, ze nie mozna z nią gadać po polsku, bo ludzie mają względem niej przewagę i kazała gadać po angielsku XD
- 3
- 2
O jakim długu tu mowa? Bo wcześniej też coś było, że gonciarz musi firmie odpłacić za 4 miliony jenów (50:50). Gonciarz coś wisiał firmie czy jak to należy rozumieć? No i sam tu wylicza, że jego wkład w 2019 roku był zerowy lub na minus.
tak dla skali, 4 miliony jenów to jakieś 100k pln teraz, ale jen spadł więc pewnie ze 150-200k wtedy to było
#gonciarz
tak dla skali, 4 miliony jenów to jakieś 100k pln teraz, ale jen spadł więc pewnie ze 150-200k wtedy to było
#gonciarz
źródło: screen50
Pobierz@nilmerg: No i to jest ten problem z Gonciarzem - chłop niczym Jezus robi te projekty za darmo od 2020, żeby bijącej go po pysku Kaśce było lepiej, ta Kaśka cały czas twierdzi, że Gonciarz coś wisi firmie, sam Gonciarz też to twierdzi na screenie, ale w narracji to już "Kasia p------i, znalazła hak do mojego mózgu i mnie wykorzystuje" - tłum z instagrama ma już dzień pochodni, ale to
@nilmerg: Gdy Gonciarz wkładał pieniądze w firmę, a po 2019 chciał część wkładu odzyskać, to Kaśka zaczęła wymyślać, że Gonciarz ma dług wobec firmy bo to ona więcej pracy włożyła w Tofu media niż Krzysiek, pracy niewycenionej i stąd ten dług. Gdy rozmawiali o zamknięciu firmy przez mediatorów to ten argument wymyślonego długu który Krzysiek ma zapłacić za większy wkład pracy Kaśki został obalony, jest o tym pod koniec filmu.
Czy ja dobrze rozumiem, że ona chciała podburzyć całą grupę pracowników przeciwko Gonciarzowi (jak i inne niewygodne dla niej osoby, aby je odsunąc od interesów) i w móżdżku nie połączyły się kable, że ci mogą zacząć o niej rozmawiać i wszystko się wyda?
Rozumu mniej jak urody.
#gonciarz #youtube #mecinski #logikarozowychpaskow
Rozumu mniej jak urody.
#gonciarz #youtube #mecinski #logikarozowychpaskow
źródło: image
Pobierz- 0
@Cztero0404: Ale ona jest babskiem po 30 a nie 10 latka. Wskazuje to na to, że się zatrzymała w rozwoju.
Ale ona jest babskiem po 30 a nie 10 latka. Wskazuje to na to, że się zatrzymała w rozwoju.
@jakismadrynickpolacinsku: Oto chodzi



























