Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Idzie do mnie paczka z Belgii. W poniedziałek około 13 dostarczono ją do filii w Niemczech, a stamtąd pojechała do... Wrocławia. Ja mieszkam w Poznaniu. Ktoś ma jakiś pomysł, dlaczego paczka nie przyjechała bezpośrednio do Poznania (droga raczej taka sama, wysłane z Neuenstein)?
#gls #kurier #kurierzy
#gls #kurier #kurierzy
- 3
@Niekumaty_: wszystkie paczki trafiają do węzłów rozdzielczych. Fizyczne odległości mają naprawdę niewielkie znaczenie dla dotrzymania terminów dostaw.
- 0
@motaboy: No to właśnie nie dotrzymali terminu, bo dostawa miała być na dziś. Nie jest to aż taki problem, poczekam spokojnie te 1-2 dni dłużej, zapytałem z ciekawości. Wydawało mi się, że paczka będzie kierowana na Komorniki koło Poznania, stamtąd to już rzut kamieniem.
- 2
Zamówiłem sobie paczkę z allegro - ot, zwykła sprawa - alternator po regeneracji do C4 bo się spalił, stopił, zjarał - no 420 u wątpliwego elektromechanika - bo byłem tam pierwszy raz. Wszystko pięknie, przesyłka za pobraniem, zapłacę kilka groszy więcej i zdam stary alternator w paczce zwrotnej dla sprzedającego (temat ogarnięty, czwartek +/- 14:00 ). No i mowie - pewnie wyjdzie to dojedzie do Krakowa na piątek, w sobotę zamontuje, sprawdzę
źródło: comment_HBl1TRFce5peuPmhP6pttJtbkmnbfjG4.jpg
Pobierz@sorasill: no bo kurier ci będzie wiózł osobiście XD w sortowni jest
@sorasill: a teraz powiem ci jak to wygląda, bo widzę kolejnego nieświadomego jak wygląda transport przesyłek w PL.
1. nadanie paczki w Kłodzku
2. miejscowy kurier odbiera
3. paczka trafia do regionalnego magazynu w Bielawie
4. przeładunek na TIRa i jazda do krajowej sortowni w Strykowie (większość jak nie wszystkie firmy kurierskie mają tam swoją główną sortownię)
5. no i tu chyba poszedł fakap, bo paczka pewnie trafiła przez przypadek do złego kontenera, albo zły
1. nadanie paczki w Kłodzku
2. miejscowy kurier odbiera
3. paczka trafia do regionalnego magazynu w Bielawie
4. przeładunek na TIRa i jazda do krajowej sortowni w Strykowie (większość jak nie wszystkie firmy kurierskie mają tam swoją główną sortownię)
5. no i tu chyba poszedł fakap, bo paczka pewnie trafiła przez przypadek do złego kontenera, albo zły
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@OrzechowyDzem: Kurier nie ma obowiązku dzwonić do odbiorcy przed próbą doręczenia przesyłki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@NaChMiNick: rzadko korzystam z kurierów, bo wygodniejsze są paczkomaty. Tutaj niestety nie było innej opcji i tylko się człowiek w-----a, bo siedzę pod wskazanym adresem od 7...
- 0
#banggood #priorityline #gls #edm
Czy ktos sie spotkal z taka sytuacja ? Da sie cos jeszcze zrobic, dzwonic do Belgii ?
Czy ktos sie spotkal z taka sytuacja ? Da sie cos jeszcze zrobic, dzwonic do Belgii ?
źródło: comment_yRahnVQ5UcAjxXHOJo6m0lDZQuVz8rNx.jpg
Pobierz- 0
@Drejku: no bylo tak ze wyslali resenda, ale nie rozumiem dlaczego tej nowo wyslanej paczki nie cofneli tylko ta ktora mialem juz prawie pod nosem, z reszta pisalem do banggood a oni niby nic nie wiedza ale pewnie sciemniaja i wez tu czekaj kolejne tygodnie .....
- 0
@Drejku: nie wie czy bede sie smial czy plakal jak paczka wroci do Belgii i od razu ruszy ta resend po prostu logistyka XXI wiek
@andromenda: u mnie to wygladalo tak. 19.07 oplacilem przesylke na mailboxde:
generated on: 19. 7. 2019 Time: 21:35
Pozniej na stronie GLSu::
24.07.2019 12:31 Paczka doreczona Polska Wroclaw
24.07.2019 07:47 Paczka w doreczeniu
generated on: 19. 7. 2019 Time: 21:35
Pozniej na stronie GLSu::
24.07.2019 12:31 Paczka doreczona Polska Wroclaw
24.07.2019 07:47 Paczka w doreczeniu
- 1
@FinestEDM: dotarło w końcu ale nie pamiętam jaki poślizg
@pociong: to zależy, z reguły pewnie do ok. 18-tej, aczkolwiek 3-4 lata temu najpóźniej kurier wbił do mnie przed 23, bo miał awarię auta (oczywiście wcześniej pytając czy pasi dostarczenie o tej porze)
@pociong: czasami potrafią przechomikować paczkę na drugi dzień, albo jak maja ciebie np. po drodze do domu to w ostatnim kursie ci przywiozą,
- 4
@withoutSmallGarden: W wypadku dpd i gls to rzekłbym standard, a nie kryzys. Jeszcze do tego grona doliczyłbym kurierów Inpost (nie paczkomaty, bo te jako tako działają).
@withoutSmallGarden: Jedyni kurierzy jacy w moim wypadku nigdy nie zaliczyli wtopy to UPS i Fedex - ale to droższe firmy. No i paczkomaty inpost - ale być może dlatego, że w wypadku paczkomatu ciężej jest coś z----ć w dostawie.
W związku z ta akcja z #gls przypomniała mi się akcja w #xkom. Zamówiłem telefon z odbiorem w sklepie. Nie zapłaciłem, przyjechałem i powiedziałem ze chce sprawdzić sprzęt. Koleś, ze najpierw muszę zapłacić i wtedy moge bo inaczej jak otworzy i odmowie to tego nie sprzedadzą. Czy tak się robi? W sumie jak kupię, otworze przy nim to okaże się ze zepsute i muszę bawic się w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 63
Tak wygląda moja paczka z zooplusa, nie pierwszy raz zresztą. Tym razem jednak dostałem ją po ponad tygodniu od zamówienia (11 sierpnia).
Czemu o tym piszę? Bo kurier to GLS. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po dzisiejszych gorących w ogóle mnie to nie dziwi.
#kurierzy #gls #logistyka #transport #bekaztransa #zooplus #heheszki #pdk
Czemu o tym piszę? Bo kurier to GLS. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po dzisiejszych gorących w ogóle mnie to nie dziwi.
#kurierzy #gls #logistyka #transport #bekaztransa #zooplus #heheszki #pdk
źródło: comment_qWcvuCPE8Jbrl3WsbeFisUnvGWkLNOLp.jpg
Pobierz- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lesny-demon: ja z reguły z zooplusa mam eleganckie, niepogięte paczki. Nie pamiętam z jakiej firmy, ale pewnie oddział każdej jest inny. Wg mnie nadaje się to na inbę
2263
Tak kurierzy GLS traktują paczki klientów

Jeden z pracowników się spóźnia, więc koledzy postanowili mu zrobić psikus. Jak otworzy drzwi wszystko się wysypie. Łącznie z "Ostrożnie szkło" na samym szczycie piramidy.
z- 291
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Mam takie pytanie dotyczące GLS'u. Jedzie do mnie paczka ale problem jest taki, że nie było żadnej aktualizacji od 26 godzin,. Mam informacje na trackerze, że paczka "wyjechala z filii GLS Niemcy Neuenstein". Filia ta znajduje się 400km od miejsca mojego zamieszkania. Minęło już 26 godzin i dalej nic. Czy to jakiś leniwy pracownik nie zeskanował paczki czy po prostu nie pracują ze względu na upału w Niemczech / Belgii ?
#
#
12
Kurier wyrzuca butelki przez okno
w ostatni piątek 19 lipca o godz 17:15 (na filmie jest zła godzina) zarejestrowałem taki obrazek na obwodnicy. Z samochodu firmy kurierskiej GLS nr rej GKA 18801 poleciały butelki na pobocze. Jak zrównaliśmy się z szoferką auta okazało się, że to dziecko wyrzucało te butelki a tatuś...
z- 0
- #
- #
- 0
@futhorc: Jest możliwość zamówienia paczki do tzw. parcel shop ale nie wiem jak to wygląda przy wysyłce przez prywatna osobę. Zamawiam często z jednego sklepu, towar przyjeżdża przeważnie z DPD ale czasami muszę odebrać w domu, bo nie mam możliwości wysłania do punktu odbioru. Kiedyś myslalem, że to zależy od wielkości paczki ale to nie to. Możesz zawsze wysłać jakiemuś mireczkowi do Belgii. Jest nas tu kilku.
@futhorc: wpisałem dla przykładu Antwerpen i działa
źródło: comment_ROBXE8lSS26PLX6yt9Pcq7FUIDx9r3ba.jpg
Pobierz@KenAdamsBong nie wiem, jak to w gls wygląda, ale w niektórych firmach dane klepią Hindusi i śmieszne rzeczy czasem wychodzą xD
@KenAdamsBong nadawca paczki





















#pdm #banggood #gls #tracking
źródło: comment_T2jDRnN8LyprBVE4d0R3agVZVlybGPFz.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora