Masz może jakieś informacje o których my nie wiemy


@Chicane: Gość jest w jednym z gdańskich klubów, ludzie się znają, a ma opinię przyjaznego człowieka. Po drugie jak ktoś wraca z treningu to ma broń ze sobą. W tym przypadku pistolet i broń długa (albo KK150 na boczny zapłon, albo Savage w kalibrze .308, innych chyba nie miał). Rozładowaną broń długą nosisz w torbie, a załadowany pistolet przy dupie, jest to
Pobierz P.....k - > Masz może jakieś informacje o których my nie wiemy

@Chicane: Gość jest...
źródło: comment_t8dLAH2e8ffu7bahjpj57sHt6YwTQJ1a.jpg
@PikPak w radio hurr durr wypuścili Białorusina-strzelca na wolność, co to teraz bedzie?

Głupio, że wciąż traktują nas kask większe zagrożenie niż sebixa w jego biemdabelju
#gdynia #gdansk #sopot #!$%@? a jednal jakies #zalesie jezeli chodzi o leczenie #niebieskiepaski. Jest sobie akcja odważni.com,polega na profilaktyce raka jader. Na POCZĄTKU listopada JUZ NIE MA MIEJSC. Akcja trwa wlasnie od listopada. Z jednej strony dobrze, ze jest popularna ale z drugiej JA #!$%@? JAK NA DOBIJAJĄCĄ DO MILIONA MIESZKAŃCÓW AGLOMERACJE MOŻNA ZAPEWNIC MEZCZYZNOM DWIEŚCIE #!$%@? MIEJSC NA CALE #trojmiasto!


#rozowepaski mają niemal caly rok dostępne mammografie, cytologie, co
Bialoruskie media podaly dane i wizerunek Białorusina zatrzymanego po tym gdy oddał strzały w gdynskim biurowcu.
Stepan S. przebywał w Polsce blisko 10 lat dzieki programowi stypendialnemu dla prześladowanych przez Lukaszenke. W sieci sa infirmacje o jego pobiciu w Minsku w 2008 roku. Był wtedy w młodzieżówce prawicowej partii opozycyjnej Białoruski Front Ludowy. Studiował historie i był uważany za bardzo zdolnego, ale brał udział w protestach po wyborach w 2006 i zostal
Pobierz szurszur - Bialoruskie media podaly dane i wizerunek Białorusina zatrzymanego po tym ...
źródło: comment_cUauiibsutk49eGEx3FqnhDHb0LcA5Su.jpg
@szurszur:

Jego matka powiedziała, że wracał z treningu i nie zdążył odnieść broni, więc z nią poszedł do pracy.


Pod znaleziskiem na głównej ktoś napisał, że specjalnie przyniósł broń, żeby się pochwalić kolegom z pracy i "zachęcić" ich do chodzenia na strzelnicę. Komuś się to nie spodobało, próbował odebrać mu nabitą broń i tak doszło do incydentu.

Która wersja jest prawdziwa?
@Chicane:
Pewnie nie, ale i tak sukces, po tygodniu proszenia się, że chociaż tyle zrobili.
Wołanie moderacji, elfika, pisanie maili...
Ale za to teraz będzie można z czystym sumieniem odsyłać do belki taga. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kwmaster:
To dodaj, przecież to:
1) nie mój przewodnik (aczkolwiek widzę tam fragmenty moich wpisów)
2) jest otwarty do edycji dla każdego
( ͡° ͜ʖ ͡°
Strzały w siedzibie Reutersa w Gdyni.

https://www.wykop.pl/link/4016803/strzaly-w-siedzibie-reutersa-w-gdyni/

W siedzibie agencji Reuters w Gdyni doszło do incydentu. Padły strzały. Zatrzymany został obywatel Białorusi - dowiedział się nieoficjalnie dziennikarz RMF FM Kuba Kaługa

#polska #gdynia #trojmiasto #wydarzenia #policja #bron #mikroreklama
Pobierz Zdejm_Kapelusz - Strzały w siedzibie Reutersa w Gdyni.

https://www.wykop.pl/link/4...
źródło: comment_PMYUepJvG3JuMyO6iAmhE54ls5YHIkPV.jpg
VIII rajd niepodległości w #gdynia #sopot, czyli pierwszy #kjs w życiu nie był lekki. Semislicki w temperaturze 3 stopni, na błocie i deszczu nie sprzyjały dobrym czasom tylko widowiskowym poślizgom. Brak zapoznania z trasą i błędy też nie pomagały. Ale zabawa przednia, polecam taki styl życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#samochody #carboners #pokazauto #chwalesie
Pobierz ncpnc - VIII rajd niepodległości w #gdynia #sopot, czyli pierwszy #KJS w życiu nie by...
źródło: comment_DqTy4P6pLT3tDj4vBFkBhyWmiNawWFlz.jpg
@kipowrot: Jazda bokiem trenowana od dłuższego czasu więc w panice nie rozbiłem, bo umiem bestie w poślizgu przemieszczać gdzie chcę. No, zazwyczaj ;)
Tak, to daily, którym zazwyczaj latam po torach, czyli równym asfalcie, ale tym razem sprawiłem się w trochę innym sporcie. Odcinki tam były w miarę równe, kostka, asfalt, płyta, głównie parkingi plus droga dojazdowa do Opery leśnej. Tylko jeden kawałek nieutwardzonego parkingu, który zmienił się w deszczu w
@ncpnc
@AlexR no tak, ale przecież zawsze można w coś #!$%@?, szczególnie jak się człowiek pcha dalej niż potrafi. Ja tak mam na torze motocyklem, nte kółko szybciej i szybciej i zawsze się coś może nie udać.
Co ja gadam, motocykl też mam jeden i jeżdżę nin na codzien, na wakacje i po torze. Fajna Toyota i zajebiscie, że używana zgodnie z przeznaczeniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)