No to little spam: #gdansk #gdynia #sopot #pruszczgdanski #rumia #reda #wejherowo #kartuzy #tczew #zukowo #rower #wielkiprzejazdrowerowy #masakrytyczna
Już kupuję popkorn na czytanie komentarzy. Jęczybuły w komentarzach, kierowcy na drodze nawet się uśmiechną i machają, jak co roku. To jak z zakazem handlu, popierają ci, którzy nie mają z tym nic wspólnego ;)
Pobierz ostulemijo - No to little spam: #gdansk #gdynia #sopot #pruszczgdanski #rumia #reda #...
źródło: comment_QNnnD47qVmLV2W0i9F3zghFSDHR7YQFh.jpg
@Polinik: AFAIK jak sprawne i w dobrym stanie to czemu nie. #szczecin kiedyś kupił tramwaje z Berlina. Za używany tramwaj płacili 120-150 tys. zł gdzie w tym samym czasie popularny producent, popularnego modelu oczekiwał 6 milionów złotych za jeden. Oczywiście komfort zupełnie inny, ale gdy jesteś "na dorobku" pozwala to na szybkie uzupełnienie braków oraz wzbogacenie siatki o nowe połączenia tanim kosztem.
@Polinik:

Cechą charakterystyczną nowych-starych pojazdów jest brak trzecich, ostatnich, drzwi w "nieprzegubowcach" - wejście i wyjście z autobusu możliwe jest tylko drzwiami przy kierowcy oraz w środkowej części.

XDDDDDDDDD co za gówno

Żeby jakis zabłakany gdańszczanin się nie zapluł: PKT Gdynia tez kiedys kupila zużyte niemieckie autobusy, ale:
- nieprzegubowe, z normalnymi drzwiami mercedesy
- młodsze
- bez silnika i skrzyni, bo to złom
- przerobili na trolejbusy
- finalnie kosztowalo
Ważna umowa dla polskiego transportu na horyzoncie. W dniu 11 kwietnia br. podczas Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2018 w Gdańsku, doszło do podpisania Listu intencyjnego w sprawie współpracy pomiędzy Polskimi Kolejami Państwowymi S.A. a Zarządem Morskiego Portu Gdynia S.A.

Celem tej współpracy będzie połączenie potencjałów operacyjnych PKP S.A. oraz Portu Gdynia w ramach podejmowanych działań na rzecz wsparcia rozwoju i wzmocnienia konkurencyjności połączeń intermodalnych pomiędzy Portem Gdynia a terminalami lądowymi na jego
Pobierz Projekt_Inwestor - Ważna umowa dla polskiego transportu na horyzoncie. W dniu 11 kwie...
źródło: comment_koY7CCDZPDrjBLFMvlupJYnoNEpLEfCm.jpg
@niewieszocb: Tak. Przez całe lata nie kontrolowali obwodnicy, bo rzekomo nie ma tam warunków, żeby w razie czego zatrzymać pirata.
I stąd takie rozpasanie kierowców, że nawet w godzinach szczytu jak tylko mogą to #!$%@?ą ile wlezie, najlepiej na czyimś zderzaku.
A teraz przestało im to przeszkadzać i w końcu patrolują.
@krzysztof-es-545: yup, przepustowość obwodnicy w godzinach szczytu jest wyjątkowo niska. Dopiero przyłączenie A1 do S6 może do poprawić.

@Polinik: pewnie z godzin, gdy obwodnica jest prawie pusta i nawet jazda 250km/h byłaby na niej bezpieczna.

A co do jazdy na zderzak: jednak wciąż masa ludzi nie rozumie prostej zasady, że jeśli zrobiłeś co miałeś do zrobienia na lewym pasie, a prawy pozwala na bezpieczny powrót to wracasz.
@jakno: no właśnie to jest mentalność niewolnika. Stawiam się z drugiej strony i mam na tyle rozumu, że przyjmując kogoś na staż z zamiarem nauczania jestem świadomy, że powinienem tej osobie zapłacić za czas pracy. Oprócz nauki taka osoba często wykonuje wiele innych czynności przejmując jakieś drobne zadania od innych pracowników. Dlaczego ma to robić za darmo? Co to jest w ogóle bezpłatny staż? Kpina jakaś.
@nayka: @TheKuchar14: rower partner tylko dla desperatów - rowery są w kiepskim stanie, kiedyś w przypływie zaćmienia umysłowego dałam im swój rower na serwis i odebrałam go w gorszym stanie. Oni nawet nie wiedzą, do czego służy strzałka na oponie!