Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 11
Lol, #gdansk pozazdrościł #gdynia -- też kupuje stare klamoty z innych miast. :DDD
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Gdansk-kupil-uzywane-autobusy-z-Niemiec-n122878.html
Pewnie klasycznie -- Niemiec gonił do granicy a teraz to tylko dzwoni raz w tygodniu posłuchać silnika i prosi o fotki na fejsika, żeby lajkować.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Gdansk-kupil-uzywane-autobusy-z-Niemiec-n122878.html
Pewnie klasycznie -- Niemiec gonił do granicy a teraz to tylko dzwoni raz w tygodniu posłuchać silnika i prosi o fotki na fejsika, żeby lajkować.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
- kaaban
- Issac
- konto usunięte
- catch
- maciekawski
- +6 innych
@Polinik: AFAIK jak sprawne i w dobrym stanie to czemu nie. #szczecin kiedyś kupił tramwaje z Berlina. Za używany tramwaj płacili 120-150 tys. zł gdzie w tym samym czasie popularny producent, popularnego modelu oczekiwał 6 milionów złotych za jeden. Oczywiście komfort zupełnie inny, ale gdy jesteś "na dorobku" pozwala to na szybkie uzupełnienie braków oraz wzbogacenie siatki o nowe połączenia tanim kosztem.
@Polinik:
XDDDDDDDDD co za gówno
Żeby jakis zabłakany gdańszczanin się nie zapluł: PKT Gdynia tez kiedys kupila zużyte niemieckie autobusy, ale:
- nieprzegubowe, z normalnymi drzwiami mercedesy
- młodsze
- bez silnika i skrzyni, bo to złom
- przerobili na trolejbusy
- finalnie kosztowalo
Cechą charakterystyczną nowych-starych pojazdów jest brak trzecich, ostatnich, drzwi w "nieprzegubowcach" - wejście i wyjście z autobusu możliwe jest tylko drzwiami przy kierowcy oraz w środkowej części.
XDDDDDDDDD co za gówno
Żeby jakis zabłakany gdańszczanin się nie zapluł: PKT Gdynia tez kiedys kupila zużyte niemieckie autobusy, ale:
- nieprzegubowe, z normalnymi drzwiami mercedesy
- młodsze
- bez silnika i skrzyni, bo to złom
- przerobili na trolejbusy
- finalnie kosztowalo
Mirki z trójmiasta, potrzebuję zrobić szybę prysznicową typu walk in, na wymiar no i realizacja, czy może ktoś polecić jakis salon łazienek ? #trojmiasto #gdynia #sopot #gdansk
@losmarineros: joris, w 2 domach mi pomagali. Zawsze dobry asortyment pomagali dobrać i ceny konkurencyjne
- 1
Cześć Mirki! Możecie polecić jakąś w miarę uczciwą wypożyczalnie samochodów w Trójmieście?
#trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #wypozyczalniasamochodow
#trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #wypozyczalniasamochodow
Ważna umowa dla polskiego transportu na horyzoncie. W dniu 11 kwietnia br. podczas Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2018 w Gdańsku, doszło do podpisania Listu intencyjnego w sprawie współpracy pomiędzy Polskimi Kolejami Państwowymi S.A. a Zarządem Morskiego Portu Gdynia S.A.
Celem tej współpracy będzie połączenie potencjałów operacyjnych PKP S.A. oraz Portu Gdynia w ramach podejmowanych działań na rzecz wsparcia rozwoju i wzmocnienia konkurencyjności połączeń intermodalnych pomiędzy Portem Gdynia a terminalami lądowymi na jego
- Analizator9000
- Issac
- imateapot
- DzikiWiatrak
- martuch
- +3 innych
- 7
No proszę, a jeszcze rok temu zarzekali się, że nigdy w życiu, nie da rady, obwodnicy północnej nie da się obsłużyć radiowozami i wystawiać mandatów.
Wystarczyło im dać jakieś mocne jeżdżałki I sami się tam garną.
https://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Ponad-tysiac-mandatow-na-obwodnicy-w-marcu-n122813.html
#gdansk #trojmiasto #gdynia
Wystarczyło im dać jakieś mocne jeżdżałki I sami się tam garną.
https://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Ponad-tysiac-mandatow-na-obwodnicy-w-marcu-n122813.html
#gdansk #trojmiasto #gdynia
- Thexil
- martinez98
- deptacz_gnoju
- catch
- gybefan
- +2 innych
- 2
@niewieszocb: Tak. Przez całe lata nie kontrolowali obwodnicy, bo rzekomo nie ma tam warunków, żeby w razie czego zatrzymać pirata.
I stąd takie rozpasanie kierowców, że nawet w godzinach szczytu jak tylko mogą to #!$%@?ą ile wlezie, najlepiej na czyimś zderzaku.
A teraz przestało im to przeszkadzać i w końcu patrolują.
I stąd takie rozpasanie kierowców, że nawet w godzinach szczytu jak tylko mogą to #!$%@?ą ile wlezie, najlepiej na czyimś zderzaku.
A teraz przestało im to przeszkadzać i w końcu patrolują.
@krzysztof-es-545: yup, przepustowość obwodnicy w godzinach szczytu jest wyjątkowo niska. Dopiero przyłączenie A1 do S6 może do poprawić.
@Polinik: pewnie z godzin, gdy obwodnica jest prawie pusta i nawet jazda 250km/h byłaby na niej bezpieczna.
A co do jazdy na zderzak: jednak wciąż masa ludzi nie rozumie prostej zasady, że jeśli zrobiłeś co miałeś do zrobienia na lewym pasie, a prawy pozwala na bezpieczny powrót to wracasz.
@Polinik: pewnie z godzin, gdy obwodnica jest prawie pusta i nawet jazda 250km/h byłaby na niej bezpieczna.
A co do jazdy na zderzak: jednak wciąż masa ludzi nie rozumie prostej zasady, że jeśli zrobiłeś co miałeś do zrobienia na lewym pasie, a prawy pozwala na bezpieczny powrót to wracasz.
3
Czy artysta to zawód z przyszłością?

Czy artysta to zawód? Czy w dzisiejszych czasach warto w ogóle studiować sztukę? A może bardziej liczą się pieniądze i znajomosci?
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 7
@jakno: co to za mentalność niewolnika?
- positiveVibe
- radykalnyradek
- martuch
- RunDittoMoon
- KalaFFior
- +2 innych
- 4
@jakno: no właśnie to jest mentalność niewolnika. Stawiam się z drugiej strony i mam na tyle rozumu, że przyjmując kogoś na staż z zamiarem nauczania jestem świadomy, że powinienem tej osobie zapłacić za czas pracy. Oprócz nauki taka osoba często wykonuje wiele innych czynności przejmując jakieś drobne zadania od innych pracowników. Dlaczego ma to robić za darmo? Co to jest w ogóle bezpłatny staż? Kpina jakaś.
@Polinik Słowackiego ma inny tag ;) #codzienniezdjeciewypadkunaslowackiego
@FPNgda: jeszcze nie skończył się dzień
5
Kiedy ruszy dalsza budowa „Ślązaka”? [OPINIA

Artykuł Denefce24 dot. sytuacji PGZ SW i realizowanego projektu Ślązak. Zwróćcie uwagę na komentarze z przyszłości ;) Propaganda siana przez Defence24 nie do ogarnięcia. ! Znalezisko dodaję 10:38 a komentarze namalowane już do 12:23, m.in jodła2016, Mietek, igo
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Hej mirki trójmiasta i okolic którzy grają lub kolekcjonują figurki warhammer 40k. Znacie jakieś dobre sklepy które nie ściągną ostatniego grosza i w których obsługa doradzi co i jak? Gdzie kupujecie swoje figurki i farby? Gdzie gracie? Czy używacie farb cytadeli czy jakiś zamienników? Jakieś porady jak zacząć?
#trojmiasto #gdynia #gdansk #rumia #grybezpradu #warhammer #warhammer40k #w40k
#trojmiasto #gdynia #gdansk #rumia #grybezpradu #warhammer #warhammer40k #w40k
@Whiskeyjack: Farbki Valleyo to pro tip. Podkład akrylowy biały lub czarny matowy kup albo Cytadeli albo w sklepie artystycznym jakiś z przeznaczeniem dla 'artystów'. Pędzelki z Cytadeli są ok. Jak chcesz więcej szczegółów to pytaj.
@Whiskeyjack najlepszy podkład w spray-u jeśli nie masz aerografa. Pędzelek citadel są drogie. Pamiętam że pędzelki dobrej jakości i wmiare tanie kupowałem w sklepie artystycznym na starówce w Gdańsku.
- 2
Gdzie zjem najlepszy kebab w trójmieście? Pyszne mięsko, dobre sosiwa, robione z sercem.
#gdansk #sopot #gdynia #trojmiasto
#gdansk #sopot #gdynia #trojmiasto
- 4
@nowakov: Kult jest całkiem smaczny, trochę inne podejście do kebaba grilowane warzywa, twarożek, sok z cytryny itp. warto spróbować.
- 3
@ostulemijo: teraz to kawiarnia i będzie każda niedziele otwarta?
@dzester: czy ja wiem, stoi w wiatrołapie
- 0
- 1
@nayka: @TheKuchar14: rower partner tylko dla desperatów - rowery są w kiepskim stanie, kiedyś w przypływie zaćmienia umysłowego dałam im swój rower na serwis i odebrałam go w gorszym stanie. Oni nawet nie wiedzą, do czego służy strzałka na oponie!
- 1337
- Sztu3ka
- foxbond
- ciezka_rozkmina
- Snejku788
- konto usunięte
- +1332 innych
- 1592
@sanderus: może banerami?
- konto usunięte
- hlyfld
- ciezka_rozkmina
- sanderus
- foxbond
- +1587 innych
Komentarz usunięty przez autora
Rolkarze z Gdyni mają jakąś grupę na Fejsie? Będę przez 5dni w tym mieście i chciałbym poznać społeczność rolkarską. #rolki #rolkomaraton #gdynia #trojmiasto
@Ponc3k: twój wpis wygląda na błędny.
- 1
@inquis1t0r: 3city???? co to #!$%@? jakas gra????
@phaxi: darmowa wersja 4konserwy
konto usunięte via Android
- 5
@americanstarspl w sensie pogoda?
konto usunięte via Android
- 2

























Już kupuję popkorn na czytanie komentarzy. Jęczybuły w komentarzach, kierowcy na drodze nawet się uśmiechną i machają, jak co roku. To jak z zakazem handlu, popierają ci, którzy nie mają z tym nic wspólnego ;)