Czy tych drogowców popieprzyło w tej Gdyni/Rumi?? Przecież to był dzisiaj festiwal pięknego #!$%@?, połowa Gdyni od strony Rumii w korkach bo za remontową zamknęli jeden pas w stronę Rumi przez co utworzył się gigantyczny korek paraliżujący tamtą część miasta.
Kurde, łatają dziury na najbardziej ruchliwej ulicy łączącej małe trójmiasto w godzinach szczytu popołudniowego. Nie mogą tego ciule robić po nocy, ja się pytam!?
#gorzkiezale #trojmiasto #gdynia #rumia
Mirki, mam takie pytanie dot. rynku pracy w Gdańsku/Gdyni. Niedługo planuję tam przeprowadzkę z dziewczyną. Ona na studia, ja do pracy. Zastanawiam się powoli nad szukaniem nowego pracodawcy. Celowałbym w branżę marketing/reklama, coś związanego z grafiką komputerową, jako junior. (No chyba że z tym nie wypali to trzeba będzie szukać czegoś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Rok doświadczenia w branży jest, portfolio jest (tylko obecnie w edycji
"U Maxima w Gdyni
znów cię widział ktoś
Sypał zielonymi
mahoniowy gość"

Maxim w Gdyni – nieistniejący już, jeden z najbardziej ekskluzywnych lokali (night club) w czasach PRL przy ul. Orłowskiej 13 w reprezentacyjnej dzielnicy Gdyni Orłowie.

„Maxim” powstał na przełomie lat 70. i 80. Był to ekskluzywny lokal o powierzchni 740 m², położony nad morzem, wewnątrz znajdowały się dzieła sztuki, stylowe meble, scena, kilka barów, przez przeszkloną ścianę widać było morze
Pobierz johnT - "U Maxima w Gdyni
znów cię widział ktoś
Sypał zielonymi
mahoniowy gość"

...
źródło: comment_HmUoybdVOfmq8eO3oQM1lTMci5WXiDot.jpg
W sobotę szedłem sobie na pociąg w Gdyni głównej, kiedy nagle podszedł menel (gardzę brudasami) i poprosił o 90 groszy. Powiedziałem że nie mam drobniaków. Ten jak się #!$%@?ł i zaczął gadać że mi zaraz #!$%@? do dupy wsadzi xD Jak ja gardzę takimi alkoholikami (żeby nie było że jestem uprzedzony, #!$%@?ło menelem na kilometr). #gdynia #trojmiasto #gownowpis #niewiemjaktootagowac Pamiętajcie, nigdy nie dawajcie takim drobniaków, może sami wyginą ( ͡° ͜
@mechaos: przykro mi... co ciebie sklonilo do takiego wyboru? Dbal bedziesz o bezpieczenstwo rzadzacych i wplywy do budzetu panstwa, obywateli bedziesz traktowal z gory po kilku latach pracy, popadniesz w uzaleznienie od alko, czym zniszczysz zycie partnerce, potomstwu i reszcie rodziny... Zauwazysz jeszcze ze wstapiles do "bezkarnej" organizacji przestepczej o zbrojnym charakterze, wtedy staniesz sie polbogiem. POWODZENIA!
@Efremz: @dziobnij2:
Ja w ogóle nie rozumiem, czemu oni w ogóle rozpatrują odwołanie od warunków przetargu. Ja rozumiem odwołać się od wyników przetargu, jeżeli któraś firma uważa, że źle została oceniona.
Ale odwoływać się od wymogów przetargowych?
"Cześć, chcemy kupić takie rowery, kto da taniej?"
"Protest! My się nie zgadzamy! Powinniście chcieć inne rowery!"
Powinni ich spuścić na bambus i nawet nie odpowiadać na taki absurdalny protest.
@MiedzygalaktycznyOnanista: Cooler system w Gdyni, już prawie rok minął po wymianie gniazda zasilania [dosyć duży kawałek się zjarał i musieli rzeźbić] zapłaciłem 150 zł ale przy okazji wyczyszczony i wymiana pasty termoprzewodzącej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakie w Trójmieście sklepy z garniakami w przystępnych cenach? Mam garniak jeden, ale chciałbym nowy na wesele przyjaciela. Tak więc ciśnienia nie mam, ale chetnie bym zobaczył i może coś się uda wybrać. Zależy mi na granatowym kolorze - tylko żeby nie były jakieś mega drogie.

#gdansk #gdynia #ubierajsiezwykopem
Cześć Mirko :)

Taka sprawa: laptop (Asus Q550LF) działa bez zarzutu godzinami aż do wygaszenia monitora/uśpienia/hibernacji/... Potem losowo albo wstaje normalnie, albo ma czarny (niewzbudzony) ekran /dysk i inne kontrolki sygnalizują że poza tym pracuje/ i dopiero n-ty (2, 5, 10) twardy reset sprawia że wstaje. Wcześniej zdarzały się sporadycznie jakieś wykrzaczenia grafiki (np. wejście w jakąś rozdzielczość typu 800x600) też w podobnych okolicznościach.

Reinstalacja systemu nic nie dała. Podejrzewam grafikę albo