Wszystko
Wszystkie
Archiwum
@Maximusblant gdzie to co to po co
A takie tam domu hossa nastawiala i ktos je musi teraz wykonczyc.
@Von_Maras:
@Von_Maras:

- 1
Czy kupując ten bilet będę mógł się poruszać wszystkimi autobusami (włacznie z pospiesznymi i nocnymi) na terenie Gdyni, Sopotu i Gdańska?
#gdynia #gdansk
72-godzinny Kolejowo-komunalny wszystkich organizatorów
obowiązuje w pociągach Przewoźników Kolejowych: SKM (w tym na linii PKM) i PR
oraz w pojazdach ZTM w Gdańsku i ZKM w Gdyni i MZK Wejherowo
#gdynia #gdansk
- 0
@powiedz_czy_ty_wiesz: dzięki!
Najbardziej znana osoba, jaką spotkałem w mieście portowym Gdynia, to jak na razie laska od memow z Erasmusem xD
#gdynia #trojmiasto #memy #erasmus
#gdynia #trojmiasto #memy #erasmus
- Pi4sek
- animiesiewaz
- LuckySeven
- konto usunięte
- neojuuroku
- +1 innych
@Iskaryota mógłbyś pokazać taki mem?
Gdzie w Trójmieście zjeść dobry ramen? Co polecacie?
#trojmiasto #gdynia #sopot #gdansk #gastronomia #jedzenie #ramen
#trojmiasto #gdynia #sopot #gdansk #gastronomia #jedzenie #ramen
@AgentGecko w Izakaya jadłem tą zupę i przepyszna, ale nie mam porównania.
- 3
@AgentGecko: kiedyś mi ktoś polecał Meso koło SKM Przymorze
taka no buda w kontenerze, ale jedzenie podobno smaczne
jeszcze w Garnizonie jest Ping Pong, ale on jest taki 6/10 (jadłem i potwierdzam)
taka no buda w kontenerze, ale jedzenie podobno smaczne
jeszcze w Garnizonie jest Ping Pong, ale on jest taki 6/10 (jadłem i potwierdzam)
- 15
Dobra, mirki, żeby podsumować okołoweekendowe aktywności pod znakiem tagu #trojmiejskiewykopiwo.
Pjontek:
1. @bartoszp i @darkdancerr zapraszają na festiwal kina #!$%@? na Ulicy Elektryków.
https://www.wykop.pl/wpis/34594949/hej-gdansk-trojmiasto-pamietacie-hit-youtube-krain/
https://kino.trojmiasto.pl/Swit-zywych-trupow-Kraina-Grzybow-TV-imp464465.html
Ale to pjontek. Za to sobota! Sobota będzie dla nas! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sobota:
1. Razem z @nowik +1 i @Spiszka wybieramy się na kajaki do Wdzydz Kiszewskich. Wyjazd z Gdańska jakoś koło 9, żeby być na miejscu 10-11. 5h płynięcia,
Pjontek:
1. @bartoszp i @darkdancerr zapraszają na festiwal kina #!$%@? na Ulicy Elektryków.
https://www.wykop.pl/wpis/34594949/hej-gdansk-trojmiasto-pamietacie-hit-youtube-krain/
https://kino.trojmiasto.pl/Swit-zywych-trupow-Kraina-Grzybow-TV-imp464465.html
Ale to pjontek. Za to sobota! Sobota będzie dla nas! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sobota:
1. Razem z @nowik +1 i @Spiszka wybieramy się na kajaki do Wdzydz Kiszewskich. Wyjazd z Gdańska jakoś koło 9, żeby być na miejscu 10-11. 5h płynięcia,
- konto usunięte
- darkdancerr
- positiveVibe
- Nozyce
- Jormungand
- +10 innych
- 1
@Zkropkao_Na: @Iskaryota chodziło o "Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna" - PROTo. Zapewne niezłe imprezki muszą tam być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 8
Patole z Gdyni wydali "oświadczenie"... ヽ( ͠°෴ °)ノ
#patologiazmiasta #wandalizm #gdynia #bekazpodludzi
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23814036,demolowali-gdynie-wszystko-nagrali-policja-szuka-sprawcow.html#Z_BoxNewsImg&a=167&c=96
#patologiazmiasta #wandalizm #gdynia #bekazpodludzi
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23814036,demolowali-gdynie-wszystko-nagrali-policja-szuka-sprawcow.html#Z_BoxNewsImg&a=167&c=96
- SonyKrokiet
- konto usunięte
- BajaScorpions
- robekk1978
- Anderus
- +3 innych
@xandra: XDDD
Edit: oświadczenie wydał ich menager pewnie XD
Edit: oświadczenie wydał ich menager pewnie XD
konto usunięte via Android
- 16
- 1
@enceladus71: drakken był spoko, ale mój faworyt to viggen
konto usunięte via Android
- 1
- 3
@seeksoul #!$%@? jak lato z radiem =D
- 3
#gdynia #energetyka #elektrotechnika (może tez z tego tagu ktoś będzie wiedział)
Gdzie mogę znaleźć informacje:
- moc zainstalowana instalacji wykorzystującej OZE?
- zużycie energii elektrycznej dla całego miasta w 2017 roku
- zużycie energii cieplnej dla całego miasta/lub miejskiej sieci ciepłowniczej
referat do spraw energetyki w Gdyni nie ma takich danych.......
Gdzie mogę znaleźć informacje:
- moc zainstalowana instalacji wykorzystującej OZE?
- zużycie energii elektrycznej dla całego miasta w 2017 roku
- zużycie energii cieplnej dla całego miasta/lub miejskiej sieci ciepłowniczej
referat do spraw energetyki w Gdyni nie ma takich danych.......
@krzychol66: zużycie energii przez całe miasto bardzo wrażliwe za 2017 rok ;)
Hej mirki. Poprzedni współlokatorzy mnie troche hehe oszukali i zostałem z umową na Internet T-Mobile domowy. Ten fajny, nielimitowany. xD Może ktoś chętny na cesję od października? Jak ktoś szuka na rok akademicki Internetu a nie ma opcji na UPC to lepszej oferty nie ma. Ceny abonamentu to 45 zł za 20Mbit lub 55 za 60Mbit. Dodaję za friko ruter Huawei B528s .Gdybyście brali nową umowę to obecnie jest to 49 zł
Dodajesz router za darmo? Zdajesz sobie sprawę, że standardowo spłaca się go do końca umowy?
@fikusny_marian: czepiasz się słówek. Rata za urzadzenie jest zawarta w cenie abonamentu którą podałem. Nie pobieram też opłaty wstępnej tak jak robi operator.
konto usunięte via Android
- 4
Polecacie octopus film festival? Poszedłbym sobie chętnie jako fan dobrego kina #film #filmy #gdansk #gdynia #trojmiasto
konto usunięte via Android
- 0
@y0da pisz na pw
- 0
konto usunięte via Android
- 5
Mirki chce ktoś iść do pracy 22-25 sierpnia? 15zł netto na godzinę. Obsługa techniczna na turnieju tenisowym w Gdyni. Myślę że jakieś 600zł za 4 dni to minimum. #gdynia #trojmiasto #praca #gdansk #sopot
konto usunięte via Android
- 0
@Dobry_Ziemniak
@langigd
@fildwo
@Wrobeliev jak mi się Mirek nie odezwie za 20 minut to dam Wam znać powiem jak co wygląda i wtedy będę potrzebował jednego
@langigd
@fildwo
@Wrobeliev jak mi się Mirek nie odezwie za 20 minut to dam Wam znać powiem jak co wygląda i wtedy będę potrzebował jednego
@czeblin1: powiedz co to za turniej tenisowy?
780
Demolują Gdynię i wrzucają filmiki na Instagram. Wandalami zajął się Wykop.

Grupka nastolatków z Gdyni z nudów postanowiła się pobawić w gangsterów. Swoje popisy udokumentowali i pochwalili się nimi w sieci. Na jednym z nagrań członek ekipy "pedaly.crew" rzuca znakiem, a na drugim przejeżdża autem na czerwonym świetle. Nie umknęło to uwadze serwisowi Wykop,...
z- 45
- #
- #
- #
- #
- #
Elo Mireczki, jakby ktoś z Was szukał pracy jako broker ubezpieczeniowy i ma zdany egzamin brokerski prośba o informację na priv
#ubezpieczenia #ubezpieczenie #praca #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #pracbaza
#ubezpieczenia #ubezpieczenie #praca #trojmiasto #gdansk #gdynia #sopot #pracbaza
550
Skradzione rowery w SOPOCIE - prosba o pomoc - NAGRODA

Mirki i Mirebelki… ( ͡° ʖ̯ ͡°) UKRADLI NAM ROWERY W SOPOCIE. Nie liczę na #wykopefekt bo wiem, że jest masa pilniejszych tematów ale nie ukrywam, że miło będzie informacja pójdzie dalej…
z- 54
- #
- #
- #
- #
- #
- #


























#gdynia