Czy kupując ten bilet będę mógł się poruszać wszystkimi autobusami (włacznie z pospiesznymi i nocnymi) na terenie Gdyni, Sopotu i Gdańska?

72-godzinny Kolejowo-komunalny wszystkich organizatorów

obowiązuje w pociągach Przewoźników Kolejowych: SKM (w tym na linii PKM) i PR

oraz w pojazdach ZTM w Gdańsku i ZKM w Gdyni i MZK Wejherowo


#gdynia #gdansk
Dobra, mirki, żeby podsumować okołoweekendowe aktywności pod znakiem tagu #trojmiejskiewykopiwo.

Pjontek:
1. @bartoszp i @darkdancerr zapraszają na festiwal kina #!$%@? na Ulicy Elektryków.
https://www.wykop.pl/wpis/34594949/hej-gdansk-trojmiasto-pamietacie-hit-youtube-krain/
https://kino.trojmiasto.pl/Swit-zywych-trupow-Kraina-Grzybow-TV-imp464465.html

Ale to pjontek. Za to sobota! Sobota będzie dla nas! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sobota:
1. Razem z @nowik +1 i @Spiszka wybieramy się na kajaki do Wdzydz Kiszewskich. Wyjazd z Gdańska jakoś koło 9, żeby być na miejscu 10-11. 5h płynięcia,
Pobierz Polinik - Dobra, mirki, żeby podsumować okołoweekendowe aktywności pod znakiem tagu #...
źródło: comment_K9cpI0CEqJ1H7nh0l8ItwgHmTFsvzhut.gif
Hej mirki. Poprzedni współlokatorzy mnie troche hehe oszukali i zostałem z umową na Internet T-Mobile domowy. Ten fajny, nielimitowany. xD Może ktoś chętny na cesję od października? Jak ktoś szuka na rok akademicki Internetu a nie ma opcji na UPC to lepszej oferty nie ma. Ceny abonamentu to 45 zł za 20Mbit lub 55 za 60Mbit. Dodaję za friko ruter Huawei B528s .Gdybyście brali nową umowę to obecnie jest to 49 zł