Wszystko
Wszystkie
Archiwum
20
Podrzucił śmieci w centrum miasta. 500 zł mandatu

Przyjechał na ul. Świętojańską w Gdyni, wyjął z bagażnika ociekający worek i zostawił na chodniku. Nie wiedział, że nagrywa go kamera monitoringu, co pomogło ustalić sprawcę i ukarać go mandatem w wysokości 500 zł.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
6
Ruszy projektowanie PKM Północ w Gdyni

PKP PLK zleci opracowanie dokumentacji przygotowawczej dla projektu, który ma doprowadzić do włączenia w system miejskiej kolei północnych dzielnic Gdyni.
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 63
- 6
- jedrekk
- stary_tapczan
- TRUEGRIME
- eurodzwig
- SpaceShifter
- +1 innych
14
Przegubowe trolejbusy wyjechały na ulice w Gdyni

Pierwsze przegubowe trolejbusy wyjechały na ulice Gdyni. Przez pierwszy tydzień kursowania będą się pojawiać na różnych trasach.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
573
Koreańczyk z Północy skarży się na warunki pracy w Polsce!

Koreańczycy z Północy pracują w nieludzkich warunkach po 12 godzin na dobę, ale zwykle godzą się ze swoim losem. Pracownik ze stoczni w Gdyni przerwał milczenie – rozprawa odbędzie się przed sądem w Holandii.
z- 89
- #
- #
- #
- #
- #
- #
10
30 km -widok na ruiny torpedownii w Gdyni.

Mega zoom.Widok z Góry Gradowej w Gdańsku na panoramę miasta i riuny torpedowni w Gdyni.znajduje się ona około 300 metrów od brzegu.Odległość około 30 km w lini...
z- 5
- #
- #
Szukam takiego vapeshopu gdzie jak zadam pytanie o aromat czy sprzęt to ktoś mi odpowie a nie obsra się, że za pół godziny zamyka i nie skończył odcinka roverdejl.
Najlepiej #gdansk ale może być i #
#warszawa
#gliwice
#gdynia
#gdansk
#trojmiasto
1. Dla nowych
kod jest zniżkę 15 zł, ważny miesiąc od wpisania
2. Dla obecnych (nowi też mogą wykorzystać) ;-)
kod jest na darmową podstawową dostawę (czyli 5zł), ważny 3 dni od wpisania
kod jest do #wolt
działa tylko w wyżej wymienionych miastach
to taki #ubereats czyli z wybranej restauracji kurierzy dowożą jedzenie
Dziala z tymi lokalami które współpracują z ta aplikacja;) wybierasz sobie tak jak na pyszne czy pizzaportal, tylko kurierzy są od Wolta
@ladydebug: odblokuj pw i do mnie napisz
@bangheispregnant: wysłałem:)
8
Nowa obrotnica w Porcie Gdynia to większe statki, widowiskowa operacja.

Duży kontenerowiec wpływający do akwenu wewnętrznego w Porcie Gdynia, trudna operacja na portowej obrotnicy, jest ciasno. Statek: Cap San Juan Długość: 331 m Punkt widokowy: Ostroga Pilotowa w Porcie Gdynia
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 15
#android #technologia #rower #mevo #rowerowetrojmiasto #gdansk #gdynia #sopot
- konto usunięte
- konto usunięte
- konto usunięte
- krzychugda
- sower
- +10 innych
- 11
Jak w ogóle śmiesz śmieć szczytowe osiągnięcie Gdańska? ( ͡º ͜ʖ͡º)
To jest celowe.
Ty wiesz co my robimy tym MEVO? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest MEVO społeczne, w oparciu o szereg gmin, który sobie zgnije do jesieni na
- Pangia
- vin42
- konto usunięte
- krystal_Tri_tapik
- konto usunięte
- +6 innych
15
Olbrzymi kontenerowiec w Porcie Gdynia – znów padł historyczny rekord (wideo)

Cap San Juan w Gdyni. Olbrzymi kontenerowiec zacumował w BCT – Bałtyckim Terminalu Kontenerowym w piątek. To historyczna wizyta – Cap San Juan pobił w Porcie Gdynia rekord największej ładowności, nośności i tonażu pojemnościowego brutto.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Wlasnie sobie klikam z internet caffe na skwerze kosciuszki przy info box :) w Gdyni.
Ciekawe miejsce: INTERNET CAFEE LITECOIN - sprzedaz - kupno
Mozna kupic i sprzedac LTC po cenach rynkowych w kazdej ilosci. Nie robia w tym problemu :)
Jesli chodzi o cennik internetu. Godzina 10zl, Dwie godziny 20zl. Ale w tym macie kawke, napoj i np puszke coli i poczestunek. W zaleznosci od tego co chcecie. :)
- 0
https://www.google.com/maps/@54.5193662,18.542579,3a,75y,320.87h,94.34t/data=!3m7!1e1!3m5!1sWmjPrmruShDIhXprrgWc-g!2e0!6s%2F%2Fgeo2.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DWmjPrmruShDIhXprrgWc-g%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D331.37778%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656
Data: 01.03.2019r.
Godzina: 19:00 - od tej godziny będę ja :D
Miejsce: Pułapka, ulica Straganiarska 2, 80-837 Gdańsk
Jak nas poznać: Niestety z tym jest problem, bo wyglądamy jak normalni ludzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie śmierdzi od nas przegrywem ani wykopem, nie śpiewamy Barki o 21:37 i nie cytujemy sobie past (zazwyczaj, różnie z tym bywa xD).
Ja czyli @czarujacy_karmelek jestem mała, trochę ruda i trochę
- Polinik
- kaosha
- positiveVibe
- Spiszka
- Jormungand
- +27 innych
- Polinik
- Spiszka
- ZycieJestNobelon
- LuckySeven
- kotke02
- +14 innych
- pawelczixd
- TheRahr
- Peperomia
- PanAmericana
- czarujacy_karmelek
- +2 innych
- 1
#gdynia #trojmiejskiewykopiwo #cybermachina
#kiciochopyta
- 1
Wiem już na kogo będę głosował w najbliższych wyborach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spotkanie dzieli się na dwie części. W pierwszej Gwiazdowski przemawia o programie a w drugiej uczestniczy zadają proste szybkie pytania. Na żywo Gwiazdowski lepiej wygląda niż w telewizji. Ktoś mu wszedł w słowo jak odpowiadał na pytanie zadane to bardzo uszczypliwie się zachował wobec tej osoby
- R0el
- p_z_jedenastu
- Pandamix
- konto usunięte
- reptilianin6190
- +28 innych
Podatek przychodowy zostanie przełożony i tak na klientelę. Klientela za to przy zniesionym podatku dochodowym i VATcie to 16% będzie miała i tak dużo więcej w kieszeni. To nie jest popierdółka Korwina, a Centrum im. A. Smitha i liczą to specjaliści od lat.
- 18
NFZ - coś na styl amerykański tylko każdy obywatel będzie miał podstawowy pakiet medyczny „państwowy” reszta dodatkowo przez ubezpieczyciela
@dzester:
Szczerze mówiąc do mnie średnio to przemawia. Akurat model amerykański to jeden z ostatnich, na którym chciałbym się wzorować.
Bo co oznacza „podstawowy pakiet medyczny państwowy”? Ja bym raczej widział to odwrotnie, czyli podstawowy pakiet medyczny prywatny, co pozwoliłoby na skrócenie czasu oczekiwania na wizytę u specjalisty czy zaawansowaną diagnostykę.
Natomiast
- konto usunięte
- zavalita
- bialysep
- duderkula997
- Najzsuiram
- +13 innych
- 1
- 1






















#pracbaza #praca #trojmiasto #gdynia #januszebiznesu
https://forum.trojmiasto.pl/Terminal-Kontenerowy-w-Gdyni-ten-gdzie-parkuje-prom-Stena-t800034,1,33.html