Wpis z mikrobloga

Czesc, moze ktos przez przypadek zna smartwatch z dobrymi czujnikami i mikrofonem?

Np kolega ma samsung galaxy 4 i mowi ze czujniki sa srednie np ze mu liczy ~7-8/10 przysiadow, czyli niezbyt dokladnie ;) Moze byc z innej firmy niz ponizej, nie znam sie za bardzo :|
(w internecie polecali tylko te firmy(bez samsunga) i nie znalazlem tam smartwatcha z mikrofonem ale moze mi cos umknelo, dzieki!)
#garmin #samsunggalaxy #polar #smartwatch #suunto
  • 8
@o-co-chodzi: a na cholere ci mikrofon?
Jesli chcesz rozmawiac przez zegarek to.... no coz... sensowny jest chyba tylko apple watch.

A z cala reszta, zaden zegarek nie policzy ci dokladnie, ani powtorzen przy przysiadach, ani targania zelastwa na silowni. Bedziesz mial dobrze pokazane 3 serie a na 4 sie zamuli. Poczytaj jak dziala akcelerometr i zastanow sie, jak duzo zewnetrznych czynnikow moze miec na niego wplyw.
@Jubei: nie, pewnie to dziecinne, ale do szybkich odpowiedzi np na messengerze ale nie takich defaultowych
@PurpleHaze: dzięki serdeczne! poczytam, głównie chodzi o siłkę więc może każdy zegarek się tam nie sprawdza
@dominacja_genetyczna: to nie problemy. niektórzy ludzie jak wybierają coś drogiego dla nich to się dłużej zastanawiają i szukają pomocy/opinii innych
@o-co-chodzi: Nie ma takich urządzeń.
Najbliżej sportu będą garminy z trybem siłowym, ale nadal średnio dokładne, ale można po serii poprawić jego wyliczenia.
Ale to sportwatche a nie smartwatche wiec nie licz na funkcje smart zbyt rozbudowane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@o-co-chodzi: nie, to nie dziecinne, ale z doświadczenia wiem że po jakimś czasie po prostu sięgam po telefon zamiast mówić do zegarka. Paradoksalnie częściej używam tego do rozmowy, jak mam na przykład brudne ręce czy nie mogę akurat sięgnąć po telefon. Mimo tego nadal uważam to za gimmick i dlatego przesiadam się z Galaxy Watch na Garmina Instinct. Czas pracy na baterii i zawsze widoczny ekran > mikrofon i ekran dotykowy
@o-co-chodzi
@Jubei
Kumpel ma jakiegoś huawei watch coś tam i on co chwile gada przez telefon xd w robocie jak jest zajety a telefon zawsze leży gdzieś obok to ciśnie na tym zegarku xD oczywiście jakieś krótkie rozmowy na szybko. Mi tam taki bajer nie potrzebny zwłaszcza że to na głośniku leci z zegarka i wszyscy słyszą... Opie wez f6 i będziesz zadowolony a nie samsunga co trza ładować codziennie
Dziękuję Wam za opinie!
Przemyślę, chyba skłonię się do smartwatcha vs sportwatcha skoro u mnie to głównie o siłkę chodziło (a nie wędrówki, biegi czy basen)