@Kasahara: To uczucie gdy ludzie na filmiku podnoszą podobne ciężary jak ex grubasek, karzeł zakolak z wykopu xD
No niby filmik jest sprzed prawie 10 lat, świat i trójbój od tego czasu poszedł do przodu but still impressive.
  • Odpowiedz
  • 12
@Kasahara nie wiem czy to przypadłość każdej sieciówki ale w każdej jakiej byłem sa s---------e ławki. Najlepsza była na starej "mordowni".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Kasahara: Strasznie cringowe jest takie zachowanie na silce. Jak jakiś Sebek, ktory pierwszy raz 150 kg zrobił i się czuje jak Bóg ciągu, bo na sieciówce nikt nie robi więcej xD
O rozwaleniu tych małych bumperow nie wspomnę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Kasahara: Borsuk 2 miesiące temu: "szukam ludzi do prowadzenia pod kątem zawodów, zrobię za pół darmo"
Też Borsuk:" mam za dużo klientów "
( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arturu777: bardzo pomogła mi przede wszystkim redukcja wagi xD z 86 na 74kg. Zacząłem sobie cwiczyc od kilku miesięcy w domowych warunkach planki, allahy na gumach i ćwiczenia tego pana https://youtu.be/b6n2MMKf9qs
Mam nadzieję, że jak rozbuduje core mocniej, to problemy ogólnie też znikną, ale na pewno muszę dorzucić coś na skosy, które również, jak czytałem, mają ogromną rolę przy spinaniu całego core'a
  • Odpowiedz
Nie mrugać bo przegapicie


@Kasahara: Jedna rzecz która tutaj mnie martwi, to brak napięcia w tricepsie. Do tego przy lockoucie ręka która łapie podchwytem się ugina "dociągasz" nią... A to wszystko prowadzi do urwania bicepsa.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Pamiętam jak raz słuchałem tą twoją starą playliste i leciało tam chyba 5 typowo metalowych piosenek pod rząd, ja się nakręcam do ciężkiej serii ciągów i zakładam paski a tam nagle włącza się jakaś jaskółka uwięziona xddd
  • Odpowiedz
GHK-Cu ma poniżej 400 daltonów. Powinno działać tylko mi nie wyszła konsystencja i lekko się roztwarstwa. Zapewne za mało emisji dalem lub do za niskiej temperatury podgrzałem bazę oleju + emisji. Jednak zależało mi aby nie r----------ć zbytnio peptydu ani też nie ugotować witamin/minerałów, które dodałem. Dla efektu zero różnicy, jednak aby łatwiej się smarowało wpieprzyłem to na koniec do jakiegoś nivea i jest już 100 % cacy również konsystencją

#mikrokoksy
Kasahara - GHK-Cu ma poniżej 400 daltonów. Powinno działać tylko mi nie wyszła konsys...

źródło: comment_1626366423pUF0LxP6FEYUeoRrpNQuJX.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach