Wpis z mikrobloga

Coraz mniej mam chęci. Po kradzieżach planów i sprzedaży kolejny kwiatek
Napisałem tutaj komuś w poście protokół na ogarnięcie bani po nandrolonach
Podbija do mnie ktoś na priv czy pomogę w problemie, bo póki co ma od trenera z siłki pewien protokół i co o nim myśle, bo nie wie czy go zacząć. Mówię - podeślij. A tam mój protokół co tutaj dałem - cyk i kilka stówek ktoś go sprzedał
Ciekawi mnie czy tak jest wszędzie na świecie czy tylko u nas.

Smutno mi bo jestem tu 5 lat - 35 tys postów, udzielalem się bardzo gdzie moglem bez chęci żadnego zarobku - zreszta pierwsze lata nawet nie zajmowałem się tym za pieniądze, po prostu kręci mnie to co robie, nigdy nie oczekiwalem nic za porady publiczne, jak również prywatne, których dałem setki za darmo; w takim obliczu sprawa w cholerę mnie smucą takie akcje i opóźnieją mnie w planach kolejnych darmowych materiałów :(

Jak tak można? Nie zamierzam się sądzić, ścigać, robić afer nie mam czasu - po prostu smutno w #!$%@? aż się musze wyżalić.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Coraz mniej mam chęci. Po kradzieżach planów i sprzedaży kolejny kwiatek
...

źródło: comment_1628422853LFAF3XKm8U0B5qRoAMYDJo.jpg

Pobierz
  • 40
@Kasahara: to może wsytarczy postraszenie w wiadomosći prywatnej, że dostajesz dowody o takich czynach i w przypadku braku zaprzestania pójdziesz drogą prawną. Może się część ogarnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kasahara: z drugiej strony to pracą takiego trenera jest wykorzystanie wiedzy (lub literatury). Chyba nikogo nie będzie dziwić to że trenerzy rozpisują klientom plany 5/3/1, 5x5, jakieś westside czy którąś z innych metod, wykorzystują doświadczenia zdobyte przez innych żeby skutecznie trenować podopiecznych. Nie zawsze da się wymyślić koło na nowo.
Ale problem pojawia się jeśli twierdzą że są to "ich" metody albo biorą gotowce skopiowane bezpośrednio z książek, olewając indywidualne podejście