Co sądzicie o farbowaniu włosów u mężczyzn? Chciałem się przefarbować na blond tak, pół żartem pół serio ale nie mam w tych sprawach zielonego pojęcia. Ile trzyma taka farba i czy z brązowych włosów możliwe jest uzyskanie blond lub czegoś podobnego jasnego? Może są jakieś domowe krótkotrwałe farby żebym mógł sprawdzić jak to wygląda, zanim pójdę do fryzjera?
#fryzjer #fryzjerstwo #fryzura #modameska
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salon fryzjerski "Zofeczka" - mimo że przeprowadziłem się na drugi koniec Rzeszowa dalej chodzę tylko tam! Jedyna niedogodność jest taka, że trzeba umówić się zawczasu
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak nazywa się fryzura, w której włosy z boku są mocno wycięte (ale z jakimś tam cieniowaniem do góry), a góra jest zostawiona na tyle długo że może w sposób luźny opadać do przodu czy też na boki.

Obecnie fryzjer obcina mnie tak ze góre skraca do boków, że jest łagodne przejście. A chciałbym tą górę zostawić jakby długą(?) z boków, żeby włosy mogły luźno opadać z każdej strony. Troche jak ten
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Hej, szukam:

- solidnej golarki elektrycznej do zarostu
- równie solidnej maszynki do strzyżenia włosów, choć głównie będzie do zarostu

Obie z akumulatorem i łatwo dostępnymi ostrzami do wymiany. Mam już trochę dosyć chińskiego gucia jakiego używam.
K.....s - Hej, szukam:

- solidnej golarki elektrycznej do zarostu
- równie solidnej ...

źródło: comment_5tphiRso45fBhTEgSgQo3lA3GO6D8YHd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fryzjer #barber #broda #modameska #wlosy

Polecicie kogoś w #poznan? Zawsze chodziłem do jednej babki, która męskie strzyżenie ogarnia perfekcyjnie, ale chyba jej się od tego dobrobytu w dupie poprzewracało, bo przestała odbierać telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Muszę się obciąć jutro, ewentualnie w piątek koło południa.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, szukam dobrego lakieru do włosów, koniecznie taniego i bardzo mocnego. Do tej pory używałem jakiegoś loreal, ale nie dość, że drogi, to jeszcze nie mogę go znaleźć w pobliskiej drogerii.
#wlosy #fryzjer i wołam #gothic bo wy się pewnie znacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chodzi mi po głowie blond. Z natury mam ciemnobrązowe włosy, zdrowe, ale mega cienkie, gęstość przeciętna. Boję się, że tego nie przeżyją. Włosy do ramion.
Czy któraś z mirabelek z #warszawa miała podobną sytuację i zna jakiegoś godnego polecenia fryzjera, który się tego podejmie?
#mirabelkopomusz #mirabelkipolecajo #rozowepaski #fryzura #fryzjer #blondynka #brunetki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@animiesiewaz: Też miałam taką rozkminę. Włosy gęste ale cieniutkie, zdrowe i ciemnobrązowe.. Zrobiłam bardzo gęste blond sombre (nie chciało mi się co miesiąc z odrostem) i od 3 lat nie wyobrażam sobie siebie jako brunteki xD A z olaplexem i z dobrym fryzjerem naprawdę nic złego się nie stanie.
  • Odpowiedz
pytanie do #rozowepaski
jakich odżywek / szamponów używacie do włosów długich, przetłuszczających się?
zapuściłem sobie trochę włosy (do ramion), ale za każdym razem gdy jestem poza domem po trzech - czterech godzinach włosy tracą na świeżości, wyglądają jakbym oblał je jakimś olejem kujawskim ()

#wlosy #fryzjer
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam jakiegos #barber #fryzjer w #warszawa tak w przystepnej cenie, chodzilem do MEN na poznanskiej i spoko nawet, ale 6 dyszek, macie jakies alternatywy w podobnej cenie?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@finam: byłem u Kamila, nawet spoko ale chlopaki maja tyle ludzi ze robia na szybko wszystko i nie zawsze dokladnie, poza tym juz podrozalo dyszke :D, chcialbym tak do 6/7 dyszeK ale zeby ktos to kozak zrobil
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fryzjer.me zwinął interes? Próbowałem się zapisać na Bukowińską albo Jana Pawła i w ich wyszukiwarce się nie pojawia, zadzwoniłem na infolinię to sekretarka, że to Blue Pink Fryzjer czy jakoś tak :D

Poleciłby ktoś taniego #fryzjer najlepiej Śródmieście/Mokotów?
#warszawa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Co zrobić z takimi zakolami?
W środę idę do fryzjerki i nie wiem co jej powiedzieć
Ostatnio miałem boki krótkie, przedziałek i wyglądałem jak dzban

#rozowepaski #niebieskiepaski #mirabelkopomusz #fryzura #fryzjer #zakola #pokazzakola #pokazprzegrywa
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Co zrobić z takimi zakolami? 
W śr...

źródło: comment_cfIO97eFnpa5WiI5JrwkFyuwEULum8NP.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach