Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

mazdax
via Android- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 420
Różowe, co jest lepsze na zniszczone, nawet gdzieniegdzie popalone włosy?
https://allegro.pl/oferta/kallos-pro-tox-ampulki-regenerujace-botoks-6x-10-7607648774
Czy
https://allegro.pl/oferta/alter-ego-b-toxkare-botoks-do-wlosow-zestaw-7807595658
https://allegro.pl/oferta/kallos-pro-tox-ampulki-regenerujace-botoks-6x-10-7607648774
Czy
https://allegro.pl/oferta/alter-ego-b-toxkare-botoks-do-wlosow-zestaw-7807595658
@k___b: na popalone włosy jedynie ścięcie i zapuszczanie bez palenia... walczyłam z tym długo swojego czasu, jedyne co dawało jakikolwiek efekt to była keratyna ale to i tak tylko tuszowanie problemu na 2-3 miesiące, ostatecznie nożyczki i dalej już świadoma pielęgnacja
@k___b: żadnej, niech giną! a tak serio - te włosy są bardziej odporne, jak prawidłowo myjesz to ich nie zrypujesz do żywego, jak robisz olejowanie itp to one są po prostu mocniejsze i zdrowsze i suszenie nie robi dramatu, a końcówki zawsze są delikatne
czy jest tutaj mirabelka #fryzjer?
mam do zadania parę pytań, czy kręcić inbę u fryzjerki, która zmasakrowała mi #wlosy sięgające prawie za tyłek (╯︵╰,)
7 p----------h lat dbania o włosy i już nawet zapomniałam jak dba się o sianko. przed masakrą proteiny używałam raz na 4, 5 myć, bo częściej robiło sianko, ale teraz boję się, że mogę ich w ogóle nie rozczesać.
mam do zadania parę pytań, czy kręcić inbę u fryzjerki, która zmasakrowała mi #wlosy sięgające prawie za tyłek (╯︵╰,)
7 p----------h lat dbania o włosy i już nawet zapomniałam jak dba się o sianko. przed masakrą proteiny używałam raz na 4, 5 myć, bo częściej robiło sianko, ale teraz boję się, że mogę ich w ogóle nie rozczesać.
@osaaldona: krec imbe i tak
- 9
@Niestelrooy @kraglapyrka Tak naprawdę po tylu latach od dbania o włosy odwykłam od robienia im zdjęć, ale o ile będę pamiętać, a pewnie będę, bo o niczym innym teraz nie myślę, to wstawię jutro, bo nie mam teraz zdjęcia (a siedzę właśnie w warkoczu) jak prezentują się po jednym myciu, bo mam tylko takie w dniu wyjścia od fryzjera, więc wiadomo, że wyglądały o wiele lepiej niż normalnie będą.
@
@
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Piottix: o
wez rzepe
zetnij wlosy i do jednej strony przyklej wlosy
a druga rzepe do czola przyklei
i sklej je obie
masz pomysl taki na szybko
wez rzepe
zetnij wlosy i do jednej strony przyklej wlosy
a druga rzepe do czola przyklei
i sklej je obie
masz pomysl taki na szybko
Szukam pomady i szukam pomocy w odpowiednim wyborze. Mam brązowe ze skłonnością do kręcenia włosy dość długie(grzywka do oczu), na imprezy susze odpowiednio długo włosy żeby były prawie, jak nie totalnie proste i chce żeby jak najdłużej tak wytrzymały i do tego szukam pomady która lekko przyciemni kolor włosów.
Próbowałem już reuzel zielonego jaki i niebieskiego (matującego), zielony nawet spoko ale z tym woskiem niezbyt się czułem, a odnośnie drugiego mat powoduje
Próbowałem już reuzel zielonego jaki i niebieskiego (matującego), zielony nawet spoko ale z tym woskiem niezbyt się czułem, a odnośnie drugiego mat powoduje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mozeskomentuje: wszystko zależy jednak od włosów - te kręcone mogą się różnić między sobą i inaczej reagować na różne czynniki. U niektórych włosy zaczynają się kręcić wtedy, gdy już wysuszony na okrągłej szczotce włos ma kontakt z wodą - właśnie dlatego uważają na pomady wodne. Jeśli jednak Ci się nie kręcą po użyciu wodniaka (czyli np. właśnie niebieskiego Reuzela) to polecałbym coś o wysokim połysku (wosk lub wodna) - one
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Panzorro: pomiędzy kaskadą a galaxy jest fryzjer obok starego salonu play ale nie wiem jak otwarte w sobotę
- 0
Jak się nazywa fryzura która ma kuzyn Roberta? Też bym se chciał taką zrobić xD
#modameska #fryzura #fryzjer #polskiyoutube
#modameska #fryzura #fryzjer #polskiyoutube

Zawsze mam kupę śmiechu z lasek, które pozwalają swoim facetom chodzić do fryzjera kobiety xD siedzicie sobie potulnie w poczekalni, a jakaś obca baba kręci się wokół waszego faceta, dotyka go, muska jego uszy, strzepuje włosy z karku, co niektóre opieraja się na nas tak że wręcz czasami czujemy ciepło ich ciała , schylają się żeby sciąć nam grzywkę a my zaglądamy im w dekolt i czujemy ich perfumy na szyji xD
źródło: comment_txsGtN98PSC8TIVGKX2rlRg3sIZneHHZ.jpg
Pobierz- 0
- 1
@Beer_Is_Good_For_You: uuuu pomarańcza się w------a
@n4rty: xDDDDDDDDD
- 0
Czym się różny pasta pomada żel guma i brylantyna do włosów #pytanie #wlosy #niebieskiepaski #fryzjer
- 0
@Pawlis: nigdy nawet pasty ani gumy nie używałem, polecisz coś taniego na początek? bo mam dość długie włosy i zastanawiam się nad obcięciem bo jestem załamany
@Piottix: z tymi tanimi mam zle doświadczenia, spróbuj może kilkugramowe próbki droższych pomad. Nie wydasz majątku, a zapoznasz się jak to wszystko działa. Do tych tanich łatwo się zrazić, sam kiedyś takich używałem i nigdy więcej XD
#niebieskiepaski potrzebuję Was
Jaka jest fajna pomada/pasta/wosk do włosów, który nie zlepia ich tylko pozwala na zrobienie naturalnego nieładu? I milutko żeby nie błyszczała ani nie przetłuszczała, taka w sumie najlepsza in ur opinion :>
#wlosy #fryzjer #modameska (?)
Jaka jest fajna pomada/pasta/wosk do włosów, który nie zlepia ich tylko pozwala na zrobienie naturalnego nieładu? I milutko żeby nie błyszczała ani nie przetłuszczała, taka w sumie najlepsza in ur opinion :>
#wlosy #fryzjer #modameska (?)
@FelisNivis: uppercut, pomp&co, koszt takich w granicach 50-70pln
- 4
@FelisNivis: Używam do włosów i brody i jest świetne, jak jak piszesz, nie skleja, nie świeci, szybka aplikacja. Dostępne w rossmanie, no a teraz masz promkę 2 + 2 :) Polecam
źródło: comment_dBQc4chyMap93vjms8QeiJhMN8oV3vCb.jpg
Pobierz- 0
@szymiiii: to dobrego czy niedeogiego? XD
- 0
@DoomsDayHellno: Studio Ego, ul. Młynarska
@DoomsDayHellno: podziękuj tym co mówią, że trzeba podnieść stawki, bo mało pracowników xD
Przez takie głupoty teraz hydraulik za sam przyjazd 100 zł bierze.
Przez takie głupoty teraz hydraulik za sam przyjazd 100 zł bierze.





























Komentarz usunięty przez moderatora