• 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@k___b: na popalone włosy jedynie ścięcie i zapuszczanie bez palenia... walczyłam z tym długo swojego czasu, jedyne co dawało jakikolwiek efekt to była keratyna ale to i tak tylko tuszowanie problemu na 2-3 miesiące, ostatecznie nożyczki i dalej już świadoma pielęgnacja
  • Odpowiedz
@k___b: żadnej, niech giną! a tak serio - te włosy są bardziej odporne, jak prawidłowo myjesz to ich nie zrypujesz do żywego, jak robisz olejowanie itp to one są po prostu mocniejsze i zdrowsze i suszenie nie robi dramatu, a końcówki zawsze są delikatne
  • Odpowiedz
czy jest tutaj mirabelka #fryzjer?
mam do zadania parę pytań, czy kręcić inbę u fryzjerki, która zmasakrowała mi #wlosy sięgające prawie za tyłek (,)

7 p----------h lat dbania o włosy i już nawet zapomniałam jak dba się o sianko. przed masakrą proteiny używałam raz na 4, 5 myć, bo częściej robiło sianko, ale teraz boję się, że mogę ich w ogóle nie rozczesać.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niestelrooy @kraglapyrka Tak naprawdę po tylu latach od dbania o włosy odwykłam od robienia im zdjęć, ale o ile będę pamiętać, a pewnie będę, bo o niczym innym teraz nie myślę, to wstawię jutro, bo nie mam teraz zdjęcia (a siedzę właśnie w warkoczu) jak prezentują się po jednym myciu, bo mam tylko takie w dniu wyjścia od fryzjera, więc wiadomo, że wyglądały o wiele lepiej niż normalnie będą.

@
  • Odpowiedz
Szukam pomady i szukam pomocy w odpowiednim wyborze. Mam brązowe ze skłonnością do kręcenia włosy dość długie(grzywka do oczu), na imprezy susze odpowiednio długo włosy żeby były prawie, jak nie totalnie proste i chce żeby jak najdłużej tak wytrzymały i do tego szukam pomady która lekko przyciemni kolor włosów.

Próbowałem już reuzel zielonego jaki i niebieskiego (matującego), zielony nawet spoko ale z tym woskiem niezbyt się czułem, a odnośnie drugiego mat powoduje
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mozeskomentuje: wszystko zależy jednak od włosów - te kręcone mogą się różnić między sobą i inaczej reagować na różne czynniki. U niektórych włosy zaczynają się kręcić wtedy, gdy już wysuszony na okrągłej szczotce włos ma kontakt z wodą - właśnie dlatego uważają na pomady wodne. Jeśli jednak Ci się nie kręcą po użyciu wodniaka (czyli np. właśnie niebieskiego Reuzela) to polecałbym coś o wysokim połysku (wosk lub wodna) - one
  • Odpowiedz
Halo #szczecin gdzie w centrum do fryzjera, tak żeby mnie przyjęli od ręki. Tylko nie Kaskada i galaxy bo tam się gubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) #fryzjer
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 521
Zawsze mam kupę śmiechu z lasek, które pozwalają swoim facetom chodzić do fryzjera kobiety xD siedzicie sobie potulnie w poczekalni, a jakaś obca baba kręci się wokół waszego faceta, dotyka go, muska jego uszy, strzepuje włosy z karku, co niektóre opieraja się na nas tak że wręcz czasami czujemy ciepło ich ciała , schylają się żeby sciąć nam grzywkę a my zaglądamy im w dekolt i czujemy ich perfumy na szyji xD
daeun - Zawsze mam kupę śmiechu z lasek, które pozwalają swoim facetom chodzić do fry...

źródło: comment_txsGtN98PSC8TIVGKX2rlRg3sIZneHHZ.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

byłem wczoraj u barbera prosząc o fade, dzisiaj tak wstaje próbuję to ułożyć no i nie gra mi to w ogóle. jak myślicie mogę poprosić o poprawę zwykle skrocenie gory czy to koszt następnej wizyty
#barber #wlosy #fryzjer #fryzura
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawlis: nigdy nawet pasty ani gumy nie używałem, polecisz coś taniego na początek? bo mam dość długie włosy i zastanawiam się nad obcięciem bo jestem załamany
  • Odpowiedz
@Piottix: z tymi tanimi mam zle doświadczenia, spróbuj może kilkugramowe próbki droższych pomad. Nie wydasz majątku, a zapoznasz się jak to wszystko działa. Do tych tanich łatwo się zrazić, sam kiedyś takich używałem i nigdy więcej XD
  • Odpowiedz
#niebieskiepaski potrzebuję Was
Jaka jest fajna pomada/pasta/wosk do włosów, który nie zlepia ich tylko pozwala na zrobienie naturalnego nieładu? I milutko żeby nie błyszczała ani nie przetłuszczała, taka w sumie najlepsza in ur opinion :>
#wlosy #fryzjer #modameska (?)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Orientuje się ktoś może gdzie wybyła p. Joanna od "Juranda" na Kozanowie? Na booksy nie widać Jej wśród załogi a fajnie strzygła...

#wroclaw #barber #fryzjer
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach