Wpis z mikrobloga

@Maneharno to znaczy jak często zmieniasz poszewkę XD poszewka to to co zakładasz na poduszkę i ściągasz do prania

@CzerstwaBulka jeżeli twoja skóra produkuje łój w takich ilościach, że po jednym dniu możesz smażyć na włosach frytki to myjesz tą głowę, a nie męczysz siebie i otoczenie smrodem z łba. Łój powoduje rozwijanie się grzybicy skóry głowy i wypadanie włosów, więc jeśli się tak przetłuszczają, to myjesz codziennie i w między czasie
@whiteglove: próbowałem różnych szamponów - dla mężczyzn, dla kobiet, dla włosów normalnych, dla #!$%@? i dalej podobny efekt. aktualnie używam syberyjski szampon regenerujący na brzozowym propolisie (miał być super lekarstwem na wszelkie zło), który w sumie jest całkiem niezły ale nie niweluje w/w problemu.
@whiteglove: czerstwabulka dobrze gada, zbyt częste mycie wysusza skórę głowy i prowokuje ja do wydzielania większej ilości łoju. Z mojego doświadczenia wynika, że wcale nie trzeba specjalnych szamponów ani przesadnie częstego mycia do utrzymania włosów w dobrej kondycji - nic nie śmierdzi, żadnej grzybicy, a i kupa czasu zaoszczędzona.
@typowynormik16: Matko bosko kochano, aż dziw, że Ci tyle bzdur napisali. Po takiej pomocy to miałam problemy przez wiele lat. Absolutnie pod żadnym pozorem nie stosuj się do rad o tym, żeby starać się myć włosy jak najrzadziej.To jeden z najobrzydliwszych i najgłupszych pomysłów jeśli chodzi o przetłuszczanie. Jakkolwiek te pierdy nie brzmią logicznie myj je wtedy, kiedy są brudne.

Przede wszystkim zmień sobie szampon na taki, który nie ma